Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Z wizytą u Bonda - narty w Ötztal

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 21.02.2020 19:27

Jak zwykle piękne zdjęcia, chociaż nie ukrywam, że czekam na jakąś relację "Nie zimową". Pozdrawiam
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 21.02.2020 19:52

Sara76 napisał(a):Jak zwykle piękne zdjęcia, chociaż nie ukrywam, że czekam na jakąś relację "Nie zimową". Pozdrawiam

Cześć Justyna :)
Mam jeszcze w zanadrzu sierpniowy Budapeszt, ale póki co, nie mam czasu na pisanie tej relacji - za dużo zabytków do opisania... Najpierw trzeba upewnić się co do historii, faktów, żeby głupot nie napisać ;) Może za jakiś czas...
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 21.02.2020 22:02

Na Budapeszt to ja się piszę. Rezerwuję miejsce w pierwszym rzędzie i już nie mogę się doczekać.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.02.2020 18:49

Sara76 napisał(a):Na Budapeszt to ja się piszę. Rezerwuję miejsce w pierwszym rzędzie i już nie mogę się doczekać.

Jeszcze pewnie długo jej nie zacznę ;)

Na razie wciąż szusujemy. Dzisiaj w czeskim ośrodku Prična w Zlatych Horach. Było... śmiesznie - jeździliśmy na resztkach śniegu. Za to ludzi prawie wcale :D Wybór ośrodka był podyktowany tym, żeby kanapa była osłonięta od wiatru i żeby nie było kolejek.

Dolny odcinek trasy, czyli "jęzor" śniegu ;):

2020-02-22-10h17m30 (Custom).JPG

Humory dopisują od początku:

2020-02-22-10h20m45 (Custom).JPG

Przetestowałam nową kurtkę :D W poprzedniej rozwalił mi się zamek.

Trasa jest wąska, na początku bardziej stroma, później niestety płaska:

2020-02-22-12h16m26 (Custom).JPG

Gdyby jeszcze był śnieg na całej szerokości... :roll::

2020-02-22-12h25m59 (Custom).JPG

Pojeździliśmy 3 godziny i wystarczy :D Mimo słabych warunków śniegowych dobrze się bawiliśmy! Praktycznie zero ludzi, słoneczko, wiatr zerwał się dopiero, jak kończyliśmy. Prawie ideał ;)

Pozdrawiam narciarsko :D

IMG_20200222_133009494_HDR (Custom).jpg

I mam nadzieję, że jeszcze pojeździmy...
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 22.02.2020 19:12

maslinka napisał(a):Prawie ideał :wink:

Szczerze podziwiam determinację :D .

A kurteczka super :!:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.02.2020 21:44

marze_na napisał(a):
maslinka napisał(a):Prawie ideał :wink:

Szczerze podziwiam determinację :D .

Ja mam wielki głód narciarski, tylko trudno go zaspokoić w pobliskich ośrodkach (mam na myśli również te czeskie i słowackie), bo albo wyciągi nie działają z powodu wiatru (dziś koło 10:00 zamknęli Szczyrk), albo nie ma śniegu, albo są tłumy ludzi.
Dziś mieliśmy 13. dzień na nartach w tym sezonie, co jest dość słabym wynikiem. Gdzie te zimy, kiedy udawało się spędzić 23 dni na stoku... (To był kiedyś nasz rekord :D)

marze_na napisał(a):A kurteczka super :!:

Dzięki! :D Podobna do Twojej (też Salomon), tylko inny kolor. Udało mi się trafić fajną promocję 8)
lew
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 22.02.2020 23:26

...... rzeczywiście mało tego śniegu mieliście, a może takie ujęcie." W Polsce" na Mosornym śniegu jest jeszcze dużo i całkiem przyjemnego; ludzi jak na lekarstwo. Rano "wyfoczyliśmy" Halę Krupową tam i z powrotem , potem jeździliśmy na zjazdówkach do zamknięcia o 19. Wcześniej były zawody TZN , więc nawet mogliśmy popróbować slalomu.
PS Gdy zjada się 1/2.... , to wtedy "każda" kurtka wygląda rewelacyjnie :lol:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 23.02.2020 11:51

lew napisał(a):...... rzeczywiście mało tego śniegu mieliście, a może takie ujęcie." W Polsce" na Mosornym śniegu jest jeszcze dużo i całkiem przyjemnego; ludzi jak na lekarstwo.

Mosorny to na pewno dobry pomysł, ale mamy tam dość daleko. Kilometrowo nie, ale dojazd jednak długo trwa... Nie ma dobrych dróg w tamtą stronę ;)
Bratwojciech
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 23.02.2020 15:16

maslinka napisał(a):
lew napisał(a):...... rzeczywiście mało tego śniegu mieliście, a może takie ujęcie." W Polsce" na Mosornym śniegu jest jeszcze dużo i całkiem przyjemnego; ludzi jak na lekarstwo.

Mosorny to na pewno dobry pomysł, ale mamy tam dość daleko. Kilometrowo nie, ale dojazd jednak długo trwa... Nie ma dobrych dróg w tamtą stronę ;)

Czasami takie warunki dają więcej radochy, niż super przygotowany stok. Co zresztą widać po zdjęciach. :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.02.2020 19:13

Bratwojciech napisał(a):Czasami takie warunki dają więcej radochy, niż super przygotowany stok. Co zresztą widać po zdjęciach. :papa:

To prawda! Świetnie się bawiliśmy, chichraliśmy się, a jak było bardziej płasko, jeździliśmy na jednej narcie :oczko_usmiech:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Z wizytą u Bonda - narty w Ötztal - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019