Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd na wyspe Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pionteczek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pionteczek » 19.07.2016 13:04

Witam,
Jeśli ktoś ma namiary na jakieś fajne trasy turystyczno-biegowe to proszę o info, wybieram się w okolice Baski... :)
natart
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natart » 30.07.2016 11:22

w Biurze Informacji dostaniesz mapkę tras pieszych i rowerowych na całej wyspie

byliśmy w Silo, dla mnie miejsce fajne, niezbyt tłoczno, kilka niezłych knajpek, lody, sklep
są tam 3 plaże - miejska (wąska i zatłoczona), dla psów (malutka) i przy kampingu (bardzo fajna, dość szeroka )
odwiedziliśmy Njivice - fajne, długa plaża, sporo ludzi, ale jakoś na tych kilometrach się rozchodzili, Baska - tłok masakra, Krk - to samo
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 07.08.2016 21:07

Witam

W tym roku jadę na wyspę KRK do Baśki w wrześniu , apartament mam 2km od plaży,
mam pytanie o parkingi w okolicy plaży, jak jest teraz z płatnością ,bo czytałam że było 25 HRK doba ,
może są inne możliwości zaparkowania samochodu.
Dziękuje za odpowiedz :D
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 10.08.2016 12:52

W Baśce będziemy przebywać w terminie 28-31.08 ktoś może polecić restaurację/bar z lokalnymi, dobrymi posiłkami?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 13:02

babciaolkairysia napisał(a):Witam

W tym roku jadę na wyspę KRK do Baśki w wrześniu , apartament mam 2km od plaży,
mam pytanie o parkingi w okolicy plaży, jak jest teraz z płatnością ,bo czytałam że było 25 HRK doba ,
może są inne możliwości zaparkowania samochodu.
Dziękuje za odpowiedz :D


Ło matko, to dalej już nie było? W mieścienie miejsc parkingowych jak na lekarstwo. Ja na wlocie na zakręcie w prawo pojechałbym prostu w strone campu Bunculuka. Tam przy recepcji jest parking, raczej spory i darmowy, co prawda pewnie dla kleintów ale sporo aut tam parkuje. z tamtąd to mniej niz 1km ;)

25kn/doba to świetna cena
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 13:03

michu_wro napisał(a):W Baśce będziemy przebywać w terminie 28-31.08 ktoś może polecić restaurację/bar z lokalnymi, dobrymi posiłkami?


Wszędzie gdzie jadaliśmy byliśmy zadowoleni na przestrzeni lat ale nazw to Ci nie podam. Sami coś wybierzecie, dacie radę :)
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 10.08.2016 13:41

Wiem, że damy :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 14:18

michu_wro napisał(a):Wiem, że damy :)


Być może tam jeszcze nie byliscie więc mała uwaga. Tam w zasadzie są 2 ulice z knajpami. Jedna to bardzo długa promenada a druga to zaczynajaca się w jej połowie i biegnaca górą ulica. Każdy cos dla siebie znajdzie :) Jedni wypas knajpę z dobrym winem i czekajacymi w akwarium homarami a inni smażone owoce morza na tekturowej tacce :)
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 10.08.2016 15:34

Dzięki za info. Faktycznie będziemy tam pierwszy raz.

E: jeszcze jedno pytanko, są tak jakieś atrakcje wodne np. lot na latawcu za motorówką?
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 21.08.2016 18:28

Czy są jakieś markety>?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.08.2016 09:52

michu_wro napisał(a): ... są tak jakieś atrakcje wodne np. lot na latawcu za motorówką?


TAK
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.08.2016 09:53

michu_wro napisał(a):Czy są jakieś markety>?


TAK

Zachęcam poszukać, choćby google

Są też drzewa, woda, asfaltowe drogi, znaki drogowe, bankomaty, jest zasięg komórek itd
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 22.08.2016 11:03

piotrulex napisał(a):
michu_wro napisał(a):Czy są jakieś markety>?


TAK

Zachęcam poszukać, choćby google

Są też drzewa, woda, asfaltowe drogi, znaki drogowe, bankomaty, jest zasięg komórek itd



a woda jest? Chodzi o tą w kranie? Jeśli tak to jaka temperatura gorącej wody? Bo widzę, że znasz temat Baski bardzo dobrze.

czy-na-wyspie-krk-jest-jakis-supermarket-t16841.html
Można odpowiedzieć normalnie? Można, ale lepiej zgrywać inteligenta.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.08.2016 11:17

michu_wro napisał(a):
piotrulex napisał(a):
michu_wro napisał(a):Czy są jakieś markety>?


TAK

Zachęcam poszukać, choćby google

Są też drzewa, woda, asfaltowe drogi, znaki drogowe, bankomaty, jest zasięg komórek itd



a woda jest? Chodzi o tą w kranie? Jeśli tak to jaka temperatura gorącej wody? Bo widzę, że znasz temat Baski bardzo dobrze.

czy-na-wyspie-krk-jest-jakis-supermarket-t16841.html
Można odpowiedzieć normalnie? Można, ale lepiej zgrywać inteligenta.


Ależ ja właśnie o tym piszę. Tu naprawdę jest wiele, forum cro to kopalnia wiedzy. Jak długo szukałeś odpowiedzi na swoje pytanie? Rozumiem, że łatwiej napisać pytanie i czekać aż ktoś po raz n-ty odpisze to samo ale chyba nie o to chodzi. Najpierw szukaj, czytaj a potem pytaj. Są też stacje benzynowe, knajpy i lodziarnie ;)

Nie, nie znam dobrze tematu Baski, wiem tyle o ile ...
michu_wro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 21.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michu_wro » 22.08.2016 11:21

Dziękuję za udzielenie lekcji i odpowiedzi :)
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd na wyspe Krk - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone