Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 18.08.2022 21:04

Jadę w ciemno 2 września do Tucepi :)
imij
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) imij » 21.08.2022 19:21

na dzisiaj dwa wolne w Pakostane i jeden w Drage
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 21.08.2022 21:37

...to już zdecydowanie koniec wakacji, na pewno mnóstwo apartamentów będzie wolnych.

W tym czasie nie obawiałabym się jechać w ciemno.
Powodzenia :)
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 23.08.2022 10:29

Czy połowa września to dobry termin na jazdę w ciemno? Czy jednak jeśli chciałbym coś bezpośrednio nad wodą to lepiej wcześniej coś znaleźć? Do tej pory jeździłem tylko w sezonie, więc nie mam doświadczenia.
Większe kurorty typu Baska Voda lub Tucepi to już będą w miarę spokojne czy jeszcze trudno będzie o miejsce w knajpkach lub nad wodą?
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 23.08.2022 13:54

nie obawiałbym się, :wink:
w zeszłym roku w okolicach 10.09 w Tucepi
w pierwszej lini bez problemu.
:papa:
karola23
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.01.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) karola23 » 18.01.2023 12:20

Ja jeździłam z rodziną do Chorwacji od 6 roku życia i rodzice nigdy nic nie rezerwowali z Polski, zawsze jeździliśmy w ciemno - no ale to był rok 2000, więc teraz czasy są zupełnie inne... :)
maciek_apo
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek_apo » 01.02.2023 14:49

599 napisał(a):nie obawiałbym się, :wink:
w zeszłym roku w okolicach 10.09 w Tucepi
w pierwszej lini bez problemu.
:papa:


Nie byłbym tego aż tak pewny. W 2012 roku tak właśnie pojechałem sobie z dziewczyną (teraz już żoną) właśnie do Tucepi, zupełnie w ciemniaka, byleby coś znaleźć. Jechaliśmy 07.09 więc bardzo podobnie i powiem Ci, że ledwo ledwo coś znaleźliśmy na ulicy Kamena. Nie zdecydowałbym się tak teraz z dzieciakami jechać, ludzi z małymi dziećmi było wciąż dość dużo, szczególnie z Czech, więc nie sugerowałbym się że początek roku szkolnego etc.
Kiedyś nawet w sezonie wszędzie widziało się przy ulicy i skrzyżowaniach ludzi z tabliczkami "apratmani". Ostatnimi czasy to już dość rzadki widok, rezerwacje internetowe zrobiły swoje.
Rafik89
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafik89 » 23.05.2023 08:14

Planuję wyjazd w sierpniu na Istrię, prawdopodobnie ok 10. Czy jest szansa znaleźć coś w ciemno? Na bookingu dzieją się różne cyrki, coraz łatwiej tam o oszustwo i nie chcę ryzykować.
gruby_r
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 126
Dołączył(a): 17.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby_r » 27.06.2023 09:41

Czy się da "w ciemno"?
Przekonaliśmy się o tym w 2021. Pojechaliśmy "na wariata" w sierpniu do Brodaricy. Na miejscu byliśmy rano, zostawiłem swoje dziewczyny na plaży i ruszyłem na poszukiwanie noclegu. Przecież to takie proste...
Okazało się, że spać to sobie możemy, ale na plaży. Totalny brak miejsc. Rzutem na taśmę trafiliśmy do kobiety, która odstąpiła nam swoje mieszkanie. Branka z mężem poszli sobie spać do garażu (o czym dowiedzieliśmy się po kilku dniach), a my do nich. I to były te nasze "wakacje życia". Spędzone z Chorwatami przy stole, na plaży, na rybach, przy lampce wina. Do dziś mamy z nimi bardzo serdeczny kontakt, w tym roku znów się spotykamy. Polecam dla wszystkich wybierających się w tamtą stronę, wiem, że lipiec maja wolny w apartamencie, który wynajmują. Polecam i w razie czego, dysponuję kontaktem.
IMG_20210815_181156.jpg
Próbka kulinariów, jakimi byliśmy goszczeni

IMG_20210811_191303.jpg

IMG_20210811_171328.jpg
filutek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) filutek » 27.06.2023 21:37

Witam.

Tak wyszlo ze mam zamiar jecha w tym roku w ciemno, wyspa Pag, Rab albo okolice Zadaru. Jedziemy we dwoje plus dziecko i piesek w ostatnim tygodniu lipca. I tu pytanie jak to dzis wyglada da sie cos na miejscu znalesc?
lukaszek_b
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.07.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszek_b » 10.07.2023 11:03

gruby_r napisał(a):Witam.

Czy moge poprosic o kontakt?
kacpi766
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) kacpi766 » 13.07.2023 12:36

Ja bym się chyba za bardzo stresował, żeby wszystko ogarniać na miejscu. To nie dla mnie takie rozrywki haha
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.07.2023 13:00

filutek napisał(a):Witam.

Tak wyszlo ze mam zamiar jecha w tym roku w ciemno, wyspa Pag, Rab albo okolice Zadaru. Jedziemy we dwoje plus dziecko i piesek w ostatnim tygodniu lipca. I tu pytanie jak to dzis wyglada da sie cos na miejscu znalesc?


Nie wiem jak okolice, które wskazałeś, może Ktoś kto na miejscu odpowie live, ale od pon wyszukuję sensownej spełniającej moje kryteria kwatery i w takim Kvarnerze jest słabo. "Coś" jak to określiłeś jest, ale czy chcę tam wynająć to inny temat.
Na Book... we wskazanych rejonach jeszcze trochę kwater jest.
skawikk
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 14.07.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) skawikk » 15.07.2023 01:09

Hej!

Aż zarejestrowałem konto, żeby odpowiedzieć;)
W mieście Pag na wyspie Pag jest agencja turystyczna Perła prowadzona od lat przez Polkę!:)
2 lata temu jak pojechaliśmy tam w ciemno to znalazła nam super nocleg od ręki;)

Nie mogę umieszczać jeszcze linków, pierwszy post... Ale jak wbijecie w google: agencja turystyczna Pag Perła
to wyskoczy.

Polecam, Pani bardzo miła i pomocna;)

M.
zbychu1023
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbychu1023 » 06.08.2023 14:59

Zawsze jest możliwy. My z żoną stosowaliśmy przez 2-3 wyjazdy do momentu odnalezienia naszej Chorwackiej rodziny:) od której wynajmujemy co roku już nocleg w tym samym terminie.
Jedyne co mogę doradzić to zarezerwować sobie jakiś nocleg na jedną noc na bookingu czy innej stronie na wypadek jeżeli nie udało by się czegoś ogarnąć na miejscu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 422
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone