Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Filip198028
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filip198028 » 13.08.2020 06:38

Cześć.
jednak plany się nam zmieniły i Sczecin odpada.
Mieszkamy w kościerzynie, czyli niedaleko Tczewa /:)
17 musimy być w domu, więc 18 jak najbardziej poasuje. Myśmy myśleli gdzieś w środkowej dalmacji, ale to tylko plany. nie mamy żadnych rezerwacji, więc mozęmy gdziekolwiek. A Wy dokąd się wybieracie i którędy?? zawsze ze 80% trasy wspólnie :)
atri
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) atri » 13.08.2020 18:16

Hej, chce się wybrać tym razem w okolice wyspy KRK, chce jechać w ciemno, w terminie 22-29.08, w układzie 2+2. Jak przeglądam booking czy airbnb, to jestem przerażony cenami, kwoty abstrakcyjne w 8 linii od plaży, klity i niski standard. Rejony Dalmacji mam obcykane, tu nigdy nie byłem, coś doradzicie? Planuje być w sobotę ok 8 rano.
Pawelas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelas » 13.08.2020 20:16

Hej, jesteśmy właśnie w Baśce na KRK. Jutro wracamy ale po nas zaraz przyjeżdżają następni goście.
Z tego co widziałem chodząc po miasteczku to można znaleźć kilka wolnych apartamentów ale trochę dalej od morza. Cen niestety nie znam.
Przy morzu to kiepsko. Ogólnie w Baśce ludzi dużo.
Byliśmy też w Vrybniku i Starej Baśce - tam luźniej.
atri
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) atri » 13.08.2020 20:28

A ile płacisz za swój apartament? Dla ilu osób i gdzie rezerwowałeś?
Pawelas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelas » 13.08.2020 21:11

Za apartament dla 4 osób (2 pokoje, kuchnia + łazienka) płacimy 65 Euro za dzień.
Ul Skopali, 5 minut od morza. Ale rezerwowałem z końcem czerwca.
atri
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 26.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) atri » 13.08.2020 21:37

rozumiem, że jutro wyjeżdżasz z rana i nie masz szans zrobić jakiś research wolnych kwater w okolicy?
Pawelas
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 19.06.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelas » 13.08.2020 22:19

Zgadza się. Wyjeżdżamy z samego rana.
Patka30
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patka30 » 17.08.2020 14:21

Hej, jechał ktoś w ostatnim czasie w ciemno? Co wtedy uzupełniliście w formularzy COVID?
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1946
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 17.08.2020 14:28

Ode mnie celnicy nie chcieli entercroatia.
Ale w systemie widzieli dokument bo wiedzieli gdzie jadę. Wpisz cokolwiek np. miasto i że na miejscu poszukasz.
zenek066
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 25.01.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) zenek066 » 17.08.2020 16:36

Witam.
Wyjeżdżam 2+1 (17 lat ) córka z 21/22.08.2020r w ciemno.
Wyjazd ze Śląska. Jest ktoś chętny do wspólnej jazdy? Jedziemy bardziej na południe chr. Od dzisiaj podobno Austria zrobiła obostrzenia?
Ostatnio edytowano 17.08.2020 18:08 przez zenek066, łącznie edytowano 1 raz
Gwizdek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 05.03.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gwizdek » 17.08.2020 17:16

Patka30 napisał(a):Hej, jechał ktoś w ostatnim czasie w ciemno? Co wtedy uzupełniliście w formularzy COVID?

Cześć, znajomi pojechali w zeszły czwartek w ciemno w okolice Zadaru, w dniu wyjazdu wypełnili wszystko na stronie entercroatia.mup. hr/ w miejscu podróży wpisali jakis adres w okolicy Zadaru, docelowo znaleźli nocleg w Kozino. na granicy dali tylko dowody osobiste i nikt o nic nie pytał. :D
Delorean
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Delorean » 18.08.2020 21:56

My przyjechaliśmy do sukosanu 13 sierpnia, miejsca są, można bez problemu coś znaleźć, my mamy brzeg 15m od domu. Cena 60eur za 3 osoby, 2 pokoje, 2 łazienki, taras. Dalej od morza pewnie trochę taniej. Obłożenie apartamentów w okolicy to jak sądzę ok 80-90%. Odkąd pamiętam, a byłem tu już kilkanaście razy, zawsze jechałem w ciemno, nawet w szczycie sezonu. Zawsze coś znajdziesz.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 18.08.2020 22:04

Riwiera od Splitu po Makarską (i dalej)- "apartmani" czekający przy magistrali.
Nigdy nie korzystalem, wiec nie wiem, jaki standard... ;)
szymonix
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) szymonix » 19.08.2020 16:44

Cześć. Ja wybieram się początkiem września, o ile nie wykombinują do tego czasu czegoś z zamykaniem granic itp. W formularzu chyba faktycznie wpisze jakikolwiek adres, żeby tylko coś było a tam gdzie dojadę będę szukał na miejscu kwatery, jak co roku. Ale w praktyce faktycznie co do jechania w ciemno i szukania na miejscu nic się nie zmieniło w stosunku do poprzednich lat? Bo chodzi mi po głowie też zarezerwowanie czegoś, ale na miejscu zawsze jednak wychodziła dużo niższa cena i na żywo można było zob czy się chce w danym miejscu spędzić urlop czy nie. Ale nie chce mieć też zonka jak dojadę i będzie problem ze znalezieniem czegoś, bo się okaże że dostępne jest głównie to co było na b...ing'ach i innych stronach. Chyba że jesteście właśnie w jakiś miejscówkach godnych polecenia, spokojnych i blisko plaży z wolnymi terminami we wrześniu?
mirus_1969
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirus_1969 » 19.08.2020 17:16

Jechaliśmy od Śibenika w kierunku Makarskiej nad Jadranem i co miejscowość widać było apartmani free lub staczy z kartkami,a było to wczoraj,czyli jest
dużo wolnych miejsc i ceny lepsze -)A od września to już nie ma co mówić ;-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 408
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone