Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jurow
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 21.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jurow » 10.08.2021 15:23

Proszę powiedz czy jadąc na początku września będzie lepiej z kwaterami i ilością ludzi na plaży
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 10.08.2021 15:43

jurow napisał(a):Proszę powiedz czy jadąc na początku września będzie lepiej z kwaterami i ilością ludzi na plaży


Powinno być lepiej. Sierpień był zawsze zatłoczony. W tym roku wyjątkowo.
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 10.08.2021 16:50

Witold P. napisał(a):
Maciety napisał(a):Podczas jednego ze spacerów w mojej miejscowości odwiedziłem dwa pola namiotowe. Jedno pole bardzo blisko morza, drugie jakieś 400 metrów. Na jednym i drugim po dwa namioty.... :!: To odnośnie spania nad morzem, w samochodzie, czy w garażu 8).
A to, że nikt nie stoi z tabliczką nie oznacza, że nie ma wolnych miejsc. Ktoś, kto tu pisze, że nie ma chodził? Pytał ? No właśnie.


Temat jest o apartamentach i kwaterach. Nigdy na chodniku nie stali z informacją o wolnych miejscach na kampie.

edit. Na kamping w ciemno chyba bym pojechał, ale nie do apartamentu? Biegać po całym miasteczku kilka godzin w tym upale i łapać co się da byle tyklo się rozpakować?
Byłem, widziałem, dziękuję.
W ciemno: kamping tak
kwatera nie

Piszę o tym , że lepiej wylądować na jedną noc na campie, niż na plaży 8), czy garażu. Mały namiot i śpiwory, czy też kocyk :D . Oczywiście , jak nic się nie znajdzie z tzw. kwater :wink:
A co do położenia apartamentów w dalszej odległości od morza. Jest ich całkiem sporo, kilkanaście km od nap przy trasie Gospic do Karlobagu. Velebit.
We wrześniu nie powinno być żadnych problemów z znalezieniem fajnej miejscówy w jeszcze fajniejszej cenie. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2021 17:46

I w jeszcze lepszej lokalizacji. Okolice Karlobagu czy Senji to najgorszy pomysl, gorszy niz np Leba. Glownie z powodu wszechobecnego brudu i charakteru lokalesow. We wrzesniu mozna przebierac, wybierac z prostego powodu; dzieci musza wrocic do szkoly, i ich rodzice niestety tez.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 10.08.2021 21:45

igg napisał(a): odradzam wyjazd w ciemno od 25.07. do ostatniego weekendu sietpnia.

.... i tak było i jest od wieki, wieków. :?
PS.
Dawno na cro.pl nie zaglądałem. Miło, że forum jeszcze istnieje. :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.08.2021 22:03

Woka, chlopie, juz sie normalne stesknil em za twoim fajno-pragmatycznym pisaniem. Nie bede ci wiecej slodzil, w sobote mogę cie jeszcze pozdrowic z twojego ukochanego Krku. O ile znajde czas bo mam tam konkretne sprawy do zalatwienia i malo czasu (bloto Cizici i wieczor w stolicy). Zatem pozdro juz z gory!!!
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 11.08.2021 16:11

Maciety napisał(a):Podczas jednego ze spacerów w mojej miejscowości odwiedziłem dwa pola namiotowe. Jedno pole bardzo blisko morza, drugie jakieś 400 metrów. Na jednym i drugim po dwa namioty.... :!: To odnośnie spania nad morzem, w samochodzie, czy w garażu 8).
A to, że nikt nie stoi z tabliczką nie oznacza, że nie ma wolnych miejsc. Ktoś, kto tu pisze, że nie ma chodził? Pytał ? No właśnie.


Jak planujesz pobyt w "murowańcu" to zabierasz ze sobą namiot dla rodziny? :roll:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 11.08.2021 21:20

Marcin7778 napisał(a):Dzisiaj, okolice Zadaru, 1,5h szukania i jest apartament dla 4 osób, 300 m od plaży, na wyposażeniu min zmywarka i ekspres, za 70 e noc na tydzień. Więc ci co piszą że nie ma, że jak jest to w garażu za 200 e albo koczowanie na plaży to pewnie nigdy na Chorwacji nie byli i piszą bzdury siedząc we Władysławowie albo w Mielnie.



Czasami się uda i bierze się to co jest albo to czego nikt nie chciał wziąć. 300 m od morza to żadna rewelacja. Sukces to wtedy jak się ma 20m - 40 m do morza i to jeszcze z widokiem na wodę. Dobry rydz jak nic. No ale jeśli komuś to odpowiada no to jego sprawa.
W myśl powiedzenia.
My młodzi, My młodzi nam duża odległość od plaży i wódka nie zaszkodzi. :papa:
Marcin7778
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 06.08.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin7778 » 11.08.2021 21:55

8 sierpnia trudno o apartamet 20 m od morza jadąc w ciemno, ale da się coś znaleźć sensownego, a nie tak jak tu pisali że albo garaż albo spanie na plaży.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 11.08.2021 22:35

Sensownego?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 12.08.2021 08:44

Wniosek nasuwa się sam. W przyszłym roku ceny wzrosną. Jest popyt nie ma podaży. Trzeba działać jak Niemcy szukać innego kierunku turystyki. Tym bardziej, że spędzanie urlopu w okupowanych miejscowościach mi się nie marzy. Są inne ciekawe państwa czy regiony w Polsce.
arabus
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabus » 12.08.2021 15:55

Witajcie.
Wczoraj, zupełnie spontanicznie postanowiłem z Żoną i 2.5 letnim Maleństwem pojechać do HR.
Mieliśmy odpuścić wyjazd w tym roku całkowicie, ale że ostatnie kilka miesięcy dało nam niezły wycisk, decyzja zapadła.
To już mój dwudziesty któryś wyjazd i prawie zawsze jechałem w ciemno.
Od rana czytam i przeglądam różne fora/artykuły i trochę mina mi zrzedła.
Serio w tym roku jest taki problem z kwaterami?
W zeszłym roku, w drugiej połowie sierpnia bez problemu znalazłem w Makarskiej apartament 3 pokojowy dla 5 dorosłych i dziecka i to przy morzu.
Sam nie wiem teraz co robić...
Myślałem, że ta cała "pandemia" wystraszy ludzi, a tu widzę, że jest wprost przeciwnie.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 12.08.2021 16:25

arabus napisał(a):W zeszłym roku, w drugiej połowie sierpnia bez problemu znalazłem w Makarskiej apartament 3 pokojowy dla 5 dorosłych i dziecka i to przy morzu.
Sam nie wiem teraz co robić...
Myślałem, że ta cała "pandemia" wystraszy ludzi, a tu widzę, że jest wprost przeciwnie.

W zeszłym roku odwołano mnóstwo rezerwacji. Wiadomo dlaczego. Większość z nich przebookowano na ten rok. Doszło do tego ci co jeżdżą zawsze oraz ci co zmienili kierunek przez obostrzenia.
Rok temu było zdecydowanie mniej ludzi. I dużo większy wybór apartamentów na np. bookingu.
mirus_1969
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 12.08.2021 16:27

Cześć.
Własne dziś przejeżdżałem przez Makarską i nie było ludzi z karteczkami apartmani ;-(,obłożenie jak w 2019,byłem też w zeszłym roku i jest co najmniej
2x więcej ludzi .Wzrosła liczebność Polaków ,Bośniaków i Chorwatów.Ciężko będzie coś znaleźć ,ale próbować warto.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 12.08.2021 21:31

Użytkownik usunięty napisał(a):Woka, chlopie, juz sie normalne stesknilem.....

Co się dzieje ... użytkownik usunięty a pisze. 8O Jakieś cuda. ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 416
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone