Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybór padł Rogoznica Lozica:) a teraz proszę o pomoc

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojtasekk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtasekk » 28.03.2013 15:48

poti napisał(a):Mogę dać namiary na sprawdzone apartamenty, podaj maila.


bardzo proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002
Rogoznica Lozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 11.04.2015 16:46

Witajcie,
Mam nadzieję, ze nie naruszam regulaminu...
Właśnie dostałem informację od moich znajomych Chorwatów, ze w tym roku mają jeszcze wolne miejsca w apartamentach w Rogoznicy Lozicy. Dom jest jest przy samej plaży nad otwartym morzem. Może nie jest najtaniej, ale miejscówka sprawdzona przeze mnie kilkukrotnie. Wolne są terminy w lipcu i wrześniu. Jeśli ktoś jest zainteresowany - szczegóły na priv.
Zdrów!
Piotr
Asao
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asao » 13.04.2015 22:00

Witaj
Moge dane na priv???
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013
Re: Rogoznica Lozica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 20.05.2015 09:37

piotrs napisał(a):Witajcie,
Mam nadzieję, ze nie naruszam regulaminu...
Właśnie dostałem informację od moich znajomych Chorwatów, ze w tym roku mają jeszcze wolne miejsca w apartamentach w Rogoznicy Lozicy. Dom jest jest przy samej plaży nad otwartym morzem. Może nie jest najtaniej, ale miejscówka sprawdzona przeze mnie kilkukrotnie. Wolne są terminy w lipcu i wrześniu. Jeśli ktoś jest zainteresowany - szczegóły na priv.
Zdrów!
Piotr

Witam!
To będziemy w tym samym czasie po sąsiedzku.
Nasz dom jest na Put Sepurine i czasem jesteśmy na plaży Lozica.
Z żoną i córką 8 latką jedziemy ponownie do tej samej Villi Klisovic, co w zeszłym roku.
Polaków w Rogoznicy jest cała masa, ale CRO.PLkowców za dużo się nie ujawnia...
Pozdrawiam!
Bartek
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3278
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 20.05.2015 20:18

Mogę i ja wiadomości na priv?
Na ile osób te apartmany?
Mnie interesuje termin od 19lipca
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wybór padł Rogoznica Lozica:) a teraz proszę o pomoc - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone