Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajem samochodu

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.04.2016 19:13

Najlepiej wynająć skuter/skutery. Idealne do jazdy po wąskich drogach na wyspach i zjazdach do zatoczek. Poza tym wypada taniej wynajem auta.
arm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2016
Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) arm » 04.05.2016 12:22

Hej,

Niedługo wybieram sie do Chorwacji, wynajelem juz auto, ale teraz czytam, ze konieczna jest karta kredytowa do zabezpieczenia srodkow na niej - nie posiadam jej, mam debetowa. Chcce zrezygnowac z auta, wciaz mam czas na to.

Stad pytanie, moze macie namiary do kogos kto moze pozyczyc auto, albo do wypozyczalni ktora nie wymaga zabezpieczenia z karty kredytowej?

Pozdrawiam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.05.2016 12:47

Zrób sobie wirtualną kartę kredytową. Dostaniesz nr karty, kod.
Do Ciebie należy zgromadzenie na niej odpowiedniej ilości środków.
Zapytaj w wypożyczalni, czy będa taka kartę honorować.
Nr. będziesz miał na kartce lub podasz rejestrując sie na ich stronie.

Ja tak robię np. w booking.com lub z zakupami w necie.
arm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) arm » 04.05.2016 13:04

Obawiam sie, ze moge nie zdarzyc wyrobic jej w swoim banku, do czasu wyjazdu.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.05.2016 13:17

To sie robi od ręki.
arm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) arm » 04.05.2016 13:28

hmm.. a mozesz jasniej? Jakis link...
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.05.2016 13:54

Tak się zastanawiam czy debetowa nie wystarczy? Ostatnio, wprawdzie w polskim hotelu, zablokowali mi środki właśnie na debetowej, a po zdaniu pokoju blokada została zdjęta. Nie wiem czy za granicą to też nie powinno działać. Do Chin, Stanów i Wielkiej Brytanii płacę tak jak kredytową bez problemu :roll:
arm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) arm » 04.05.2016 14:20

Sprawdze to, podpytam w wypozyczalni.
Dzieki Wam.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 04.05.2016 15:02

arm napisał(a):hmm.. a mozesz jasniej? Jakis link...


https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=wir ... +kredytowa
:?
piotrek2015
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 21.07.2015
Re: Wynajem auta?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek2015 » 04.05.2016 16:35

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrek2015 napisał(a):Pytanie, czy ktoś może widział takie oferty na Peljesaću ?
Chciałbym pozwiedzać trochę nie ruszając mojego wielkiego kombi, które dobrze się sprawdza na autostradzie ale żeby podjechać gdzieś wąską drogą na plażę to już mniej.

pozdrawiam
Piotrek.




Dziękuje za odpowiedź.
Ale chodziło mi o wynajęcie starego vw garbusa. Znalazłem to w końcu w necie (nie moge niestety załączyć linka), jest firma na Pag która wynajmuje. Czy takie rzeczy również na Peljesaću ? :) Czy ktoś widział ?
arm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2016
Re: Wynajecie auta w Zadarze

Nieprzeczytany postnapisał(a) arm » 05.05.2016 09:29

Rysio napisał(a):Tak się zastanawiam czy debetowa nie wystarczy? Ostatnio, wprawdzie w polskim hotelu, zablokowali mi środki właśnie na debetowej, a po zdaniu pokoju blokada została zdjęta. Nie wiem czy za granicą to też nie powinno działać. Do Chin, Stanów i Wielkiej Brytanii płacę tak jak kredytową bez problemu :roll:



Możesz jeszcze napisac jak wyglada w praktyce takie obciazenie karty? Dajesz karte komus, czy tylko numer karty i kod CVV? Na miejscu jest informacja z banku o pomyslnym obciazeniu lub o odmowie? To wszystko?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 10:58

Wypożyczalnie jednak żadąją zwykle stricte karty kredytowej.
Użytkownik usunięty
Re: Wynajem auta?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2016 11:05

Janusz Bajcer napisał(a):
piotrek2015 napisał(a):Pytanie, czy ktoś może widział takie oferty na Peljesaću ?
Chciałbym pozwiedzać trochę nie ruszając mojego wielkiego kombi, które dobrze się sprawdza na autostradzie ale żeby podjechać gdzieś wąską drogą na plażę to już mniej.

pozdrawiam
Piotrek.

http://www.peljesacinfo.com/hr/peljesac ... jescu.html

http://www.orebic.info/rent-a-car-in-or ... jesac.html



To mocno drogie oferty.
Na stronie http://www.rentalcars.com/ mały samochód na początku lipca kosztuje od 155 zł.
arm
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) arm » 05.05.2016 11:22

Wlasnie otrzymale odpowiedz, ze firma akceptuje tylko karty kredytowa i z nich faktycznie pobiera kaucje na czas wynajmu auta. Inna mozliwoscia jest gdy ktos z podrozujacych posiada karte kredytowa, to mozna ja obciazyc - szkopuł w tym, ze u nas kazdy ma tylko karte debetowa.

Macie jakis pomysl? Moze namiar do jakis mniejszych firm w Zadarze, z nimi predzej bedzie szlo sie dogadac. Z tej musze zrezygnowac do 48 h, zeby otrzymac calosc wplaconej kwoty.
Milo06
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Milo06 » 06.08.2016 20:52

Crazy_Lemon napisał(a):Mam sprawdzoną firmę u której moi znajomi zawsze wypożyczają samochód.

Jest taniej niż wynajem przez Ryanair a mają wszystko jasno napisane, bez żadnych ukrytych kosztów, no i serwis klienta jest naprawdę dobry. My wynajmujemy z nimi w tym roku na 12 dni z lotniska w Zadarze i zapłaciliśmy 190 euro wraz z całkowitym ubezpieczeniem, takim w którym każdy excess jest całkowicie pokryty.

Nie wiem czy mi wolno podać link i nazwę tutaj, więc w razie czego piszcie na priva to podam


Wiem, ze to juz 2 lata od tego postu, ale prosze o podanie namiarow na ta firme na moj adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziekuje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone