Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.08.2021 23:45

woka napisał(a):
Użytkownik usunięty napisał(a):Woka, chlopie, juz sie normalne stesknilem.....

Co się dzieje ... użytkownik usunięty a pisze. 8O Jakieś cuda. ?

Cześć woka :papa:
Nie ma żadnych cudów, post został napisany przed samodzielnym skasowaniem konta użytkownika igg
arabus
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabus » 13.08.2021 11:30

Chyba sobie w tym roku odpuszczę.
Aż ciężko uwierzyć, że po bodajże 16-17 latach corocznych wyjazdów do HR (rekordowo byłem 3 razy jednego roku), nastąpi "przerwa".
Choć znając życie, pojadę w drugiej połowie września 8) .
A wszystkim, którzy mimo wszystko jadą teraz w ciemno, życzę cierpliwości i powodzenia w szukaniu!
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 13.08.2021 14:08

mirus_1969 napisał(a):Cześć.
Własne dziś przejeżdżałem przez Makarską i nie było ludzi z karteczkami apartmani ;-(,obłożenie jak w 2019,byłem też w zeszłym roku i jest co najmniej
2x więcej ludzi .Wzrosła liczebność Polaków ,Bośniaków i Chorwatów.Ciężko będzie coś znaleźć ,ale próbować warto.


Zawsze jeżdżę w ciemno (Wrzesień) ale, ludzi z mitycznymi karteczkami nie spotkałem nigdy.
Po prostu wchodzę do domów które nam odpowiadają lokalizacyjnie i pytam oglądam jak nie odpowiada to idę dalej.
W sezonie raczej bym nie próbował w ciemno.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.08.2021 14:56

W sezonie to Armagedon.
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 13.08.2021 23:21

Co to znaczy armagedon? Jaki wpływ ma twój wpis w tym temacie? Kto chce jechać w ciemno? Ma jechać i tyle. Reszta, to dopiski ludzi, którzy nigdy tak nie jezdzli. Tak jak pisałem, nie ma czegoś takiego, jak całkowita wyprzedaż wolnych miejsc!!! Trzeba szukać. A im dalej w sezon, tym bardziej, szybciej znaleziony, super, apartament.
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2871
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 13.08.2021 23:28

W szczególności jazda po "sezonie" :) Miejsca gwarantowane.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 13.08.2021 23:29

Maciety napisał(a):Co to znaczy armagedon? Jaki wpływ ma twój wpis w tym temacie? Kto chce jechać w ciemno? Ma jechać i tyle. Reszta, to dopiski ludzi, którzy nigdy tak nie jezdzli. Tak jak pisałem, nie ma czegoś takiego, jak całkowita wyprzedaż wolnych miejsc!!! Trzeba szukać. A im dalej w sezon, tym bardziej, szybciej znaleziony, super, apartament.


Co to znaczy "trzeba szukać"? Po kilkunastu godzinach jazdy? Gdzie szukać? Weźmiesz wolne miejsce za 400 euro/doba?
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 13.08.2021 23:30

Zbyszko666 napisał(a):W szczególności jazda po "sezonie" :) Miejsca gwarantowane.


We wrześniu na pewna znajdę wolne miejsca. Ale nie każdy może pozwolić sobie na wrzesień.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 13.08.2021 23:31

Maciety napisał(a):Co to znaczy armagedon? Jaki wpływ ma twój wpis w tym temacie? Kto chce jechać w ciemno? Ma jechać i tyle. Reszta, to dopiski ludzi, którzy nigdy tak nie jezdzli. Tak jak pisałem, nie ma czegoś takiego, jak całkowita wyprzedaż wolnych miejsc!!! Trzeba szukać. A im dalej w sezon, tym bardziej, szybciej znaleziony, super, apartament.


O super apartamencie to zapomnij. Od kilku lat już ich nie szukam. Dlaczego ano dlatego, że pozostają resztki z Pańskiego stołu. Dodatkowo nie uśmiecha mi się łażenie w upale od chałupy do chałupy i pytanie o wolne apartamenty. Przećwiczyłem ten temat na Rivierze Makarskiej wracając z Orebica z tygodniowego pobytu i szukając kwatery na Rivierze na następny tydzień. Wiem co proponowano. Wstydził bym się komuś takie apartamenty proponować. Życzę powodzenia może się uda coś ekstra znależć - Totolotek.
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 13.08.2021 23:48

naszastruga napisał(a):
Maciety napisał(a):Co to znaczy armagedon? Jaki wpływ ma twój wpis w tym temacie? Kto chce jechać w ciemno? Ma jechać i tyle. Reszta, to dopiski ludzi, którzy nigdy tak nie jezdzli. Tak jak pisałem, nie ma czegoś takiego, jak całkowita wyprzedaż wolnych miejsc!!! Trzeba szukać. A im dalej w sezon, tym bardziej, szybciej znaleziony, super, apartament.


Co to znaczy "trzeba szukać"? Po kilkunastu godzinach jazdy? Gdzie szukać? Weźmiesz wolne miejsce za 400 euro/doba?

Wróćmy do tematu. Tego wątku. Jak ma Tobie napisać wprost! Że szukanie apartamentu, to nie e szukanie na boook coś tam? Że te oferty są 30 % droższe. Że lobby by tak chciało,?
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 13.08.2021 23:50

Za 400 Euro? Weź się zastanów?
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 14.08.2021 00:00

Maciety napisał(a):
naszastruga napisał(a):
Maciety napisał(a):Co to znaczy armagedon? Jaki wpływ ma twój wpis w tym temacie? Kto chce jechać w ciemno? Ma jechać i tyle. Reszta, to dopiski ludzi, którzy nigdy tak nie jezdzli. Tak jak pisałem, nie ma czegoś takiego, jak całkowita wyprzedaż wolnych miejsc!!! Trzeba szukać. A im dalej w sezon, tym bardziej, szybciej znaleziony, super, apartament.


Co to znaczy "trzeba szukać"? Po kilkunastu godzinach jazdy? Gdzie szukać? Weźmiesz wolne miejsce za 400 euro/doba?

Wróćmy do tematu. Tego wątku. Jak ma Tobie napisać wprost! Że szukanie apartamentu, to nie e szukanie na boook coś tam? Że te oferty są 30 % droższe. Że lobby by tak chciało,?


Szukamy miejsca bezpośrednio. W najwyższym sezonie praktycznie niczego sensownego nie można znaleźć bez rezerwacji parę miesięcy wcześniej.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 14.08.2021 06:19

Szukanie apartamentu w ciemno w sezonie 2021 mając na garbie rodzinę z dziećmi to ........ nie rozważna decyzja.
robin280
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) robin280 » 14.08.2021 08:10

Witam.
Wybieram się do Chorwacji w rodziną - 4 osoby, niestety nie mamy nic zarezerwowane. Czy może ktoś się wypowiedzieć czy obecnie taki wyjazd ma sens, jaka jest obecnie sytuacja na miejscu z apartamentami, czy jest szansa na znalezienie czegoś? Na Booking i innych portalach wygląda to kiepsko:( czy wszystkie apartamenty ogłaszają się na portalach czy może jednak na miejscu są takie które, będą dostępne. Proszę o wszelkie opinie.
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 14.08.2021 08:20

robin280 napisał(a):Witam.
Wybieram się do Chorwacji w rodziną - 4 osoby, niestety nie mamy nic zarezerwowane. Czy może ktoś się wypowiedzieć czy obecnie taki wyjazd ma sens, jaka jest obecnie sytuacja na miejscu z apartamentami, czy jest szansa na znalezienie czegoś? Na Booking i innych portalach wygląda to kiepsko:( czy wszystkie apartamenty ogłaszają się na portalach czy może jednak na miejscu są takie które, będą dostępne. Proszę o wszelkie opinie.



Byłem i widziałem. Nie ryzykuj. Chyba że na kamping.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 417
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone