Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Maciety
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 14.08.2021 08:27

Witold jest 14 sierpnia. Praktycznie po wysokim sezonie? Weź się zastanów. :D I tak zapytam ,co widziałeś? Tysiące rodaków bijących się o jeden wolny pokój? Czy ludzi koczujących na plaży :boss:
Czy wpisy z wyborczej :mrgreen:
Nie straszcie ludzi przed wyjazdem i szukaniem kwater na miejscu :!: Kto znalazł wie o co chodzi 8)
Powodzenia.
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.08.2021 08:43

robin280 napisał(a):Witam.
Wybieram się do Chorwacji w rodziną - 4 osoby, niestety nie mamy nic zarezerwowane. Czy może ktoś się wypowiedzieć czy obecnie taki wyjazd ma sens, jaka jest obecnie sytuacja na miejscu z apartamentami, czy jest szansa na znalezienie czegoś? Na Booking i innych portalach wygląda to kiepsko:( czy wszystkie apartamenty ogłaszają się na portalach czy może jednak na miejscu są takie które, będą dostępne. Proszę o wszelkie opinie.

Kiedy się chcecie wybrać?
piotrekbeti
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 14.08.2021 09:01

Z wczoraj. Pytałem właściciela o coś wolnego. Po telefonie do kogoś z agencji na miejscu mówi że na 160 ich apartmanow mają wolny jeden. 70E 200m od morza za 2 osoby bez klimy. Okazja to nie jest.
Witold P.
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 14.08.2021 10:02

piotrekbeti napisał(a):Z wczoraj. Pytałem właściciela o coś wolnego. Po telefonie do kogoś z agencji na miejscu mówi że na 160 ich apartmanow mają wolny jeden. 70E 200m od morza za 2 osoby bez klimy. Okazja to nie jest.

To do Maciety.
Nie będę strzępił języka.
Maciety
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 14.08.2021 10:06

Też kiedyś pytałem przez te ich tzw. agencje. Mają takie pojęcie i rozeznanie he, he 8) Jak sam szukałem w tym roku. Pytam czy ktoś w okolicy z sąsiadów ma coś wolnego? Odpowiedź, nikt wszystko zajęte. Idę dom dalej wolny apartament 8O. Ale też jeden przy mnie zadzwonił do innych sąsiadów i pytał. I też znalazł się jeden wolny, ale dla nas za mały.
Trochę odwagi. Powodzenia. Na pewno coś znajdziecie. :papa:
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 14.08.2021 11:21

Jak ktoś lubi ryzyko to niech jedzie w ciemno. Ale na własną odpowiedzialność.
Jestem co prawda dopiero 5 raz w Chorwacji (zawsze w sezonie, 4 rok z rzędu w sierpniu) ale takich tłumów jeszcze nie widziałem.
robin280
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) robin280 » 14.08.2021 11:51

Bravik napisał(a):
robin280 napisał(a):Witam.
Wybieram się do Chorwacji w rodziną - 4 osoby, niestety nie mamy nic zarezerwowane. Czy może ktoś się wypowiedzieć czy obecnie taki wyjazd ma sens, jaka jest obecnie sytuacja na miejscu z apartamentami, czy jest szansa na znalezienie czegoś? Na Booking i innych portalach wygląda to kiepsko:( czy wszystkie apartamenty ogłaszają się na portalach czy może jednak na miejscu są takie które, będą dostępne. Proszę o wszelkie opinie.

Kiedy się chcecie wybrać?

Wyjazd z Polski w poniedziałek 16.08 i wtorek rano zaczynamy poszukiwania.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.08.2021 11:55

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
mirus_1969
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 14.08.2021 13:28

Właśnie przejeżdżałem przez Tucepi i były 2+1 i 2+2 wystawione przed domami.
Marcin7778
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 14.08.2021 22:33

Jestem w okolicy Zadaru, dzisiaj wyjechało dużo gości, idąc przez miasteczko widać wolne apartamety, szczyt sezonu właśnie się zakończył.
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.08.2021 05:54

Marcin7778 napisał(a):Jestem w okolicy Zadaru, dzisiaj wyjechało dużo gości, idąc przez miasteczko widać wolne apartamety, szczyt sezonu właśnie się zakończył.

:D :D :D Nie byłbym takim optymistą. Na początku września miałem kłopoty ze znalezieniem kwatery na Rivierze Makarskiej, Było pełno turystów. Owszem były kwatery tak zwanej 5 kategorii odśnieżania w Makarskiej, Baście Vodzie, Gradacu. No ale nie zniechęcam do szukania kwater. Może będziecie mieli więcej szczęścia.
Marcin7778
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 15.08.2021 10:28

Piszę o tym co widzę, a widzę wolne apartamety około 100m od morza, nie wygladajace jak ruiny, my dzisiaj opuszczamy apartamet 300 m od morza i na pewno od dzisiaj jest wolny.
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.08.2021 10:52

Marcin7778 napisał(a):Piszę o tym co widzę, a widzę wolne apartamety około 100m od morza, nie wygladajace jak ruiny, my dzisiaj opuszczamy apartamet 300 m od morza i na pewno od dzisiaj jest wolny.

Czy oby są wolne. Ja też widziałem niby wolne, a były zajęte.
Marcin7778
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 15.08.2021 14:04

Po nas na pewno wolny, kilka innych też, w sobotę goście wyjechali i pojawiły się przed domami tabliczki Free apartamety. Jest dużo turystów ale te teksty o spaniu na dziko na plażach albo parkingach bo wszystko zajęte to jedna wielka ściema, nie wiem komu tu zależy na wprowadzaniu ludzi w błąd.
empire13
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 15.08.2021 14:24

Marcin7778 napisał(a): ale te teksty o spaniu na dziko na plażach albo parkingach bo wszystko zajęte to jedna wielka ściema, nie wiem komu tu zależy na wprowadzaniu ludzi w błąd.

Raczej chodzi o sensację i klikalność. Ktoś spał na plaży, bo nie znalazł noclegu i piszą artykuł w taki sposób, aby odnosiło się wrażenie, że w tym sezonie to standard.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 418
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021