Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd na wyspe Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Fredi88
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fredi88 » 25.06.2018 13:14

@piotrulex w piątek było tragicznie nie tylko tutaj. Ja mieszkam w Austrii i na krk mam ok 400-450km i u mnie temperatura spadła do 10* 8O
Wczoraj było bardzo ciepło. Dziś zachmurzone trochę ale również gorąco. Jest ok 26-28st. Jestem do soboty więc kilka dni zostało jeszcze ;)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2913
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.07.2018 08:13

Hej.
Gdzie na wyspie Krk mogę kupić świeże mule ?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.07.2018 10:23

kaeres napisał(a):Hej.
Gdzie na wyspie Krk mogę kupić świeże mule ?


W ogromnej liczbie miejsc, których nie sposób wymienić. Wyspa KRK to nie Ciechocinek :)

Np w środy i piątki na campie Bunculuka. Zadowolony? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.07.2018 15:45

W Krku znam jedno takie miejsce ale czy mają mule to nie wiem bo z owoców morza jem tylko ryby: Ribarnica Tonini, vis a vis dworca autobusowego. To jest w budynku, w którym jest Trgovina, Pinel, warzywniak, dwie piekarnie, kantor - taki Krk Shopping Centar...

http://tonini-krk.com/index_eng.html

Pozdro.
paulinadaria
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulinadaria » 03.08.2018 19:50

Cześć ! Jak z kwaterami jadąc w ciemno w Baśce na Krk? Jest problem ze znalezieniem? Być może ktoś z Was ma namiary na jakąś kwaterę dla 2-4 osób właśnie w Baśce? W miarę blisko do plaży, luksusów nie oczekujemy, byle przystępna cena :D termin 25.08-03.09.2018
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2018 08:28

O tej porze jeszcze może być ciężko w Bašce nawet w połowie września są tlumy.
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 05.08.2018 19:51

a czy Baska jest przygotowana na takie ilości turytów, tzn. czy da się dopchać do restauracji, lodziarni?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 05.08.2018 21:42

morela napisał(a):a czy Baska jest przygotowana na takie ilości turytów, tzn. czy da się dopchać do restauracji, lodziarni?


My się nigdzie pchać nie musieliśmy. Jak dla mnie więcej luzu niż rok temu w tym samym terminie
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 06.08.2018 06:39

Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

A czy ktoś wrócił z Baski/Starej Baski teraz na dniach?
Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2018 06:48

morela napisał(a):Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

A czy ktoś wrócił z Baski/Starej Baski teraz na dniach?
Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...


26°C woda to dla Ciebie wyjątkowo zimne morze...?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 06:54

Pääkäyttäjä napisał(a):
morela napisał(a):Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

A czy ktoś wrócił z Baski/Starej Baski teraz na dniach?
Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...


26°C woda to dla Ciebie wyjątkowo zimne morze...?


Baška. Kilka dni było popołudniami 26 a później z dnia na dzień zjechało na 23. Tam zawsze jest zimniejsza woda. Dla mnie ideal to 25-26 a jak przenieśliśmy się w okolice Poreč to zastane 29-30 było dla nas zdecydowanie za dużo

Za Bałtyk to ja dziękuję ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2018 07:15

Z Baški to ja tylko wiatru zazdroszczę ;) Bałtyk nawet przy 30°C jest ciagle bardzo zimny (ach, ten upalny Sztokholm w czerwcu - woda zimna jak serca moich byłych). Zaś jak temperatura powietrza wynosi 37°C a woda jest 10°C chłodniejsza, to nie ma dziwu, że jest "wyjątkowo zimno". Jak będę chciał cieplejszej wody, to kopnę się do term Széchenyi ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 07:28

Pääkäyttäjä napisał(a):Z Baški to ja tylko wiatru zazdroszczę ...


Tak, to prawda, jest to jeden z powodów dla którego jeździmy właśnie w okolice Baśki. Woda z 26, powietrze grubo ponad 30 a na plaży miło i sympatycznie gdyż nasze ciała owiewa miły wiaterek. Tak jest powiedzmy w 90% pobytów w tych okolicach
morela
Odkrywca
Posty: 114
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) morela » 06.08.2018 09:09

Pääkäyttäjä napisał(a):
morela napisał(a):Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

A czy ktoś wrócił z Baski/Starej Baski teraz na dniach?
Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...


26°C woda to dla Ciebie wyjątkowo zimne morze...?


ależ skąd. Ale tyle to ma Bałtyk w tym roku.
A tam jest ponoć zimniejsza....
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5184
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 06.08.2018 09:57

morela napisał(a):
Pääkäyttäjä napisał(a):
morela napisał(a):Nawet Chorwacji przecierają oczy ze zdumienia, że ten sezon to wiele więcej turystów.

A czy ktoś wrócił z Baski/Starej Baski teraz na dniach?
Ci powracający relacjonują wyjątkowo zimną wodę w tym roku. Bałtyk cieplejszy...


26°C woda to dla Ciebie wyjątkowo zimne morze...?


ależ skąd. Ale tyle to ma Bałtyk w tym roku.
A tam jest ponoć zimniejsza....


Ponoć ;)

Szczerze to nie słyszałem o ponad 26 stopniach w naszym morzu, słyszałem natomiast o sinicach i syfiastej wodze o zerowej przejrzystości :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd na wyspe Krk - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone