Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.08.2021 17:52

empire13 napisał(a):
Marcin7778 napisał(a): ale te teksty o spaniu na dziko na plażach albo parkingach bo wszystko zajęte to jedna wielka ściema, nie wiem komu tu zależy na wprowadzaniu ludzi w błąd.

Raczej chodzi o sensację i klikalność. Ktoś spał na plaży, bo nie znalazł noclegu i piszą artykuł w taki sposób, aby odnosiło się wrażenie, że w tym sezonie to standard.

Smutne jest to ale być może prawdziwe..
Justynka76
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justynka76 » 15.08.2021 19:12

Znajomy pojechał w ciemno(9osób).Wylądował w Turanj,około 15 po południu.Mówi,że bez problemu znaleźli kwatere(3 sypialnie,salon,łaz,kuch)za 85 euro :).I pustawo ogólniena plażach i konobach.To takie info dla niezdecydowanych czy jechać w ciemno.Aha,apartament 3 min do morza,klima.Pzdr
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 15.08.2021 20:26

Trudno powiedzieć jak nad morzem , ale dzisiaj na trasie przez Węgry i już w Chorwacji zagęszczenie polskich aut jakiego nigdy nie widziałam.
Lawliet
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lawliet » 16.08.2021 08:13

W 2019 pojechaliśmy w pierwszej połowie sierpnia do BV w ciemno w 4 osoby. W roku uważanym za rekordowy pod względem ilości turystów w ciągu 1h obejrzeliśmy 3 apartmany i wzięliśmy ten ostatni, lokalizacja samo centrum, za kościołem. Może problem z noclegami jest przez to, że ludzie nie potrafią szukać i jak nie widzą gościa z kartką to panikują. :hut:
Joannka
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joannka » 18.08.2021 16:21

Kemping też nie radzę, szukaliśmy na kilku kempingach i miejsc brak, udało się w końcu, ale po takiej podróży z dziećmi to nic przyjemnego, szukanie kempingu, my na pewno nigdy więcej.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.08.2021 17:08

Joannka napisał(a):Kemping też nie radzę, szukaliśmy na kilku kempingach i miejsc brak, udało się w końcu, ale po takiej podróży z dziećmi to nic przyjemnego, szukanie kempingu, my na pewno nigdy więcej.

W jakim regionie były poszukiwania kempingów...?
tbrek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) tbrek » 02.09.2021 22:31

Dziś otrzymaliśmy telefon że jadą do Chorwacji znajomi, ogólny spontan, będą ok 23:00 ( czyli za chwilę) ok godziny 17 przeszlismy się po miasteczku w poszukiwaniu wolnych pokoi, 3 typowany budynek i jest, widok na Marine, na tyle basen, 2os za 60eu/dzien.
Wcześniejsze dwa typy nie miały tylu dni do zaoferowania, za to ceny 40-50 euro.
Osobiście w ciemno bym nie jechał, ale jak kto lubi ten sport to za dnia pokój znajdzie, najwyżej nie na cały pobyt.
mervik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 03.09.2021 00:13

z dziećmi odradzam w ciemno...widziałem jak ojciec latał i szukał a matka z dziećmi ledwo się trzymała
....zapytałem się naszą właścicielkę czy wie gdzie coś można znależ...bo mi żal było tych dzieciaków
po paru telefonach do znajomych ...znalazła...jak przyszedłem im powiedzieć to kobieta z radości mało mnie nie udusiła
...a gościu i tak nie znalazł...ale to był sierpień w BV
Lawliet
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lawliet » 03.09.2021 06:56

tbrek napisał(a):Dziś otrzymaliśmy telefon że jadą do Chorwacji znajomi, ogólny spontan, będą ok 23:00 ( czyli za chwilę) ok godziny 17 przeszlismy się po miasteczku w poszukiwaniu wolnych pokoi, 3 typowany budynek i jest, widok na Marine, na tyle basen, 2os za 60eu/dzien.
Wcześniejsze dwa typy nie miały tylu dni do zaoferowania, za to ceny 40-50 euro.
Osobiście w ciemno bym nie jechał, ale jak kto lubi ten sport to za dnia pokój znajdzie, najwyżej nie na cały pobyt.

Nie podałeś na ile dni i jaka miejscowość. Te dwie informacje są znaczące, przy szukaniu w ciemno. :hut:
tbrek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) tbrek » 03.09.2021 11:06

Lawliet napisał(a):Nie podałeś na ile dni i jaka miejscowość. Te dwie informacje są znaczące, przy szukaniu w ciemno. :hut:

5 dni, miejscowość Petrcane.

Z tym że i 7 dni to nie byłby problem, o więcej nie pytałem.
yooshky
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yooshky » 06.09.2021 09:06

tbrek napisał(a):[...]3 typowany budynek i jest[...]

Pamiętaj, że piszesz o wrześniu. Myślę, że nie ma większego kłopotu z wynajmem w tym terminie.

W tym roku - Tucepi, Baska V.; Podgora - od dnia przyjazdu (17.08.2021) nie uświadczyłem "naganiaczy" a specjalnie zwracałem uwagę. Po weekendzie, od ok. 23-25.08 kilku się pojawiło. Pojawiły się również tablice o wolnych pokojach/apartamentach, nawet w domu w którym mieszkałem (Tucepi, gdzie wcześniej było full). Moja gospodyni twierdzi, że sezon mają bardzo dobry. Na wrzesień też ma porezerwowane (nie wnikałem czy 50, 75, czy 100%). Kiedy wyjeżdżałem 30.08 były wolne miejsca a na parkingu pozostały 2 auta.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów 2020/21

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.09.2021 07:12

Tak, naganiaczy w tym roku było niewielu, najwięcej uświadczyłem pomiędzy Splitem i Omisiem;
np. wczoraj siedzieli z tabliczkami, ale to wrzesień, choć jeszcze sporo narodu wypoczywa, ale i sporo ciągnie nad Jadran.
599
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 08.09.2021 23:08

jeśli by teraz ktoś chciał jechać to śmiało,
miejsc wolnych sporo,
pogoda i woda "miodzio",
(Riv/Makarska)
Lawliet
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lawliet » 15.09.2021 12:23

W tym roku pierwszy raz wrzesień.
Riviera - 6 nocy
Apartman w centrum dla 3 osób - czysto i schludnie, sypialnia, salon z aneksem, łazienka, balkon z widokiem na morze, po wychyleniu także na góry, 2 linia brzegowa, do plaży na oko jakieś 30m. :lol:
Cena 50E.
Czas poszukiwań - 0 min, gospodarz zatrzymał nas podczas przejazdu obok jego domu. :hut:
naszastruga
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 15.09.2021 12:47

Lawliet napisał(a):W tym roku pierwszy raz wrzesień.
Riviera - 6 nocy
Apartman w centrum dla 3 osób - czysto i schludnie, sypialnia, salon z aneksem, łazienka, balkon z widokiem na morze, po wychyleniu także na góry, 2 linia brzegowa, do plaży na oko jakieś 30m. :lol:
Cena 50E.
Czas poszukiwań - 0 min, gospodarz zatrzymał nas podczas przejazdu obok jego domu. :hut:

Połowa września....

Moim zdaniem dywagacje czy jechać w ciemno, są bezprzedmiotowe jeśli chodzi o terminy wrześniowe czy też przed sezonem.

Wcześniejsze wpisy o wolnych kwaterach w sierpniu dotyczyły "mniej" atrakcyjnych rejonów wybrzeża. Tribunj albo Petrcane trudno porównywać z morzem i widokami na Riwierze albo z wyspami.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 419
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021