Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 14.08.2021 08:27

Witold jest 14 sierpnia. Praktycznie po wysokim sezonie? Weź się zastanów. :D I tak zapytam ,co widziałeś? Tysiące rodaków bijących się o jeden wolny pokój? Czy ludzi koczujących na plaży :boss:
Czy wpisy z wyborczej :mrgreen:
Nie straszcie ludzi przed wyjazdem i szukaniem kwater na miejscu :!: Kto znalazł wie o co chodzi 8)
Powodzenia.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.08.2021 08:43

robin280 napisał(a):Witam.
Wybieram się do Chorwacji w rodziną - 4 osoby, niestety nie mamy nic zarezerwowane. Czy może ktoś się wypowiedzieć czy obecnie taki wyjazd ma sens, jaka jest obecnie sytuacja na miejscu z apartamentami, czy jest szansa na znalezienie czegoś? Na Booking i innych portalach wygląda to kiepsko:( czy wszystkie apartamenty ogłaszają się na portalach czy może jednak na miejscu są takie które, będą dostępne. Proszę o wszelkie opinie.


Kiedy się chcecie wybrać?
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 14.08.2021 09:01

Z wczoraj. Pytałem właściciela o coś wolnego. Po telefonie do kogoś z agencji na miejscu mówi że na 160 ich apartmanow mają wolny jeden. 70E 200m od morza za 2 osoby bez klimy. Okazja to nie jest.
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 14.08.2021 10:02

piotrekbeti napisał(a):Z wczoraj. Pytałem właściciela o coś wolnego. Po telefonie do kogoś z agencji na miejscu mówi że na 160 ich apartmanow mają wolny jeden. 70E 200m od morza za 2 osoby bez klimy. Okazja to nie jest.



To do Maciety.
Nie będę strzępił języka.
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 14.08.2021 10:06

Też kiedyś pytałem przez te ich tzw. agencje. Mają takie pojęcie i rozeznanie he, he 8) Jak sam szukałem w tym roku. Pytam czy ktoś w okolicy z sąsiadów ma coś wolnego? Odpowiedź, nikt wszystko zajęte. Idę dom dalej wolny apartament 8O. Ale też jeden przy mnie zadzwonił do innych sąsiadów i pytał. I też znalazł się jeden wolny, ale dla nas za mały.
Trochę odwagi. Powodzenia. Na pewno coś znajdziecie. :papa:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 14.08.2021 11:21

Jak ktoś lubi ryzyko to niech jedzie w ciemno. Ale na własną odpowiedzialność.
Jestem co prawda dopiero 5 raz w Chorwacji (zawsze w sezonie, 4 rok z rzędu w sierpniu) ale takich tłumów jeszcze nie widziałem.
robin280
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 14.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) robin280 » 14.08.2021 11:51

Bravik napisał(a):
robin280 napisał(a):Witam.
Wybieram się do Chorwacji w rodziną - 4 osoby, niestety nie mamy nic zarezerwowane. Czy może ktoś się wypowiedzieć czy obecnie taki wyjazd ma sens, jaka jest obecnie sytuacja na miejscu z apartamentami, czy jest szansa na znalezienie czegoś? Na Booking i innych portalach wygląda to kiepsko:( czy wszystkie apartamenty ogłaszają się na portalach czy może jednak na miejscu są takie które, będą dostępne. Proszę o wszelkie opinie.


Kiedy się chcecie wybrać?



Wyjazd z Polski w poniedziałek 16.08 i wtorek rano zaczynamy poszukiwania.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.08.2021 11:55

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mirus_1969
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 14.08.2021 13:28

Właśnie przejeżdżałem przez Tucepi i były 2+1 i 2+2 wystawione przed domami.
Marcin7778
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 14.08.2021 22:33

Jestem w okolicy Zadaru, dzisiaj wyjechało dużo gości, idąc przez miasteczko widać wolne apartamety, szczyt sezonu właśnie się zakończył.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.08.2021 05:54

Marcin7778 napisał(a):Jestem w okolicy Zadaru, dzisiaj wyjechało dużo gości, idąc przez miasteczko widać wolne apartamety, szczyt sezonu właśnie się zakończył.



:D :D :D Nie byłbym takim optymistą. Na początku września miałem kłopoty ze znalezieniem kwatery na Rivierze Makarskiej, Było pełno turystów. Owszem były kwatery tak zwanej 5 kategorii odśnieżania w Makarskiej, Baście Vodzie, Gradacu. No ale nie zniechęcam do szukania kwater. Może będziecie mieli więcej szczęścia.
Marcin7778
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 15.08.2021 10:28

Piszę o tym co widzę, a widzę wolne apartamety około 100m od morza, nie wygladajace jak ruiny, my dzisiaj opuszczamy apartamet 300 m od morza i na pewno od dzisiaj jest wolny.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.08.2021 10:52

Marcin7778 napisał(a):Piszę o tym co widzę, a widzę wolne apartamety około 100m od morza, nie wygladajace jak ruiny, my dzisiaj opuszczamy apartamet 300 m od morza i na pewno od dzisiaj jest wolny.


Czy oby są wolne. Ja też widziałem niby wolne, a były zajęte.
Marcin7778
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 15.08.2021 14:04

Po nas na pewno wolny, kilka innych też, w sobotę goście wyjechali i pojawiły się przed domami tabliczki Free apartamety. Jest dużo turystów ale te teksty o spaniu na dziko na plażach albo parkingach bo wszystko zajęte to jedna wielka ściema, nie wiem komu tu zależy na wprowadzaniu ludzi w błąd.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 15.08.2021 14:24

Marcin7778 napisał(a): ale te teksty o spaniu na dziko na plażach albo parkingach bo wszystko zajęte to jedna wielka ściema, nie wiem komu tu zależy na wprowadzaniu ludzi w błąd.

Raczej chodzi o sensację i klikalność. Ktoś spał na plaży, bo nie znalazł noclegu i piszą artykuł w taki sposób, aby odnosiło się wrażenie, że w tym sezonie to standard.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 418
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone