Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyjazd na wyspe Krk

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
asiah
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 57
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) asiah » 14.01.2011 12:49

Jedyną różnice na minus odczuwałem w Starej Basce - nieco chłodniej w wodzie niż gdzie indziej (jakieś prądy chłodniejszej wody) ale ta "zimnica" i tak przekracza 22 st

Na wzgórzu w St. Basce jest ujecie wody pitnej i bije zródło, które spływa również bezpośrednio do morza- stąd nieco zimniejsza woda
cieplej jest na zachodzie wioski bliżej campingu skrila
morka2
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) morka2 » 09.02.2011 12:38

witam,
przeczytała chyba wszystkie posty na temat KRK, muszę przyznac, niektóre są naprawdę powalające, czuję jakbym tam była...
zasatanawiamy się nad Stara Baśką lub Wbrnikiem, dodam że szukamy cichego, spokojnego miejsca, z cudną, ustronną plażą najlepiej do nurkowania. Poza tym interesował by nas dom z basenem dla ok. 10 osób...
pokornie, czy ktoś ma jakiś typ??? :)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 09.02.2011 13:17

W każdym razie jadę na 5 dni do Baśki z zamiarem pochodzenia pieszo do tej mniejszej zatoki na wschód od Baski i samochodowej do Vrnika i Starej Baśki. Bardzo inspirujące uwagi. Jeszcze raz THX.
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 09.02.2011 14:07

morka2 napisał(a):Poza tym interesował by nas dom z basenem dla ok. 10 osób...
pokornie, czy ktoś ma jakiś typ??? :)

To ja też pokornie odpowiem ....
Dom z basenem na KRK-u,...
Z tego co sie orientuję to w Malińskiej, Vrbnik, byc może w innych miejscach. Jednak ja ich nie widziałem i nie korzystałem ( być nad morzem i korzystać z basenu .... nie mam takiej potrzeby) :wink:
Jest np. tu:
http://www.aurea-krk.com/SearchResults. ... lang=en-GB
i tu:
http://www.aurea-krk.com/Location.aspx?idLokacija=1229
Ostatnio edytowano 10.02.2011 15:46 przez woka, łącznie edytowano 2 razy
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 09.02.2011 14:10

morka2 napisał(a):...zasatanawiamy się nad Stara Baśką lub Wbrnikiem, dodam że szukamy cichego, spokojnego miejsca, z cudną, ustronną plażą najlepiej do nurkowania.

Vrbnik ( ze względu na nurkowanie). :wink:
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 09.02.2011 14:37

Aaaaa, tego nie wiedziałem; dzięki za typ.
morka2
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 09.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) morka2 » 10.02.2011 13:13

dzięki Woka, Twoje uwagi są nieocenione, gorzej, że z kwaterami mam problem we Vrbniku (aaa sorry za Wbrnik)
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 14.08.2011 01:29

To może ja odnowię temat - mam pytanie o plaże. Interesują mnie typowe plaże z kamyczkami (nie skały i nie beton) - biorę pod uwagę miejscowości Malinska i Krk. Wolałbym Krk ze względu na starówkę, ale czy tam naprawdę nie ma typowej plaży?
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 16.08.2011 07:16

typowa plaża w Baśce kamyszki właśnie długość plaży 1,8 km.pozdro
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 07.06.2013 17:40

Wyjeżdżam w tym roku na Krk. A ten wątek to skarbnica mądrości wszelakich na temat tej wyspy. Wreszcie to znalazłem! Brawo!!

A to, że ostatni post z sierpnia 2011 - to nic nie szkodzi. Krk i Baska i Punat i Malinska są chyba w tym samym miejscu :?: :roll: :roll: A miejsc do oglądania też im chyba nie ubyło.
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 08.06.2013 22:59

Polecam Baśkę :D
natart
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natart » 19.05.2016 13:48

hej:)
mam rezerwację w Silo 400m do plaży
i trochę się denerwuję, mało opinii o tej mieścinie, jak już są to nie najlepsze. Dajcie coś pozytywnego :)
mam też rezerwację w Malinskiej, ale drałowania 2km, a to troszku dużo jednak
z którejś muszę zrezygnować........... co robić?

w większosci miejsc rezerwacje są od soboty do soboty, a ja mogę być od poniedziałku dopiero, stąd lekki problem
6 dni na Krku, potem 3 dni Opatija, taki plan:)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 20.05.2016 20:54

Malińka czy Silo - bierz to Silo. Nie ma drastycznej różnicy jedno podobne do drugiego. W Silo moim zdaniem jest więcej spokoju. Widok na Crikvenicę ( na lądzie).
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.05.2016 08:42

natart napisał(a):hej:)
mam rezerwację w Silo 400m do plaży
i trochę się denerwuję, mało opinii o tej mieścinie, jak już są to nie najlepsze. Dajcie coś pozytywnego :)
mam też rezerwację w Malinskiej, ale drałowania 2km, a to troszku dużo jednak
z którejś muszę zrezygnować........... co robić?

w większosci miejsc rezerwacje są od soboty do soboty, a ja mogę być od poniedziałku dopiero, stąd lekki problem
6 dni na Krku, potem 3 dni Opatija, taki plan:)


Patrząc na kierunki świata to ja jednak leżąc na plaży na plecach i patrząc na wodę wolę mieć słonko w twarz. W Silo raczej będzie za plecami. Widok też wolę mieć na morze czy wysepki niż na stały ląd. Jednak to nie są pewnie jakieś spore mankamenty ...

2km ja bym nie chciał drałować wiec dla mnie taka miejscówka odpada
natart
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) natart » 25.05.2016 08:08

właśnie z tego powodu zrezygnowałam już z Malinskiej, nie chce nam sie tyle łazić
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wyjazd na wyspe Krk - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone