Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eveline14
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) eveline14 » 16.07.2020 12:07

ankaz napisał(a):Dziś wróciliśmy z Brela Podraće .. wyjazd w ciemno. Za apartament w pierwszej linii brzegowej dla 4 osób zapłaciliśmy 60 euro za dobę. W restauracjach ceny bez zmian. Ludzi faktycznie mniej niż zwykle w szczycie sezonu. Na granicy pusto. Nie kontrolowali entercroaria. Pogoda cudna, woda ciepła.


również chcemy jechać w ciemno, jednak przy zgłoszeniu podróży na stronie ministerstwa (uniknąć postoju na granicy) wymagane jest obowiązkowo podanie nazwy i adresu zakwaterowania:-(
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?
madzia_ur
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 27.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_ur » 16.07.2020 18:04

eveline14 napisał(a):
ankaz napisał(a):Dziś wróciliśmy z Brela Podraće .. wyjazd w ciemno. Za apartament w pierwszej linii brzegowej dla 4 osób zapłaciliśmy 60 euro za dobę. W restauracjach ceny bez zmian. Ludzi faktycznie mniej niż zwykle w szczycie sezonu. Na granicy pusto. Nie kontrolowali entercroaria. Pogoda cudna, woda ciepła.


również chcemy jechać w ciemno, jednak przy zgłoszeniu podróży na stronie ministerstwa (uniknąć postoju na granicy) wymagane jest obowiązkowo podanie nazwy i adresu zakwaterowania:-(
Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

Pisałam wcześniej. Ja podałam daty i miejscowość, a tam gdzie adres wpisałam rezerwacja na miejscu.
wojtekx37
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekx37 » 16.07.2020 22:18

jak wyjeżdżalem 11.07 to dzien wczesniej chcialem zgłosić miejsce pobytu lecz występował problem, po zaliczeniu objazdu Słoweni z Redics do Cakowca na granicy Pani zapytała gdzie i do kogo jadę, zapisała i puściła :) ...., a wyjazd w ciemno jak najbardziej polecam, przynajmniej w lipcu, i negocjujcie ceny, u moje gospodarza to na 8 kwater 2 zajęte, okolice Baski, taras zaliczony, najlepiej z samego rana.
eveline14
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) eveline14 » 17.07.2020 00:36

Dzięki, kwatera zabookowana
thommy83
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 07.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) thommy83 » 17.07.2020 13:58

ankaz napisał(a):Dziś wróciliśmy z Brela Podraće .. wyjazd w ciemno. Za apartament w pierwszej linii brzegowej dla 4 osób zapłaciliśmy 60 euro za dobę. W restauracjach ceny bez zmian. Ludzi faktycznie mniej niż zwykle w szczycie sezonu. Na granicy pusto. Nie kontrolowali entercroaria. Pogoda cudna, woda ciepła.


To nasz pierwszy wyjazd bez rezerwacji, może podpowiesz gdzie szukać apartamentów, jedziemy w tą samą okolicę. Słyszałem że jest dużo naganiaczy z rana. Czy lepiej objeżdżać apartamenty i pytać na bieżąco? Sam jestem ciekaw jak będzie z dostępnością po 19 Sierpnia.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 17.07.2020 14:10

thommy83 napisał(a):,,,,,,,,,
To nasz pierwszy wyjazd bez rezerwacji, może podpowiesz gdzie szukać apartamentów, jedziemy w tą samą okolicę. Słyszałem że jest dużo naganiaczy z rana. Czy lepiej objeżdżać apartamenty i pytać na bieżąco? Sam jestem ciekaw jak będzie z dostępnością po 19 Sierpnia.


jeśli jedziesz w ciemno to nie zaprzątaj sobie głowy "naganiaczami"
w tym roku to raczej problemu nie będzie,
choć sierpień to szczyt sezonu no ale z tego co piszą
Ci co już wrócili to tegoroczny "sezon" to tak jak końcówka września raczej,
thommy83
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 07.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) thommy83 » 20.07.2020 13:04

I pewnie wczesny poranek wskazany do poszukiwań
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 20.07.2020 14:19

thommy83 napisał(a):I pewnie wczesny poranek wskazany do poszukiwań


a dlaczego "wczesny poranek" ?
nie wiem w jaki dzień tam "przybędziesz"
ale jeśli w tygodniu to raczej nie bedzie zle,
a do "naganiaczy"możesz zawsze
wrócić, :(
thommy83
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 07.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) thommy83 » 20.07.2020 15:23

planowany przyjazd w środku tygodnia
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 20.07.2020 22:31

599 napisał(a):nie wiem w jaki dzień tam "przybędziesz"
ale jeśli w tygodniu to raczej nie bedzie zle,
a do "naganiaczy"możesz zawsze
wrócić, :(

A w niedzielę jest ciężko?
Pytam bo chciałem w sobotę wyjechać i zrobić nocleg w Budapeszcie więc w niedzielę byłbym w Chorwacji.
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 21.07.2020 09:51

w niedzielę nigdy tam nie przyjeżdżałem,
ale myślę ze nie powinno być zle
wszak "łykendowcy"
kwatery opuszczają,
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2020 18:49

Bede w niedziele w Chorwacji, planuje byc tydzien na Krk i tydzien w Dalmacji. Da radę znaleźć sensowny pokoj z klimatyzacja i bliskoscia jakiejkolwiek plazy do 200 PLN za 2 osoby i mowie tu o poszukiwaniach juz na miejscu? Bo na booking i airbnb to ceny czesto kosmiczne.

Moze warto wziac jeden/dwa noclegi przez booking i wtedy na miejscu cos w okolicy na spokojnie poszukac?
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 21.07.2020 19:12

Znajdziesz z pewnością. W normalnym, nie wirusowym sezonie, w wioskach w okolicy Makarskiej stają z kartonikami i naganiają. Teraz pewnie będzie ich więcej. Te 200 m od plaży w okolicy Makarskiej trzeba sprawdzić bo często może się okazać że jest 200 ale w dół...
Myślę, że spokojnie możesz zjechać do pierwszej linii brzegowej, zaparkować i iść na łowy.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1966
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 22.07.2020 09:12

Jak nazywają się chorwackie biura informacji turystycznej, gdzie można zapytać min o noclegi?
Jestem pewny że padła na forum ta nazwa ale chyba źle szukam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107675
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.07.2020 09:27

Turistička zajednica.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 405
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone