Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wynajem samochodu

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ZoltaN
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZoltaN » 11.08.2011 11:44

Piknie dziękuję za odpowiedź... :)
skowa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.05.2014
wynajem samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) skowa » 04.06.2014 21:57

czesc w tym roku pierwszy raz mam zamiar odwiedzić chorwacje, ląduje w Dubrovniku a odlatuje z Puli, czas pobytu dwa tygodnie może ktoś polecić tani wynajem samochodu na ten okres??
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: wynajem samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.06.2014 08:07

Crazy_Lemon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 21.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crazy_Lemon » 05.06.2014 13:07

Mam sprawdzoną firmę u której moi znajomi zawsze wypożyczają samochód.

Jest taniej niż wynajem przez Ryanair a mają wszystko jasno napisane, bez żadnych ukrytych kosztów, no i serwis klienta jest naprawdę dobry. My wynajmujemy z nimi w tym roku na 12 dni z lotniska w Zadarze i zapłaciliśmy 190 euro wraz z całkowitym ubezpieczeniem, takim w którym każdy excess jest całkowicie pokryty.

Nie wiem czy mi wolno podać link i nazwę tutaj, więc w razie czego piszcie na priva to podam
skowa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) skowa » 21.06.2014 00:11

można prosci na priva nazwe tej firmy??
francos
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) francos » 24.06.2014 22:36

Crazy_Lemon napisał(a):Mam sprawdzoną firmę u której moi znajomi zawsze wypożyczają samochód.

Jest taniej niż wynajem przez Ryanair a mają wszystko jasno napisane, bez żadnych ukrytych kosztów, no i serwis klienta jest naprawdę dobry. My wynajmujemy z nimi w tym roku na 12 dni z lotniska w Zadarze i zapłaciliśmy 190 euro wraz z całkowitym ubezpieczeniem, takim w którym każdy excess jest całkowicie pokryty.

Nie wiem czy mi wolno podać link i nazwę tutaj, więc w razie czego piszcie na priva to podam



witam mam prosbe czy moglby mi pan podac link i nazwe tej firmy poniewaz za tydzien jade do chorwacji i chcialbym wynajc samochod to moj adres email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl pozdrawiam i dziekuje Malgorzata
inkaaa25
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.01.2015
Wynajem samochodu

Nieprzeczytany postnapisał(a) inkaaa25 » 10.02.2015 16:15

Szukam informacji z jakiego biura najlepiej wynająć auto w Chorwacji.
inkaaa25
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) inkaaa25 » 16.03.2015 15:08

Podbijam temat.

Jakie biura na wynajem auta polecacie?
andżeju
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 21.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) andżeju » 21.03.2015 19:39

My wynajmowaliśmy auto w Dubrowniku ze znajomymi - poszliśmy tropem, żeby było bezpiecznie czyli w sieciówce... no cena nas powaliła 70 euraczy za jeden dzień... ale że to był tylko jeden dzień a nas była 4 to już tam jakoś odżałowaliśmy.

Ale jak w zeszłym roku pojechałem do Hiszpanii to już nie popełniłem drugi raz tego błędu i szukałem w necie najpierw. Trafiłem na fajną wyszukiwarkę lokalnych wypożyczalni RentMama. Fajne jest to, że można sobie wybrać spośród różnych małych lokalnych firm i od razu masz listę dostępnych aut w danym miejscu. Nie wiem czy to się sprawdzi w Chowacji, ale myślę, że warto bo jak porównywałem z markowymi wypożyczalniami to mi wychodziło z 30% taniej. Także polecam!
mover
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.03.2016
Wynajęcie samochodu a wkład własny

Nieprzeczytany postnapisał(a) mover » 31.03.2016 21:19

Witam, planuje wycieczkę do Chorwacji a dokładnie Zadar. Przylatuje do Zadaru 7 lipca i chce wynająć samochód do 13. Przeszukałem wszystko co możliwe w internecie. Mam problem odnośnie wkładu własnego w ubezpieczeniu. Chce wypożyczyć samochód z pełnym ubezpieczeniem, ale w prawie wszystkich wypożyczalniach trzeba dać kartę debetową pod zastaw gdzie blokują nawet 12 500 zł. Rok temu byłem na wakacjach na Krecie i tam nie było czegoś takiego. Brało się pełne ubezpieczenie i nie było żadnego wkładu własnego. Najtańsza opcja jaką znalazłem to 1300 zł za 6 dni i 150 euro zablokowane na karcie. Czy jest możliwość znalezienia czegoś taniej i bez wkładu własnego? Pamiętam że na Krecie dużo taniej było na miejscu niż przez internet. Czy warto wypożyczyć na miejscu czy jest możliwość że nie będzie samochodów(zawsze jest taka możliwość), ? Jeśli macie namiar na jakieś tanie wypożyczalnie w Zadarze to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Wynajęcie samochodu a wkład własny

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 31.03.2016 21:41

Też w Grecji wynajmowałam auto i choć w ofercie internetowej były zapisy odnośnie wkładu własnego to na miejscu nikt go nie chciał, gotówka za wynajem i na tym koniec, może będzie tak samo w miejscowej wypożyczalni w Cro.
mover
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 31.03.2016
Re: Wynajęcie samochodu a wkład własny

Nieprzeczytany postnapisał(a) mover » 31.03.2016 21:56

Niestety oferty które znalazłem są z międzynarodowych firm więc tam na pewno nikt o wkładzie nie zapomni.
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006
Re: Wynajęcie samochodu a wkład własny

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 12.04.2016 11:43

Wątpię czy znajdziesz taniej, na wyspach greckich , Majorce, Kanarach, takiego zabezpieczenia ode mnie nie chcieli.
We Włoszech, Francji już tak.
Oddawałem auto i blokada od ręki była zdejmowana.
Tylko pamiętaj ! Full opcja Assistance plus dach , koła, szyby.
Mój kolega dachował autem z wypożyczalni i gdyby nie dopłacił, to do dziś by pewnie spłacał.
Artur
piotrek2015
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 21.07.2015
Wynajem auta?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek2015 » 28.04.2016 15:42

Witam

Parę lat temu na Pag-u widziałem poobijane volkswageny garbusy do wynajęcia na jeden dzień.
Szyld przy drodze "Rent a BUBU".
Pytanie, czy ktoś może widział takie oferty na Peljesaću ?
Chciałbym pozwiedzać trochę nie ruszając mojego wielkiego kombi, które dobrze się sprawdza na autostradzie ale żeby podjechać gdzieś wąską drogą na plażę to już mniej.

pozdrawiam
Piotrek.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wynajem auta?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.04.2016 18:48

piotrek2015 napisał(a):Pytanie, czy ktoś może widział takie oferty na Peljesaću ?
Chciałbym pozwiedzać trochę nie ruszając mojego wielkiego kombi, które dobrze się sprawdza na autostradzie ale żeby podjechać gdzieś wąską drogą na plażę to już mniej.

pozdrawiam
Piotrek.

http://www.peljesacinfo.com/hr/peljesac ... jescu.html

http://www.orebic.info/rent-a-car-in-or ... jesac.html
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone