Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1945
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 07.08.2021 12:03

Dzisiaj rano, między Splitem a Omiś widziałem aż jednego gościa z tabliczką "apartamenty".
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 07.08.2021 12:46

naszastruga napisał(a):
Maciety napisał(a):Byłem w szczycie sezonu w tym roku. Od 22 do 30 lipca. I znalazłem oprócz dwóch apartamentów w których mieszkałem jeszcze trzy wolne. Takie które chciałem i były w normalnych cenach. Oczywiście nie była to Makarska, ale taki rejon w którym zawsze można coś znaleźć. Jeżdżę od trzech lat w ciemno . Zawsze trzeba pochodzić. Popytać, porozmawiać. Powodzenia.


A co to za tajemniczy region?

Kvarner i północna Dalmacja. Dwa lata temu między Sibenikiem, a Trogirem. Wybieram na szukanie wolnych miejsc małe, malownicze miejscowości. 8)
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 07.08.2021 16:05

Maciety napisał(a):
naszastruga napisał(a):
Maciety napisał(a):Byłem w szczycie sezonu w tym roku. Od 22 do 30 lipca. I znalazłem oprócz dwóch apartamentów w których mieszkałem jeszcze trzy wolne. Takie które chciałem i były w normalnych cenach. Oczywiście nie była to Makarska, ale taki rejon w którym zawsze można coś znaleźć. Jeżdżę od trzech lat w ciemno . Zawsze trzeba pochodzić. Popytać, porozmawiać. Powodzenia.


A co to za tajemniczy region?

Kvarner i północna Dalmacja. Dwa lata temu między Sibenikiem, a Trogirem. Wybieram na szukanie wolnych miejsc małe, malownicze miejscowości. 8)


Między Sibenikiem a Trogirem są Primostem, Razanj, Sevid itd. Wyżej pisano, że w tym roku nic wolnego tam nie ma....
Marcin7778
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 08.08.2021 20:31

Dzisiaj, okolice Zadaru, 1,5h szukania i jest apartament dla 4 osób, 300 m od plaży, na wyposażeniu min zmywarka i ekspres, za 70 e noc na tydzień. Więc ci co piszą że nie ma, że jak jest to w garażu za 200 e albo koczowanie na plaży to pewnie nigdy na Chorwacji nie byli i piszą bzdury siedząc we Władysławowie albo w Mielnie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.08.2021 20:42

Fajnie, ze ci sie udalo. Pozostale bzdury mogles sobie odpuscic, ale cóż, piszesz na swoje konto.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 08.08.2021 20:52

Marcin7778 napisał(a): Więc ci co piszą że nie ma, że jak jest to w garażu za 200 e albo koczowanie na plaży to pewnie nigdy na Chorwacji nie byli

Na Chorwacji, to pewnie nie byli :lol: , ale w Chorwacji, to na pewno.
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 09.08.2021 19:20

Tyle co wróciłem z Gornja Vala. Zero miejsc na kwaterach i w apartamentach. W hotelach może coś mieli ale to inna kasa.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 09.08.2021 19:34

W dwa dni w okolicy Omisia nie widziałem nikogo z kartką i żadnych tablic o wolbych apartmanach
bart12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart12345 » 09.08.2021 20:57

jak sie nazywają po chorwacku te małe lokalne informacje turystyczne które dysponuja bazą noclegową?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2021 21:06

Może chodzi o TZ - Turistička zajednica grada ....
bart12345
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart12345 » 09.08.2021 21:22

dzięki - pewnie to bedzie to :)
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 10.08.2021 09:09

Podczas jednego ze spacerów w mojej miejscowości odwiedziłem dwa pola namiotowe. Jedno pole bardzo blisko morza, drugie jakieś 400 metrów. Na jednym i drugim po dwa namioty.... :!: To odnośnie spania nad morzem, w samochodzie, czy w garażu 8).
A to, że nikt nie stoi z tabliczką nie oznacza, że nie ma wolnych miejsc. Ktoś, kto tu pisze, że nie ma chodził? Pytał ? No właśnie.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 10.08.2021 09:23

Może powinni znakować kwatery jak wolne miejsca na parkingach? ;)
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 10.08.2021 11:25

Maciety napisał(a):Podczas jednego ze spacerów w mojej miejscowości odwiedziłem dwa pola namiotowe. Jedno pole bardzo blisko morza, drugie jakieś 400 metrów. Na jednym i drugim po dwa namioty.... :!: To odnośnie spania nad morzem, w samochodzie, czy w garażu 8).
A to, że nikt nie stoi z tabliczką nie oznacza, że nie ma wolnych miejsc. Ktoś, kto tu pisze, że nie ma chodził? Pytał ? No właśnie.


Temat jest o apartamentach i kwaterach. Nigdy na chodniku nie stali z informacją o wolnych miejscach na kampie.

edit. Na kamping w ciemno chyba bym pojechał, ale nie do apartamentu? Biegać po całym miasteczku kilka godzin w tym upale i łapać co się da byle tyklo się rozpakować?
Byłem, widziałem, dziękuję.
W ciemno: kamping tak
kwatera nie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2021 13:36

Jestem na Losinju, mam rezerwowany pobyt do piatku, 13.08. Chcialem sobie przedluzyc Chorwacje i zamiast wracac w piatek z noclegoem na sobote w okolicach Varazdin, pomyslalem o przedluzeniu pobytu do niedzieli. Ale jako ze wiem o kolejkach do promu wymyslilem sobie pobyt 2 noce na Krku, do niedzieli i z rana start na raz ( mam blisko bo mieszkam przy czeskiej granicy). Go Konkrety sa takie; z pomoca lokalnej agencji i po 40 telefonach udalo sie zalatwic jeden noxleg w M.Losinj i jeden w Omisalij po okolo 100E z maly apartman.Bez pomocy p.Ani (pzdrv) i bez znajomosci jezykow bylaby lipa z miodem. Jest na prawde duze oblozenie i z calym moim doswiadczeniem odradzam wyjazd w ciemno od 25.07. do ostatniego weekendu sietpnia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 415
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone