Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.07.2020 13:27

Bravik napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a):Czyli ten rok może być wyjątkowy, ze w ciemno można jechać. I chyba ceny apartamentów tez są mniejsze? A jak ceny czy zeszli trochę po wariactwie z ubiegłych lat? JA ostani raz bylem w 2104 roku. Gdzie pamiętam piwo Karlovacko butelka kosztowało 5.24 Kn a w ubiegłym roku byl syn i mi pokazywał cenę za to samo piwo w Konzumie 11 Kn. Pisze przykład piwa bo z tej ceny wynika cena piwa w knajpkach czy przy plaży budkach .


Jeśli porównujesz ceny z przyszłości do ubiegłorocznych, to wychodzą takie fejki. Cena butelkowanego Karlovačka w ubiegłym roku to ≈7Kn.


Wiesz to jest do przyjęcia. Ale nie 11 Kn puszkowe w Konzumie. Wiec trochę mnie uspokoiłeś :D :D :D . A w knobach i barach przy plaży.

Zauważacie jakiś spadek cen za apartamenty?
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.07.2020 13:29

Janusz Bajcer napisał(a):
filip122 vel Darek napisał(a): A czy campingi są czynne. My często pod namiot jechaliśmy.

Kempingi są czynne. :idea:



O Janusz witam Cie serdecznie :D :D Dawno się nie widzieliśmy :-P :-P :-P :-P :-P
Krysstian
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krysstian » 11.07.2020 14:00

Jedzie ktoś w okolicach 20.08? I jak myślicie, czy wyjazd w ciemno to dobry pomysł? Wybieramy się poraz pierwszy. Polecicie jakieś noclegi dla 2 osób w okolicy Trogir'u? Jakie są ceny +-?
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 11.07.2020 18:18

filip122 vel Darek napisał(a):
madzia_ur napisał(a):My też jesteśmy na Murter w Betinie. Najpierw byliśmy tydzień w Bašce na Krk tam mieliśmy zarezerwowane 4 noclegi, przedłużaliśmy na miejscu w lepszej cenie niż na booking. Potem jechaliśmy bez rezerwacji. Na miejscu w Betinie weszłam do domu, który oglądałam na booking i dostałam od ręki pokój. Jest dużo wolnych miejsc. Ludzi coraz więcej, cześć domów zamknięta. Niewiem co będzie w sierpniu. My jesteśmy od 29 czerwca i widzimy systematyczny napływ turystów, ale w porównaniu do lat poprzednich, jeździmy od 2010 roku, są pustki.



Czyli ten rok może być wyjątkowy, ze w ciemno można jechać. I chyba ceny apartamentów tez są mniejsze? A jak ceny czy zeszli trochę po wariactwie z ubiegłych lat? JA ostani raz bylem w 2104 roku. Gdzie pamiętam piwo Karlowacko butelka kosztowało 5.24 Kn a w ubiegłym roku byl syn i mi pokazywał cenę za to samo piwo w Konzumie 11 Kn. Pisze przykład piwa bo z tej ceny wynika cena piwa w knajpkach czy przy plaży budkach .

Ožujsko 4pack 30 kun w Betina. Wczoraj w restauracji zapłaciliśmy połowę rachunku, bo happy godziny do 17. Dwa razy kalmary z frytkami i piwo 104 kuny. Porcje nie do przejedzenia.
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 11.07.2020 18:40

Dziś wróciliśmy z Brela Podraće .. wyjazd w ciemno. Za apartament w pierwszej linii brzegowej dla 4 osób zapłaciliśmy 60 euro za dobę. W restauracjach ceny bez zmian. Ludzi faktycznie mniej niż zwykle w szczycie sezonu. Na granicy pusto. Nie kontrolowali entercroaria. Pogoda cudna, woda ciepła.
filip122 vel Darek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 743
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.07.2020 21:25

ankaz napisał(a):Dziś wróciliśmy z Brela Podraće .. wyjazd w ciemno. Za apartament w pierwszej linii brzegowej dla 4 osób zapłaciliśmy 60 euro za dobę. W restauracjach ceny bez zmian. Ludzi faktycznie mniej niż zwykle w szczycie sezonu. Na granicy pusto. Nie kontrolowali entercroaria. Pogoda cudna, woda ciepła.



No i pięknie cena 15 E od osoby czyli taka przyzwoita.
marcjan1980
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcjan1980 » 12.07.2020 10:32

ankaz napisał(a):Dziś wróciliśmy z Brela Podraće .. wyjazd w ciemno. Za apartament w pierwszej linii brzegowej dla 4 osób zapłaciliśmy 60 euro za dobę. W restauracjach ceny bez zmian. Ludzi faktycznie mniej niż zwykle w szczycie sezonu. Na granicy pusto. Nie kontrolowali entercroaria. Pogoda cudna, woda ciepła.


Witam,

czy pamięta Pani jakieś namiary na ten apartament. Przeglądam teraz booking i próbuję znaleźć nocleg w Breli na drugą połowę lipca i nie wygląda to tak rożowo. Większość miejsc zajęta, ceny wysokie - zazwyczaj powyżej 100 eur za noc.
Jak wygląda opcja szukania w ciemno - naprawdę jest w czym wybierać na miejscu, czy trzeba się nachodzić by coś znaleźć?

Pozdrawiam
hop
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 11.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) hop » 12.07.2020 11:50

po 15 lipca jest szczyt sezonu u i już chyba w ciemno ni będzie fajnych ofert, sam szukam bo tez się wybieram w tym czasie 2+2
Robert_Leszno
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 18.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robert_Leszno » 12.07.2020 16:44

Co roku jeżdżę w ciemno i nie ma znaczenia, który to jest tydzień wakacji. Jeszcze nigdy nie zapłaciłem więcej niż 80E za apartament (zawsze 2 sypialnie) i prawie zawsze w 2 linii (tylko raz byłem w 3 linii - 65E.). W tym roku znowu pojadę w ciemno, nie spodziewam się problemów. I jeszcze jedno: najdłużej szukałem noclegu 2 lata temu - 40 minut.
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 12.07.2020 17:51

hop napisał(a):po 15 lipca jest szczyt sezonu u i już chyba w ciemno ni będzie fajnych ofert, sam szukam bo tez się wybieram w tym czasie 2+2

Obecnie się nie szuka tylko wchodzi, gdzie się podoba i chyba nie ma domów z pełnym obłożeniem. Przynajmniej ja nie widzę. Tydzień Krk i teraz drugi Murter.
AndrewP
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrewP » 12.07.2020 17:54

Dzisiaj pojawiliśmy się w Pirovacu. Trasa Barwinek, Słowacja, Węgry, stare przejście w Letneye. Nocleg w okolicy Karlovaca. Apartament przy morzu dla 2 osób znaleziony za pierwszym zapytaniem (sypialnia, pokój z kuchnią, taras, tv, klima etc) cena 30 e. Sporo chorwatów (może dlatego że niedziela), turystów z innych nacji mało. Ceny w knajpach ciut drożej ja w ubiegłym roku w Zuljanie.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2020 17:54

Jadąc teraz, widziałem paru naganiaczy na wolne apartamenty, po drodze widziałem też wiszące tabliczki, że są wolne apartamenty. W ambasadzie w Zagrzebiu, jedni rodacy mówili, że jadą totalnie w ciemno...
thommy83
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 07.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) thommy83 » 13.07.2020 23:11

Planujemy od 19.08 na dwa tygodnie pojechać do Primošten ewentualnie Brela. Będzie to nasz pierwszy wyjazd w ciemno bez rezerwacji. Czy nie będzie problemu z znalezieniem apatramentu w tym okresie 2os dorosłe + 2 dzieci blisko morza?
magda8867
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 11.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda8867 » 14.07.2020 14:29

Mam zarezerwowany nocleg na KRK w miescie KRK na ul Dobrinjskiej, rezerwacja bez zaliczki kilka dni temu od 19 do 30.07. Czy ktoś z forumowiczów był może w tej lokalizacji KRK i może coś na ten temat powiedzieć? Z mapy google wnioskuję że szału nie ma ale cena jest fajna 45Euro 2+1. Zastanawiam czy jednak nie jechać w ciemno i nie szukać czegos na miejscu, jesli miałby się ten lokal okazać niewypałem...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.07.2020 15:58

Dobrinjska ma kilka numerów...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 404
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone