Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.05.2019 14:00

Końcówka szczytu :wink: więc o kwatery trochę łatwiej.
Termin dość odległy, można pokusić się o rezerwację, ale decyzja szybka, bo już po połowie maja coraz mniej dobrych wolnych ofert.
Pakoštane na pierwszy raz - dobry wybór.
malgoabroad
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) malgoabroad » 19.05.2019 14:03

Dziękuję, chcieliśmy coś spokojniejszego. :) Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć. :)
artury
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) artury » 27.05.2019 09:20

witam. czy byl ktos kiedys w Baska Voda na ul naputica9 ? wybieram sie tam w sierpniu. wszystko wyglada ok, ale chcialbym wiedziec czy ktos z forumowiczow ma doswiadczenie z tym apartmanem 8)

pozdrawiam
hncl
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hncl » 27.05.2019 13:09

malgoabroad napisał(a):Witam wszystkich!
Planujemy wyjazd samochodem do Chorwacji (pierwszy raz), trzy osoby dorosłe. Najprawdopodobniej Pakostane albo gdzieś w okolicy, żeby można było dojechać w jeden dzień.

Zastanawiamy się czy nie pojechać w ciemno, bez rezerwacji. Czy to zbyt ryzykowne, czy uda się dla trzech osób znaleźć coś w dobrej cenie? :)

Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki!

Zależy w jakim miesiącu. My byliśmy 4 razy we wrześniu zawsze w ciemno. W tym roku jedziemy w czerwcu również w bez rezerwacji. Jeżeli nie będzie to szczyt sezonu to bez obaw znajdziecie coś w dobrej cenie, blisko morza z widokiem na morze i góry itp.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.05.2019 13:26

hncl napisał(a):
Planujemy wyjazd samochodem do Chorwacji (pierwszy raz), trzy osoby dorosłe. Najprawdopodobniej Pakostane albo gdzieś w okolicy, żeby można było dojechać w jeden dzień.
Jeżeli nie będzie to szczyt sezonu to bez obaw znajdziecie coś w dobrej cenie, blisko morza z widokiem na morze i góry itp.

W Pakostane i w okolicy widoku na góry i morze nie będzie.
hncl
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hncl » 28.05.2019 15:46

Janusz Bajcer napisał(a):
hncl napisał(a):
Jeżeli nie będzie to szczyt sezonu to bez obaw znajdziecie coś w dobrej cenie, blisko morza z widokiem na morze i góry itp.

W Pakostane i w okolicy widoku na góry i morze nie będzie.

W Pakostane gór nie ma, ewentualnie coś w oddali i wysepki, ale miałem na myśli nie tylko Pakostane.
Paweł Jokas
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł Jokas » 02.06.2019 11:00

Witam, w 2014 roku byłem ostatni raz w Chorwacji ze swoją partnerką w miejscowości Promajna, wtedy mieliśmy zarezerwowaną kwaterę i płaciliśmy 40 euro za dobę, w tym roku także zechcieliśmy wybrać się na wakacje do Chorwacji jednak jest nas już troje mamy prawie 4 letnie dziecko. Myślałem, żeby pojechać w ciemno na wyspę Krk czy jest to pomysł z szansą na udane wakacje? Chcemy jechać między 6 a 26 lipca na około 10 nocy. Ktoś ma podobne doświadczenia z takim wyjazdem w ciemno z dzieckiem? Dodam, że córcia uwielbia podróżować i nie marudzi nawet przy długich trasach.
stasiu1971
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasiu1971 » 04.06.2019 00:27

Mam pytanie co do kwater , bo ogólnie to jestem nastawiony na kemping i sapnie w VW T4 Multivan + przedsionek , ale jak by się trafił jakiś pokój/apartament , w rozsądnej cenie ( 50 ojro) na 3 osoby to bym nie pogardził , czy jest szansa na znalezienie takowego 22 - 29 lipiec bez rezerwacji , nad morzem , powiedzmy tak do 1 km od plaży
stasiu1971
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasiu1971 » 15.06.2019 02:33

i zapadła cisza w temacie :(
mentos2504
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos2504 » 15.06.2019 18:28

Ja od wielu lat zawsze jeździłem w ciemno, ale teraz jak ktoś mnie pyta czy warto to odpowiem , że w sezonie tzn. lipiec, sierpień lepiej mieć coś wcześniej zarezerwowanego.
Ostatnimi laty jak wszyscy wiedzą ceny bardzo podskoczyły, a to że względu , że turystów jest dużo więcej. W popularnych miejscowościach w sezonie zostają tylko te kwatery z najniższym standardem, bez klimy, pamiętające lata 80-te. Cena minimum 60Euro. Jeżeli już się coś trafi lepszego to cena jest 90- 100Euro. W ciemno to proponował bym miejscowości z dużą ilością kwater, np. Makarska. Tam zawsze się coś znajdzie , ale trzeba się liczyć z tym, że daleko od plaży.
AdamLodz
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamLodz » 15.06.2019 23:43

mentos2504 napisał(a):Ja od wielu lat zawsze jeździłem w ciemno, ale teraz jak ktoś mnie pyta czy warto to odpowiem , że w sezonie tzn. lipiec, sierpień lepiej mieć coś wcześniej zarezerwowanego...

Dokładnie jak pisze mentos2504. W sezonie lepiej jechać na zaklepane wcześniej miejsce. W tym roku podobno ma być mega najazd turystów bo wiele osób dowiedziało się o istnieniu Chorwacji po ubiegłorocznych mistrzostwach w piłkę nożną - tak przynajmniej twierdzą znajomi Chorwaci. A co za tym idzie będzie drożej i trudniej z dostępnością. Niestety Chorwacja się zmienia i to już nie te same czasy co jeszcze kilka lat temu :-(
arturescu
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 16.06.2019 00:03

Zapomnieć "w ciemno" w wysokim sezonie lipiec/sierpień. Tm bardziej jak się jedzie rodzinnie albo w większej grupie.

Pewnie zawsze i wtedy coś się znajdzie, ale to będzie coś losowo zwolnionego, albo jakiś badziew....
stasiu1971
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) stasiu1971 » 16.06.2019 00:10

Wielkie dzięki za odpowiedzi , więc pozostaje opcja na 1 , czyli kemping :)
jarek0z
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarek0z » 19.06.2019 16:43

Witam serdecznie, w Cro będziemy 6 raz, ale tym razem jedziemy w ciemno ( podłączamy się do znajomych, którzy zarezerwowali pobyt dużo wcześniej). Jedziemy do Vrbnika, czy nie będzie problemu znaleźć kwatery dla 2+1 (7lat)? Nie mamy dużych wymagań. Może być ciasno, aby czysto, AC i miejsce dla auta. Na miejscu planujemy być 25.06 rano, zostaniemy do 05.07. Z góry dziękuję za porady.
greenrs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 19.06.2019 19:59

Moim zdaniem w tym terminie nie powinno być większego problemu, choć sytuacja zmienia się z roku na rok więc nigdy nie wiadomo :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 396
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019