Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 08.04.2019 16:21

kaeres napisał(a):Jeżeli chodzi o serwisy internetowe to czasami może być nawet taniej.
W zeszłym roku rezerwowałem z pół rocznym wyprzedzeniem kwaterę we Vrbniku.
Jak się okazało taniej było na airbnb niż później się dowiedziałem u gospodarza.
Po prostu serwis zrobił promocję i się załapałem.

Ja rezerwuję z rocznym :lol:
U mnie 3 lata temu różnica była ogromna.
Rezerwowałem przez jeden z serwisów we wrześniu 2016 (pierwszy tydzień lipca 2017) ap. w Sutivanie 10 m od plaży,
dla 6 osób (byliśmy 2+2) i zapłaciłem 1640 pln.
Po mojej rezerwacji dostępność apartamentu zniknęła na miesiąc i w listopadzie pojawiła się nowa oferta,
a cena skoczyła do 3700 pln 8O (za następny tydzień lipca).
Do tej pory nie wiem czy to było first minut, czy błąd pośrednika, a może właściciela :roll:
Na miejscu obsługa, uprzejmość na najwyższym poziomie.
( Klucze dostałem pierwszego dnia, które przed wyjazdem miałem zostawić pod wycieraczką :wink: )
Obecnie cena 3850 pln./tydz. (do 20 lipca) później wszystko zarezerwowane :roll:
Sutivan.jpg
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 09.04.2019 07:07

Właściciele kwater z serwisem mają umowę na konkretną stawkę i nie obchodzi ich jak serwis kasuje dopóki mają gości.
Artureez
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artureez » 22.04.2019 10:17

Witam 22.07-04.08 wybieram sie do rogoznicy czy orientujecie się ile zaplace za pokoj 2 osobowy z aneksem? W gre wchodzą też jakieś miejscowości pobliskie
nenek
Croentuzjasta
Posty: 400
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 22.04.2019 10:22

Od 35 do 65 euro
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.05.2019 15:12

Witamy :)

Wraz z narzeczoną po raz pierwszy decydujemy się na wyjazd samochodem do Chorwacji "w ciemno" :D
Pobyt planujemy w Lipcu - od 21.07 do 31.07
Startujemy z Katowic - pytanie, jak najlepiej jechać?
Celujemy w okolice Riwiery Makarskiej (ew. max +30km)
Nie mamy dużych wymagań, interesuje nas wyjazd po jak najtańszych kosztach -
Szukamy pokoju z łazienką oraz miejscem parkingowym.
Jak to mniej więcej wygląda z dostępnością pokoi w tym terminie? Ile trzeba liczyć za nocleg?
Może coś polecicie? Z góry dziękujemy za odpowiedź :)

Pozdrawiamy :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.05.2019 18:05

Krystiano napisał(a):Witamy :)

Wraz z narzeczoną po raz pierwszy decydujemy się na wyjazd samochodem do Chorwacji "w ciemno" :D
Pobyt planujemy w Lipcu - od 21.07 do 31.07
Startujemy z Katowic - pytanie, jak najlepiej jechać?
Celujemy w okolice Riwiery Makarskiej (ew. max +30km)
Nie mamy dużych wymagań, interesuje nas wyjazd po jak najtańszych kosztach -
Szukamy pokoju z łazienką oraz miejscem parkingowym.
Jak to mniej więcej wygląda z dostępnością pokoi w tym terminie? Ile trzeba liczyć za nocleg?
Może coś polecicie? Z góry dziękujemy za odpowiedź :)

Pozdrawiamy :D

Witam.
Do poczytania.
koszt-urlopu-w-chorwacji-t42005-195.html

Termin 21.07 do 31.07 to tzw. wysoki sezon, najtaniej nie będzie, łatwo coś znaleźć nie będzie.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 02.05.2019 18:19

Krystiano napisał(a):Witamy :)

Wraz z narzeczoną po raz pierwszy decydujemy się na wyjazd samochodem do Chorwacji "w ciemno" :D
Pobyt planujemy w Lipcu - od 21.07 do 31.07
Startujemy z Katowic - pytanie, jak najlepiej jechać?
Celujemy w okolice Riwiery Makarskiej (ew. max +30km)
Nie mamy dużych wymagań, interesuje nas wyjazd po jak najtańszych kosztach -
Szukamy pokoju z łazienką oraz miejscem parkingowym.
Jak to mniej więcej wygląda z dostępnością pokoi w tym terminie? Ile trzeba liczyć za nocleg?
Może coś polecicie? Z góry dziękujemy za odpowiedź :)

Pozdrawiamy :D

Z moich skromnych pięciu pobytów w Chorwacji, 4 były w ciemno a tylko jeden z rezerwacją. Dziś jednak nie zaryzykowałbym wyjazdu bez wcześniejszej rezerwacji, zwłaszcza w tym terminie. Domyślam się, że jesteście młodzi i nawet nocleg w aucie Wam niestraszny :wink: bo niestety musicie wkalkulować też takie ryzyko.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 02.05.2019 18:29

Nocleg dla 2 osób znajdziecie w Makarskiej na 99,9%. Ilość apartmanów jest tam ogromna. Na wjeździe stoją naganiacze z kartkami "apartman". Mozna tez postawić auto na parkingu płatnym i zrobić runde w 2 lub 3 lini od brzegu. Zostaje tylko kwestia co znajdziecie i w jakiej cenie. Moze sie okazać ze przy sporym obłożeniu znajdziecie norę w cenie super apartmana. Ja bym szukał od 500m w głąb. Spacery dla mlodych to zaden problem ;)
yoshik
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 27.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) yoshik » 05.05.2019 13:23

Witam, polecam Tucepi pare kilometrów z Makarską
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.05.2019 20:28

yoshik napisał(a):Witam, polecam Tucepi pare kilometrów z Makarską


Wygląda ładnie, a jak z noclegami?
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 13.05.2019 01:00

To samo co na całej riwierze zawsze coś będzie. Pytanie za ile? Gorzej kiedy celujesz w Balkon z widokiem na morze,daleko od ruchliwej ulicy,blisko centrum, z parkingiem i do tego za niską cenę. Sam się zastanawiam czy w czerwcu koło 10-20 ceny będą się kształtować jak w polowie sierpnia ? i czy ruch będzie mniejszy jak w drugiej połowie sierpnia.
malgoabroad
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgoabroad » 19.05.2019 12:21

Witam wszystkich!
Planujemy wyjazd samochodem do Chorwacji (pierwszy raz), trzy osoby dorosłe. Najprawdopodobniej Pakostane albo gdzieś w okolicy, żeby można było dojechać w jeden dzień.

Zastanawiamy się czy nie pojechać w ciemno, bez rezerwacji. Czy to zbyt ryzykowne, czy uda się dla trzech osób znaleźć coś w dobrej cenie? :)

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki!
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 19.05.2019 12:50

Użytkownik usunięty napisał(a):
yoshik napisał(a):Witam, polecam Tucepi pare kilometrów z Makarską


Wygląda ładnie, a jak z noclegami?

Trzeci raz jadę do Tucepi. Zawsze są to apartamenty Pani Tanji Gizdavcic. Bardzo miła gospodyni, nie wtrąca się, nie przeszkadza. Cenowo? Jak dla mnie 79 euro za drugą połowę lipca za rodzinę 2+2 ale może to cena standard.
Odległość od morza? 150m. Blisko plaża, konoby, marina, sklepy itd.
Apartamenty czyste, dobrze wyposażone (zmywarka, piekarnik, mikrofal, satelita, grill, taras). Ale jak z dostępnością to nie wiem. Na pewno jest zajęty od 16 do 28 lipca bo ja jestem :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Co do wyjazdu w ciemno. Praktycznie w każdej miejscowości właściciele stoją przy drodze i szukają chętnych. Ale jak cenowo cenowo i jakościowo wychodzi to nie wiem. Pewnie co lepsze to już przebrane :)
Ostatnio edytowano 19.05.2019 12:57 przez sviva, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2019 12:53

malgoabroad napisał(a):Witam wszystkich!
Planujemy wyjazd samochodem do Chorwacji (pierwszy raz), trzy osoby dorosłe. Najprawdopodobniej Pakostane albo gdzieś w okolicy, żeby można było dojechać w jeden dzień.

Zastanawiamy się czy nie pojechać w ciemno, bez rezerwacji. Czy to zbyt ryzykowne, czy uda się dla trzech osób znaleźć coś w dobrej cenie? :)

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki!

Witam.
Jeśli wyjazd w czerwcu lub we wrześniu, to bez rezerwacji duża szansa znalezienia dobrej miejscówki.
Jeśli wyjazd w szczycie sezonu, miejscówki znajdziecie, ale po dłuższym poszukiwaniu i mniej atrakcyjne.
malgoabroad
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgoabroad » 19.05.2019 12:55

Planujemy wyjechać około 23 sierpnia i zostać jakoś do 1-2 września :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 395
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone