Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 18.07.2019 19:36

wiktor06 napisał(a):Może przyda się komuś z Cromaniaków moje info. Wyjątkowo w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd w ostatniej chwili ( dosłownie dzień przed wyjazdem).Jeszcze będąc w Polsce szukaliśmy tu i tam z marnym efektem. I co? I drugi dzień wygrzewamy się w Mimicach, kwatera z pięknym widokiem z balkonu w drugiej lini od morza, do plaży z 200 metrów i to nie w pionie.Cyena 60 euro za 2+2. ( dla sceptycznie nastawionych nie są to apartmany z poprzedniej epoki.).Ale żeby nie było tak kolorowo- nocleg na 5 dni. Na pozostały czas, będąc na miejscu znajdziemy coś równie ciekawego, bo z tego co zaobserwowaliśmy będzie w czym wybrać. Moja rada- trzeba przyjechać z samego rana, zanim zacznie się upał i chwilkę pochodzić i popytać. Dużo zależy od naszego nastawienia.Jak nie spróbujemy to nie znajdziemy.Powodzonka.


Czyli przy samej jadrance, albo za jadranką. Znam Mimice, jest stromo. Dtruga linia od brzegu to max 50 m.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
.
wiktor06
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 09.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiktor06 » 18.07.2019 21:32

Może jest 160, może 220. Z miarą nie chodzilem.Miałem na myśli odległość jaką mamy do pokonania, aby znaleźć się na plaży i nie chodziło mi o ilość metrów w linii prostej od apartmana do morza. Poza tym nie to było najistotniejszą informacją tego postu.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 18.07.2019 21:39

wiktor06 napisał(a):Może jest 160, może 220. Z miarą nie chodzilem.Miałem na myśli odległość jaką mamy do pokonania, aby znaleźć się na plaży i nie chodziło mi o ilość metrów w linii prostej od apartmana do morza. Poza tym nie to było najistotniejszą informacją tego postu.


Znam Mimice.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2019 21:57

arturescu napisał(a):Znam Mimice.

To może jeszcze czytaj ze zrozumieniem:
wiktor06 napisał(a): nie chodziło mi o ilość metrów w linii prostej od apartmana do morza.


Poza tym to nie jest wątek o długości czy szerokości Mimic.
Artureez
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 08.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artureez » 19.07.2019 16:01

Witam 23.07 wybieram sie do rogoznicy czy orientujecie sie czy są wolne pokoje 2 osobowe ?. Wybieram sie na 12 noclegów jakich cen za dobę sie spodziewać ?
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 19.07.2019 19:48

Artureez napisał(a):Witam 23.07 wybieram sie do rogoznicy czy orientujecie sie czy są wolne pokoje 2 osobowe ?. Wybieram sie na 12 noclegów jakich cen za dobę sie spodziewać ?

Zazwyczaj stoją przy drodze i oferują kwatery. Tak bynajmniej było do tej pory a cena? Zależy od standardu, wydaje mi się, że trzeba liczyć około 50 €/doba (choć i pewnie za 30 € dostaniesz). Dość sporo wolnych kwater mają w biurach, których jest cała masa wzdłuż drogi 8. Jak jest w tym roku, nie odpowiem, jestem przed wyjazdem.
kaammyyk
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaammyyk » 20.07.2019 13:19

Czy ktoś z was był w Baśce na KRK chce tam jechać w przyszłym tygodniu w ciemno . Lokal dla 4 osób. Znajdę coś ?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 21.07.2019 08:31

kaammyyk napisał(a):Czy ktoś z was był w Baśce na KRK chce tam jechać w przyszłym tygodniu w ciemno . Lokal dla 4 osób. Znajdę coś ?


Byłem swego czasu na Krk. Nie znalazłem kwatery w Baśce - tłumy oblegały miejscowość. Dopiero udało mi się w Silo. Nie korzystam z opcji w ciemno w sezonie. No ale próbuj.
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 21.07.2019 17:36

kaammyyk napisał(a):Czy ktoś z was był w Baśce na KRK chce tam jechać w przyszłym tygodniu w ciemno . Lokal dla 4 osób. Znajdę coś ?

To masz jeszcze czas, żeby poszukać.
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 26.07.2019 05:50

Czy może orientuje się ktoś jak jest z dostępnością na rivierze tak od Omisia w dół , planuję wyjazd jutro i od niedzieli na miejscu w dwie osoby , ale mam lekkie obawy
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 26.07.2019 09:22

savic napisał(a):Czy może orientuje się ktoś jak jest z dostępnością na rivierze tak od Omisia w dół , planuję wyjazd jutro i od niedzieli na miejscu w dwie osoby , ale mam lekkie obawy


Około 5 lipca widziałem jadąc magistralą adriatycką tabliczki z wolnym apartamentami. Jak teraz jest nie wiem.
Jakub367
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 248
Dołączył(a): 01.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jakub367 » 26.07.2019 15:12

savic napisał(a):Czy może orientuje się ktoś jak jest z dostępnością na rivierze tak od Omisia w dół , planuję wyjazd jutro i od niedzieli na miejscu w dwie osoby , ale mam lekkie obawy


Byłem rok temu w Omiś, na początku sierpnia. Były jeszcze wolne miejsca. Dla dwóch osób, uważam że nie będzie dużego problemu. Ja 2x pojechałem do Cro "w ciemno" i udawało się. W tym roku najprawdopodobniej też będzie wyjazd "na dziko" :D Powodzenia życzę i udanego urlopu :wink:
yanek37
Cromaniak
Posty: 676
Dołączył(a): 13.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanek37 » 26.07.2019 15:14

Ural napisał(a):
savic napisał(a):Czy może orientuje się ktoś jak jest z dostępnością na rivierze tak od Omisia w dół , planuję wyjazd jutro i od niedzieli na miejscu w dwie osoby , ale mam lekkie obawy


Około 5 lipca widziałem jadąc magistralą adriatycką tabliczki z wolnym apartamentami. Jak teraz jest nie wiem.

Teraz też stoją od Omisia do Makarskiej.
Info z wczoraj.
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 26.07.2019 18:59

Dzisiaj po 12 grubo. Apartament bez problemu. Pierwszy raz w ciemno... pytać. U mnie straż sąsiedzka po telefonie, kto, gdzie nie ma... temat dla 2 osób. Trzeba być dosyć wcześnie rano, bo właściciele siedzą przed domem i łatwiej popytać. Później wszyscy chronią się przed gorącem. Najlepiej w kilku szukać w danej miejscowości i się kontaktować, co do wyboru. Teraz wiem, że wyjazd w ciemno jest do ogarnięcia. Polecam i nie ma się co bać. Rozmawiać zwłaszcza po chorwacku... :papa:
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 27.07.2019 18:55

Oj tam, zawsze można znależć coś w ciemno. Tylko co się znajdzie. Z moich poszukiwań wynika, że większość autochtonów proponowała byle co i daleko od morza. Ja szukam blisko morza, z widokiem na morze i nie dalej niż 50-80 m od morza. Byle co, byle jak zawsze się znajdzie. Dlatego staram się rezerwować i wybierać to co chcę i z wielkim tarasem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 398
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone