Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.12.2017 22:55

beatabm napisał(a):
UwTw napisał(a):Już podejrzałam u Ciebie coś, co sama bym chciała zastosować swojej podróży :oops: :oops: :oops: ;)

Mianowicie te cudowne, srebrne, pojemne doypacki :smo: Szukam takich, ale znaleźć nie mogę... :roll:

To są Cyce :oczko_usmiech:
Pierwsze z brzegu z allegro
http://allegro.pl/worek-3l-bag-in-box-b ... 96699.html


z tej aukcji to najbardziej mi się pojemność podoba...do 220 litrów :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.12.2017 22:57

słoma79 napisał(a):
z tej aukcji to najbardziej mi się pojemność podoba...do 220 litrów :mrgreen:

Jeśli by miały obsłużyć regaty CYCA co to o nich wspomniałam posta wyżej to śmiem twierdzić że........ za małe :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.12.2017 23:00

beatabm napisał(a):Dziś z Sydney wystartowały coroczne bardzo prestiżowe regaty organizowane przez ....... CYCA :roll:

Bez tytułu.jpg


Rozłazi się ta zaraza po świecie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


życia nie oszukasz :oczko_usmiech:

gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 26.12.2017 23:01

Tam się wkradł błąd jakiś ... skoro to regaty powinno być Gonić CYCA :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 26.12.2017 23:01

beatabm napisał(a):
słoma79 napisał(a):
z tej aukcji to najbardziej mi się pojemność podoba...do 220 litrów :mrgreen:

Jeśli by miały obsłużyć regaty CYCA co to o nich wspomniałam posta wyżej to śmiem twierdzić że........ za małe :roll:


a mówiłem, że jeden :roll: :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.12.2017 11:13

gusia-s napisał(a):Tam się wkradł błąd jakiś ... skoro to regaty powinno być Gonić CYCA :mrgreen:

To by dopiero było współzawodnictwo :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 27.12.2017 13:20

Oglądam regaty w TV - relacjonuje Kusznierewicz - niektóre jachty biorące udział - piękności 8) :)

Australijczycy na pokładzie Wild Oats XI niby wygrali, ale jest skarga - była ponoć kolizja z innym jachtem, także wygrana pod znakiem zapytania :?:

Nasi na 36tej pozycji jak na tę chwilę :) :papa:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.12.2017 14:24

Katerina napisał(a):Oglądam regaty w TV - relacjonuje Kusznierewicz - niektóre jachty biorące udział - piękności 8) :)

Australijczycy na pokładzie Wild Oats XI niby wygrali, ale jest skarga - była ponoć kolizja z innym jachtem, także wygrana pod znakiem zapytania :?:

Nasi na 36tej pozycji jak na tę chwilę :) :papa:

W takich chwilach żałuję ze nie mam telewizora :( Zerkam na necie ale to nie to samo co popatrzeć na większym ekranie :roll:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 27.12.2017 23:51

Katerina napisał(a):Australijczycy na pokładzie Wild Oats XI niby wygrali, ale jest skarga - była ponoć kolizja z innym jachtem, także wygrana pod znakiem zapytania :?:

Skiper LDV złożył protest na wymuszenie pierwszeństwa przez Wild Oats XI

http://www.rolexsydneyhobart.com/news/2 ... ighlights/

manewr w 50 sekundzie filmu

Wild Oats XI wykonał paskudny manewr wymuszenia - zrobił zwrot przed dziobem a powinien przejść za rufą. Za niepoprawny manewr powinien zrobić karne dwa kółka - nie wykonał ich.
Strasznie jestem ciekawa jak to oceni skład sędziowski wszak Wild Oats XI to jacht CYCA - organizatora :roll:
Trzymam kciuki żeby skończyło się DNS-em dla Wild Oats XI - nie cierpię cwaniactwa i cenię fair play w sporcie :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.12.2017 00:50

Dziki Owies wygrał.. :( Nie znam się na manewrach..podobno nie fair :oops:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.12.2017 10:46

Katerina napisał(a):Dziki Owies wygrał.. :( Nie znam się na manewrach..podobno nie fair :oops:

Przegrał :hearts:
Sędziowie uwzględnili protest. Ze strony regat: LDV Comanche wins protest
Breaking: Wild Oats XI penalised one hour because jury has found she did not keep clear of LDV Comanche at Sydney Heads and did not do a two-turn penalty as required by the rules. This hour penalty is longer than the 26 minutes that separated Wild Oats XI and LDV Comanche. So LDV Comanche is now the line honours winner of the 2017 Rolex Sydney Hobart.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 28.12.2017 15:00

Kochana Autorko Relacji - świątecznych nie będę już składać, ale noworoczne jak najbardziej - w Nowym Roku życzę dużo rejsów, dużo delfinów, dużo cyców, dużo przygód i ciekawych spotkań w Polsce i w Cro :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.12.2017 15:51

CROnikiCROpka napisał(a):Kochana Autorko Relacji - świątecznych nie będę już składać, ale noworoczne jak najbardziej - w Nowym Roku życzę dużo rejsów, dużo delfinów, dużo cyców, dużo przygód i ciekawych spotkań w Polsce i w Cro :oczko_usmiech:

Ślicznie dziękuję i wzajemnie życzę wspaniałych podróży, przygód i spotkań (może do zobaczenia w CRO?) :wink:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12142
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.12.2017 23:26

Już jutro w relacji Kateriny na-obcasach-przez-vis-peljesac-i-brac-t53308-495.html#p1935918 przeniesiemy się w czasie o kilka dni do przodu naszego rejsu aby spotkać się na wspólnym CROmaniackim cycaniu w Komiży. Oj będzie się działo 8O
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.12.2017 23:49

beatabm napisał(a):Już jutro w relacji Kateriny na-obcasach-przez-vis-peljesac-i-brac-t53308-495.html#p1935918 przeniesiemy się w czasie o kilka dni do przodu naszego rejsu aby spotkać się na wspólnym CROmaniackim cycaniu w Komiży. Oj będzie się działo 8O


Oj, będzie.. :mrgreen: :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Żeglowanie na Queen - najbardziej cycata relacja z CRO - strona 87
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone