Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 22.07.2022 17:59

tolkpp napisał(a):Cześć, mam być w Zadarze od 29. 07 do 5.08. Kupiłem tani lot ale teraz mam problem z noclegiem. Czy myślicie, że znajdę coś w tym terminie z marszu dla 2+1. Nie mam dużych wymagań. To może być pokój. Byle było gdzie przekimać. Może ktoś jest w Zadarze i wie jak wygląda sytuacja z noclegami bo na Booking.com są już tylko takie po naście tysięczny złotych

Raczej powinieneś mieć coś zarezerwowane bo jak wylądujesz to co dalej.Chodzenie od domu do domu z bagażem? możesz wypożyczyć samochód i w wybranej miejscowości szukać. zobacz jeszcze tu zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
DRZEW6
Odkrywca
Posty: 76
Dołączył(a): 14.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) DRZEW6 » 22.07.2022 18:02

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link napisz do nich czy mają wolne
tolkpp
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) tolkpp » 24.07.2022 08:10

Właśnie nie wiem co robić.... Nie mogę znalesc żadnego noclegu.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2106
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 24.07.2022 08:35

tolkpp napisał(a):Właśnie nie wiem co robić.... Nie mogę znalesc żadnego noclegu.

Ja w takiej sytuacji nie mam rozterek. Nocleg dla mnie jest na tyle istotny, że jak go nie mam to nie jadę.
Na bookingu to już głównie najdroższe oferty zostały.
no_fear
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_fear » 24.07.2022 09:20

Wszystko zależy od godziny przylotu.
Jeżeli do południa - to pewnie trochę dalej od wody - do znalezienia.
Przylot popołudniu / wieczorem - nie zaryzykował bym w ciemno (z dzieckiem).
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 24.07.2022 16:23

tolkpp napisał(a):Właśnie nie wiem co robić.... Nie mogę znalesc żadnego noclegu.


W ubiegłym roku, na początku sierpnia w ciemno nie było problemu w "Zlatni Bor" ul. Zagrebačka
Może Tobie też się uda.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
shrek
Croentuzjasta
Posty: 492
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 25.07.2022 09:12

tolkpp napisał(a):Właśnie nie wiem co robić.... Nie mogę znalesc żadnego noclegu.


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 31.07.2022 18:06

Cześć, jak w tym roku wygląda obłożenie, bo chyba rozsądnie obawiam się wyjazdu w sierpniu w ciemno (okolice Vodic), a w ostatniej chwili zmieniliśmy plany.
yarko2000
Cromaniak
Posty: 809
Dołączył(a): 24.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yarko2000 » 01.08.2022 15:35

Na pewno jest więcej ludzi, nawet nie ma co porównywać do zeszłorocznych wakacji.
Zależy czy początek czy koniec miesiąca, ile osób i na jak długo.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 311
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 01.08.2022 16:14

Szukanie noclegów, nawet w grupie, po takiej trasie w najgorętszym miesiącu w roku to gorzej jak kac po śliwowicy przepalony ramą tanich szlugów z przemytu.
dziękuję dobranoc
Freddie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 123
Dołączył(a): 14.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Freddie » 01.08.2022 16:16

Ja w tym roku byłem w Orebic i Pakostane. Spacerując po obu miejscowościach, jeżdżąc po okolicy itp. nie widziałem ani jednej tabliczki "free apartments".
Adax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adax » 02.08.2022 12:02

Znalazłem jeszcze miejsce. Serdeczności !
kamp13
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.06.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamp13 » 03.08.2022 19:06

Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to odradzam w tym roku wyjazd w ciemno. Jestem już 7 raz w Chorwacji i takiej sytuacji jak teraz nie pamiętam. Zawsze jeździliśmy z dwójką dzieci bez wcześniejszej rezerwacji i nigdy nie było problemu ze znalezieniem dobrego apartamentu. Nawet w szczycie sezonu, bo przeważnie jeździmy na przelomie lipca i sierpnia. A w tym roku tragedia. Dwa dni jeździliśmy po miasteczkach południowej Dalmacji i nic. Nie ma w ogóle właścicieli z ofertami wolnych apartamentów, w biurach informacji turystycznej nic nie mają. Rozważaliśmy już nawet powrót do Polski.
I tylko duży zbieg okoliczności i baaardzo duża życzliwość jednego z mieszkańców Podacy sprawiły, że mamy gdzie mieszkać i cieszyć się słońcem Chorwacji. W zeszłym roku były pustki na plaży w Živogosce, a w tym roku chyba nie doceniliśmy jak bardzo ludzie będą chcieli odbić sobie covidowy rok.
Tak czy inaczej, myślę że w następnych latach spróbujemy jednak coś wcześniej rezerwować.
Pozdrav
kombiak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 14.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiak » 18.08.2022 20:50

DzieńDobryWieczór.
Wyjazd nam się opóźnia, nic nie "zabukowane", bo i nie wiadomo kiedy wystartujemy.
Stąd pytanie, jakie jest ryzyko ( duże lub niewielkie, bo pewnie zawsze jest ta niewiadoma.... )
jadąc w dniach 28 - 29 sierpień ( sob/niedz/pon) do miejscowości typu Zavala, Vrboska czy też do Sutivan i podobne.
Dwójka dorosłych i małe dziecko.

Jak wynika z lektury forum. raczej mało apartamentów jest wolnych, ale z drugiej strony to koniec sierpnia ???
Proszę o pomoc i podpowiedź.
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 756
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 18.08.2022 21:04

Jadę w ciemno 2 września do Tucepi :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 421
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone