Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd na wyspe Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fredi88
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fredi88 » 25.06.2018 14:14

@piotrulex w piątek było tragicznie nie tylko tutaj. Ja mieszkam w Austrii i na krk mam ok 400-450km i u mnie temperatura spadła do 10* 8O
Wczoraj było bardzo ciepło. Dziś zachmurzone trochę ale również gorąco. Jest ok 26-28st. Jestem do soboty więc kilka dni zostało jeszcze ;)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.07.2018 09:13

Hej.
Gdzie na wyspie Krk mogę kupić świeże mule ?
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.07.2018 11:23

kaeres napisał(a):Hej.
Gdzie na wyspie Krk mogę kupić świeże mule ?

W ogromnej liczbie miejsc, których nie sposób wymienić. Wyspa KRK to nie Ciechocinek :)

Np w środy i piątki na campie Bunculuka. Zadowolony? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2018 16:45

W Krku znam jedno takie miejsce ale czy mają mule to nie wiem bo z owoców morza jem tylko ryby: Ribarnica Tonini, vis a vis dworca autobusowego. To jest w budynku, w którym jest Trgovina, Pinel, warzywniak, dwie piekarnie, kantor - taki Krk Shopping Centar...

http://tonini-krk.com/index_eng.html

Pozdro.
paulinadaria
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulinadaria » 03.08.2018 20:50

Cześć ! Jak z kwaterami jadąc w ciemno w Baśce na Krk? Jest problem ze znalezieniem? Być może ktoś z Was ma namiary na jakąś kwaterę dla 2-4 osób właśnie w Baśce? W miarę blisko do plaży, luksusów nie oczekujemy, byle przystępna cena :D termin 25.08-03.09.2018
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2018 09:28

O tej porze jeszcze może być ciężko w Bašce nawet w połowie września są tlumy.
morela
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 05.08.2018 20:51

a czy Baska jest przygotowana na takie ilości turytów, tzn. czy da się dopchać do restauracji, lodziarni?
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.08.2018 22:42

morela napisał(a):a czy Baska jest przygotowana na takie ilości turytów, tzn. czy da się dopchać do restauracji, lodziarni?

My się nigdzie pchać nie musieliśmy. Jak dla mnie więcej luzu niż rok temu w tym samym terminie
morela
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 06.08.2018 07:39

Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

A czy ktoś wrócił z Baski/Starej Baski teraz na dniach?
Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2018 07:48

morela napisał(a):Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...

26°C woda to dla Ciebie wyjątkowo zimne morze...?
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 07:54

Pääkäyttäjä napisał(a):
morela napisał(a):Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

Baška. Kilka dni było popołudniami 26 a później z dnia na dzień zjechało na 23. Tam zawsze jest zimniejsza woda. Dla mnie ideal to 25-26 a jak przenieśliśmy się w okolice Poreč to zastane 29-30 było dla nas zdecydowanie za dużo

Za Bałtyk to ja dziękuję ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2018 08:15

Z Baški to ja tylko wiatru zazdroszczę ;) Bałtyk nawet przy 30°C jest ciagle bardzo zimny (ach, ten upalny Sztokholm w czerwcu - woda zimna jak serca moich byłych). Zaś jak temperatura powietrza wynosi 37°C a woda jest 10°C chłodniejsza, to nie ma dziwu, że jest "wyjątkowo zimno". Jak będę chciał cieplejszej wody, to kopnę się do term Széchenyi ;)
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 08:28

Pääkäyttäjä napisał(a):Z Baški to ja tylko wiatru zazdroszczę ...

Tak, to prawda, jest to jeden z powodów dla którego jeździmy właśnie w okolice Baśki. Woda z 26, powietrze grubo ponad 30 a na plaży miło i sympatycznie gdyż nasze ciała owiewa miły wiaterek. Tak jest powiedzmy w 90% pobytów w tych okolicach
morela
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 06.08.2018 10:09

Pääkäyttäjä napisał(a):

ależ skąd. Ale tyle to ma Bałtyk w tym roku.
A tam jest ponoć zimniejsza....
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 10:57

morela napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):

ależ skąd. Ale tyle to ma Bałtyk w tym roku.
A tam jest ponoć zimniejsza....

Ponoć ;)

Szczerze to nie słyszałem o ponad 26 stopniach w naszym morzu, słyszałem natomiast o sinicach i syfiastej wodze o zerowej przejrzystości :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wyjazd na wyspe Krk - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019