Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sklawin86
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sklawin86 » 21.06.2019 23:55

Paweł Jokas napisał(a):Witam, w 2014 roku byłem ostatni raz w Chorwacji ze swoją partnerką w miejscowości Promajna, wtedy mieliśmy zarezerwowaną kwaterę i płaciliśmy 40 euro za dobę, w tym roku także zechcieliśmy wybrać się na wakacje do Chorwacji jednak jest nas już troje mamy prawie 4 letnie dziecko. Myślałem, żeby pojechać w ciemno na wyspę Krk czy jest to pomysł z szansą na udane wakacje? Chcemy jechać między 6 a 26 lipca na około 10 nocy. Ktoś ma podobne doświadczenia z takim wyjazdem w ciemno z dzieckiem? Dodam, że córcia uwielbia podróżować i nie marudzi nawet przy długich trasach.


Do Cro jeżdżę głównie w ciemno, ale KRK w szczycie sezonu bym sobie odpuścił. Znajomi w zeszłym roku mieli duże problemy ze znalezieniem czegokolwiek.
Jest sporo grup na Facebooku dołącz i tam poszukaj kwatery.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 22.06.2019 08:44

pozdrowienia :papa: :papa: :papa:
cóż ja mam tylko kilku letnie doświadczenie jeśli chodzi o wyjazdy do CRO.
zawsze się coś znajdzie w ciemno i można jechać ALE.........
no właśnie jest to ale o którym już pisano. w sezonie lipiec i sierpień jak się coś znajdzie to będzie byle co tak aby się tylko przespać. inaczej jakiś badziew jak ktoś wcześniej pisał......
do tego dochodzi sprawa w ile osób się jedzie.
chyba że ma się szczęście i akurat coś się zwolni lub ktoś nie dojedzie i mamy wakat. od kilku lat jestem w sierpniu w Breli Stomarića i tak tam właśnie wygląda z wolnymi pokojami.
jednak zawsze te COŚ się znajdzie.
:hut: :hut: :hut:
Karol.sz@vp.pl
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.06.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol.sz@vp.pl » 24.06.2019 22:32

Ze wszystkim można się dogadać. Naprawde:)


ote="Użytkownik usunięty"]
stypkaa napisał(a):......Ale co to znaczy "dopuszczalnej ilości osób"? Czy jeśli apartament jest np. oznaczony jako A2+1 to ja to rozumiem, że są tam max. 3 miejsca, tak? To czy my (4 osoby, ale roczniak będzie spał w swoim turystycznym łóżeczku) możemy taki apart. wynająć i nie będzie to nie fair? (bo jakby nie było osób będzie 4 a nie 3).
Albo czy możemy wynając apartament A2, gdzie jest duże małżeńskie łoże przy założeniu, że starszy będzie spał z nami a młodszy w swoim łóżeczku? No bo na pewno nie jest nam potrzebny apartament z 4 łóżkami :D....

Przy tym temacie to już bedziemy rozmawiali czysto teoretycznie.
Decyzja leży w gestii wynajmujacego.
Ale z tego co można znaleźć na forum to raczej nie robią problemów jak ktoś jedzie z 2 dzieci i wynajmują 3-osobowy lokal bo jeden dzieciaczek śpi z rodzicami czy ma własna dostawkę.
Jadąc w ciemno nie będziecie mieli takiego problemu bo na miejscu dogadujecie sie co i jak.
Rezerwując przez net różnie bywa, ktoś może np. coś nie zrozumieć i może wyjść na miejscu nieporozumienie. Ale w Waszym przypadku przy jeździe w ciemno spokój olimpijski :lol:[/quote]
filutek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) filutek » 28.06.2019 12:51

Witam.

Wybieramy sie po raz piaty do chorwacji. Tym razem planujemy jechac w ciemno bez rezerwacji.
W okolice Makarska, jedziemy w 6 doroslych 2 letnie dziecko i piesek. Wyjazd jest zaplanowany na 10.08

Jak myslicie znajde cos ma miejscu albo jest to w sezonie raczej niemozliwe?
sklawin86
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 28.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sklawin86 » 02.07.2019 23:22

filutek napisał(a):Witam.

Wybieramy sie po raz piaty do chorwacji. Tym razem planujemy jechac w ciemno bez rezerwacji.
W okolice Makarska, jedziemy w 6 doroslych 2 letnie dziecko i piesek. Wyjazd jest zaplanowany na 10.08

Jak myslicie znajde cos ma miejscu albo jest to w sezonie raczej niemozliwe?


Jeśli gdzieś szukać w ciemno to na pewno w Makarskiej. Dla 6 dorosłych pod jednym dachem może być ciut ciężej zwłaszcza z tym pieskiem. Na waszym miejscu postarałbym się być na miejscu ok. 10:00 kiedy apartamenty się zwalniają.
bonovox75
Croentuzjasta
Posty: 185
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonovox75 » 04.07.2019 01:22

sklawin86 napisał(a):
filutek napisał(a):Witam.

Wybieramy sie po raz piaty do chorwacji. Tym razem planujemy jechac w ciemno bez rezerwacji.
W okolice Makarska, jedziemy w 6 doroslych 2 letnie dziecko i piesek. Wyjazd jest zaplanowany na 10.08

Jak myslicie znajde cos ma miejscu albo jest to w sezonie raczej niemozliwe?


Jeśli gdzieś szukać w ciemno to na pewno w Makarskiej. Dla 6 dorosłych pod jednym dachem może być ciut ciężej zwłaszcza z tym pieskiem. Na waszym miejscu postarałbym się być na miejscu ok. 10:00 kiedy apartamenty się zwalniają.


Ja w ciemno łapałem od 8 rano (koło Makarskiej - Baska Voda). 10-ta to może być za późno jak również gorąco się robi, a rodzinka koło auta "puchnie" i "topi się" :hut:
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 05.07.2019 02:39

Kolo 10 nie wiem ale rok temu kolo 15sierpnia juz kończył sie małymi kroczkami sezon i stali na ulicach. U mnie w kwaterze mieli jeszcze miejsca. A szukałem koło 16 tak jak i w tym roku w drugiej polowie czerwca.
squoda
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) squoda » 05.07.2019 21:22

Wybieram się w niedzielę do Chorwacji, gdzie najlepiej szukać noclegu prócz Makarskiej? Tam byłem dwa lata temu i chciałbym poznać inne tereny.
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 05.07.2019 21:27

squoda napisał(a):Wybieram się w niedzielę do Chorwacji, gdzie najlepiej szukać noclegu prócz Makarskiej? Tam byłem dwa lata temu i chciałbym poznać inne tereny.


Wyspy - Hvar/Korcula, okolice Omisa, Primosten, Pag

Jedziecie w dwie osoby, pamiętam z dawnych lat, że pokój z aneksem dla pary było relatywnie zawsze łatwiej znaleźć, zresztą to dopiero początek wysokiego sezonu...
shrek
Croentuzjasta
Posty: 490
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) shrek » 05.07.2019 23:29

squoda napisał(a):Wybieram się w niedzielę do Chorwacji, gdzie najlepiej szukać noclegu prócz Makarskiej? Tam byłem dwa lata temu i chciałbym poznać inne tereny.

Tucepi
Podgora
Brela
Gradac
arturescu
zbanowany
Posty: 444
Dołączył(a): 22.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturescu » 05.07.2019 23:40

shrek napisał(a):
squoda napisał(a):Wybieram się w niedzielę do Chorwacji, gdzie najlepiej szukać noclegu prócz Makarskiej? Tam byłem dwa lata temu i chciałbym poznać inne tereny.

Tucepi
Podgora
Brela
Gradac



To są "tereny" w promieniu 20 km od Makarskiej, czyli nic nowego jeśli chodzi o krajobrazy, morze i ogólny "klimat"...
kasssia1402
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasssia1402 » 13.07.2019 01:53

Witam. bardzo proszę o informacje osoby które znalazły aktualnie noclegi w ciemno.czy był problem? Miejscowość i cenę . bardzo dziękuję. pozdrawiam
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 18.07.2019 08:49

Czesc. Przyjechałem z żona w ciemno 16.07 do Tucepi. Bylisny na miejscu o 8:20 40 minut zajelo nam znalezienie kwatery , przy drodze stoja naganiacze wiec miejsc jeszcze troche jest . płacimy 50e.
Soro apartamentow bylo dla 4-6 osob .

Powodzenia wszystkim i nie stresujcie sie czy cos znajdziecie- bo znajdziecie na pewno. Najwazniejsze szczesliwie dojechać :)
Maciety
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 23.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciety » 18.07.2019 08:56

I o takie posty chodzi. Bez zbędnego pi..........a. Podziękowania.
wiktor06
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 09.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiktor06 » 18.07.2019 16:32

Może przyda się komuś z Cromaniaków moje info. Wyjątkowo w tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd w ostatniej chwili ( dosłownie dzień przed wyjazdem).Jeszcze będąc w Polsce szukaliśmy tu i tam z marnym efektem. I co? I drugi dzień wygrzewamy się w Mimicach, kwatera z pięknym widokiem z balkonu w drugiej lini od morza, do plaży z 200 metrów i to nie w pionie.Cyena 60 euro za 2+2. ( dla sceptycznie nastawionych nie są to apartmany z poprzedniej epoki.).Ale żeby nie było tak kolorowo- nocleg na 5 dni. Na pozostały czas, będąc na miejscu znajdziemy coś równie ciekawego, bo z tego co zaobserwowaliśmy będzie w czym wybrać. Moja rada- trzeba przyjechać z samego rana, zanim zacznie się upał i chwilkę pochodzić i popytać. Dużo zależy od naszego nastawienia.Jak nie spróbujemy to nie znajdziemy.Powodzonka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wyjazd "w ciemno" - czy to możliwe? - strona 397
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone