Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 14.06.2020 13:11

Bartek81 napisał(a):W zeszłym roku byliśmy w Baška Voda w pierwszej połowie lipca i było dużo wolnych apartamentów


Pewnie, że jakieś są tyle, że liche.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 14.06.2020 13:19

Ural napisał(a):
Bartek81 napisał(a):W zeszłym roku byliśmy w Baška Voda w pierwszej połowie lipca i było dużo wolnych apartamentów


Pewnie, że jakieś są tyle, że liche.


Skoro tak piszesz...
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 14.06.2020 13:41

Jak dotąd wszystkie wyjazdy mieliśmy z rezerwacją, w tym roku ze względu na ten cały światowy bałagan pojedziemy chyba bez, nie chce mi się już wysiadywać i szukać, myślę że wielu będzie jeszcze trzęsło gaciami z myślą o wyjeździe i będzie w czym przebierać na miejscu.
SzpakiDG
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 22.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) SzpakiDG » 22.06.2020 10:09

Ostatnie trzy lata jeździliśmy w ciemno, i było warto.
Teraz, tak jak piszecie, trzeba wypełniać zgłoszenie. Ale czy faktycznie wyklucza to możliwość szukania kwater już po przyjeździe - jakieś bliższe informacje na ten temat?
Bo opcja 'ściemniania' w formularzu mnie nie interesuje.
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 22.06.2020 10:16

Przejezdzalismy jadranka od Splitu do Omisia i bylo sporo ogloszen po drodze
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 25.06.2020 14:59

A powiedzcie co sądzicie o wyjeździe w ciemno. Skoro tak mało osób? Czy muszę mieć rezerwację?
Użytkownik usunięty
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2020 15:40

madzia_ur napisał(a):A powiedzcie co sądzicie o wyjeździe w ciemno. Skoro tak mało osób? Czy muszę mieć rezerwację?

Myślę, że obecnie to nie najgorsze rozwiązanie. Sam wiem od właścicielki willi w której będę ja, że póki co w tym czasie co ja będę nie będzie nikogo oprócz mnie mimo, że zawsze w styczniu ma już pełne obłożenie. Podkreślam, że jadę w szczycie sezonu więc sama sobie odpowiedz. Jeżeli na granicach nie ma wymogu wskazywania miejsca docelowego to śmiało w ciemno można jechać.
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009
Re: Koronawirus/COVID19/SARS-CoV-2/pandemia - a wakacje 2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 25.06.2020 15:48

alechandro napisał(a):
madzia_ur napisał(a):A powiedzcie co sądzicie o wyjeździe w ciemno. Skoro tak mało osób? Czy muszę mieć rezerwację?

Myślę, że obecnie to nie najgorsze rozwiązanie. Sam wiem od właścicielki willi w której będę ja, że póki co w tym czasie co ja będę nie będzie nikogo oprócz mnie mimo, że zawsze w styczniu ma już pełne obłożenie. Podkreślam, że jadę w szczycie sezonu więc sama sobie odpowiedz. Jeżeli na granicach nie ma wymogu wskazywania miejsca docelowego to śmiało w ciemno można jechać.

Pytam pod kątem tego, czy już nie ma tego wymogu podawania miejsca docelowego na granicy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2020 15:54

Podobno już nie trzeba, ale warto mieć >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
robertpeti
Croentuzjasta
Posty: 347
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertpeti » 25.06.2020 16:03

10 krajow w tym Polska nie potrzebuje. Reszta Europy potrzebuje
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 25.06.2020 16:05

Janusz Bajcer napisał(a):Podobno już nie trzeba, ale warto mieć >>> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tylko nie wiadomo, czy można to wypełnić bez podawania miejsca docelowego.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2020 16:18

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Tłumaczenie google

Ta strona zawiera odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące warunków wjazdu do Republiki Chorwacji, biorąc pod uwagę obowiązujące ograniczenia wynikające z kontroli rozprzestrzeniania się COVID-19.
Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza internetowego na dole strony.

UWAGI WPROWADZAJĄCE
Obywatele Republiki Czeskiej, Węgier, Austrii, Estonii, Łotwy, Litwy, Polski, Słowenii, Republiki Federalnej Niemiec i Republiki Słowackiej nie muszą potwierdzać powodu wjazdu (w celach biznesowych, gospodarczych, turystycznych itp.) ) może już wchodzić na takich samych warunkach jak przed wystąpieniem COVID-19, ale nadal z kontrolą epidemiologiczną oraz z obowiązkiem przestrzegania ogólnych i specjalnych zaleceń Chorwackiego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Aby skrócić procedurę na przejściu granicznym dla obywateli tych 10 krajów, zalecamy wypełnienie ogłoszenia na stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Wszyscy pozostali cudzoziemcy mogą wjechać w celach służbowych lub innych interesach gospodarczych do Republiki Chorwacji oraz z pilnych powodów osobistych za pomocą odpowiednich dowodów. Należy pamiętać, że po otrzymaniu potwierdzenia wjazdu do Republiki Chorwacji, również ze względu na skrócenie czasu oczekiwania, należy wypełnić formularz ogłoszenia zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 25.06.2020 21:51

Badzo dużo wolnych App; ludki stoją i zapraszają.
mentos2504
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 11.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mentos2504 » 26.06.2020 07:00

To super. Nawet na boking można spokojnie zarezerwować fajny apartament .Cena od 50 Euro. W zeszłym było min 80-90 za w miarę dobry standard.
maniieek
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 17.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniieek » 26.06.2020 07:11

Bardzo duzo wolnych kwater.Jest z czego wybierac.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 401
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone