Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wrocilem Z Baska Voda

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005
Wrocilem Z Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 28.08.2005 14:04

Wrocilem dzisiaj rano.Bylo super,duzo wrazen. Zwiedzalismy tez JELSE, BOL, BRELE, MAKARSKA i DUBROVNIK. Postaramy sie odpowiedziec na pytania.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 29.08.2005 12:34

Witam wszystkich jeszcze raz. Spotkanie pod poczta w BASKA VODA oczywiscie bylo super. Bylo piwko, dobre jedzenie i zdjecia, oczywiscie za zdrowie Janusza tez byl toast.
Nooda
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nooda » 29.08.2005 17:17

Przez Baska Voda tylko przejeżdżałam. Z góry wygląda rewelacyjnie. Powiedz, paolo, jak to miasto wygląda od środka. :)
Pozdrawiam
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 29.08.2005 18:05

Od srodka wyglada jeszcze bardziej rewelacyjnie. Przede wszystkim dluga promenada z pieknymi palmani, duzo laweczek do siedzenia.Jest nieduzy port do ktorego przyplywaja stateczki wycieczkowe. Jest tez cos w stylu mola z wielkimi bialemi kamieniami i pomnikiem swietego Nikola patrona tego miasteczka. Konoby i kawiarnie , oczywiscie na swiezym powietrzu. Rozne sklepy, piekarnie zawsze ze swiezym pieczywem, kantory jeden kolo drugiego no i oczywiscie lody wspaniale :lol: . Plaza w samym centrum szeroka dalej troche mniejsza ale bardzo dluga ciagnie sie az do Breli, drobne kamyczki. Wieczorami duzo sie dzieje, muzyka spiewy :lol: itd. Baska Voda jak piekna. Jak tylko to to bedzie mozliwe to napewno tam kiedys wroce. O wielu rzeczach tu pewie nie napisalem, bo tam poprostu trzeba byc.
Pozdrawiam.
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 29.08.2005 20:27

...ehhh...rzeczywiście Baska Voda jest urocza...powrót w to miejsce jak najbardziej wskazany...
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 29.08.2005 21:20

Paolo jak na Bolu? Ja nie zdażyłam w tym roku sie wybrać. Byłam na Ciovo wróciłam wczoraj a jeszcze tydzień temu dokładnie w niedziele byłam w baska woda i w drodze powrotnej złapała nas taka burza w górach ze robiłam ostatni rachunek sumienia....nikomu tego nie zyczę :cry: Szyby parowały jak szalone,zero widoczności tylko przed nami swiatła simki....z ledwością dojechalismy do pierwszej miejscowości.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 29.08.2005 21:44

Bylismy w ramach fish pikniku na Hvarze w Jelsie ktora nie zrobila na nas wielkiego wrazenia, a pozniej 3 godzinki na Bolu - raj na ziemi pod kazdym wzgledem, naprawde jest tam cudownie. Warto tam sie wybrac. A co do tej burzy to sie zgadzam byla konkretna , dwa razy ale tylko w nocy. Tak nam mowila wlascicielka domu. My nie slyszelismy grzmotow , po rakiji byl twardy sen :D
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 30.08.2005 12:07

Po rakiji sen może i twardy, ale po vinovicy jakie sny piękne. Pozdrawiam, niedługo zamieszczę fotki ze spotkania polonii. :D :D
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 30.08.2005 17:33

Witaj Bracie. Masz racje,po Vinovicy piekne sny i piekne wspomnienia , szkoda tylko ze to wszystko tak szybko sie skonczylo.
Ps. Jakie wypasione zdjecie , niepoznaje kolegi. :D
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 01.09.2005 20:17

Hej Panie paolo jak masz ochotę rzucic okiem na fotki ze spotkania polonii w basce to nizej zamieszczam link do strony. Innych zainteresowanych też zapraszam :D A może by tak nowy wątek założyć dot. spotkania :?:

http://crospotkanie.fajnafotka.pl/

Pozdrawiam
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.09.2005 20:53

Wyglada na to, że spotkanie się udało. A jakie piwko piliście?


Pozdrawiam
makafaka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) makafaka » 01.09.2005 20:58

Piwko oczywiście karlovacko, a później drinki w apartamencie. Niestety już tylko z paolo i jego ukochaną.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 01.09.2005 21:14

Byl jeszcze KALTENBERG a dziewczyny zachwycaly sie PROSKIEM.
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 01.09.2005 21:20

Krakus...to zdjęcie chyba robione w górach zaraz nad Baśką Vodą :>...
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 01.09.2005 21:39

Cayman napisał(a):Krakus...to zdjęcie chyba robione w górach zaraz nad Baśką Vodą :>...

Oj nie , to Peljesac -daleko w tle Orebic.
Tu i tam są góry a w Baska Voda zaczęła się moja przygoda z Chorwacją.
(wcześniej też bywałem, ale to była Jugosławia)


Pozdrwiam :wink:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone