Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zielona karta

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
madcod
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 19.07.2006
Zielona karta

Nieprzeczytany postnapisał(a) madcod » 19.07.2006 17:54

Wiem ze na przejazd z Polski do Cro przez Słowenie zielona karta jest niepotrzebna ale co kiedy chce przejechac "odcinek Neum" do Dubrownika? Czy tam potrzeba? Z góry dziekuje za info.

pozdro
Mad
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 19.07.2006 18:06

generalnie w Neum...to powinni Ci tylko pomachać....
ale...na wjazd do Bośni zielona być musi...
także jakby Cię natchnęło i chciałbyś odwiedzić miejsce super objawień (Medugorje)
...zabierz ze sobą zieloną karteczkę...napewno Cię o nią ktoś poprosi :D
Wiła wianki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiła wianki » 20.07.2006 16:59

Napewno. Potwierdzam i zachęcam do odwiedzenia Bośni lub zaplanowania trasy przez BiH.
AgaBor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 18.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaBor » 20.07.2006 21:06

Zielona karta jest za darmo i wystawiana od ręki(bynajmniej w PZU),więc lepiej weż.Na granicy nie sprawdzali.
robert_wr
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 12.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert_wr » 21.07.2006 10:50

madcod napisał(a):Wiem ze na przejazd z Polski do Cro przez Słowenie zielona karta jest niepotrzebna ale co kiedy chce przejechac "odcinek Neum" do Dubrownika? Czy tam potrzeba? Z góry dziekuje za info.

dokładnie jak pisał przedmówca - najczęściej przejeżdżając obok celników.. zwalniałem do 30km/h. szansa, że Cię zatrzymają i będą sprawdzać papiery - zerowa.
Natomiast proszony byłem o zieloną kartę przy wjeździe do Czarnogóry.
pozdrawiam,
R

Powrót do Chorwackie ABC

cron
Zielona karta
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone