Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
luki368
Turysta
Posty: 15
Dołączył(a): 02.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) luki368 » 01.09.2020 13:45

17.08 przyjechałem do Makarskiej, szukałem czegoś na miejscu. Jak to w Makarskiej, naganiaczy raczej niewielu (byłem jakoś koło 11, więc też późno na szukanie), ale bez problemu znalazłem coś na booking, podszedłem na miejsce i dostałem dużo lepszą cenę. Więc zawsze i wszędzie da się jechać w ciemno ;) W enter croatia miałem wpisane tylko miasto, na granicy tylko krótkie pytanie czy do Makarskiej i to tyle.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokojecron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 410
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019