Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zrafal
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zrafal » 20.11.2017 17:39

Prosze o namiar na ten apartament na Pagu. Szukam na odludziu w ciekawym miejscu, może się uda w 2018 ;)
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 20.11.2017 19:07

zrafal napisał(a):Prosze o namiar na ten apartament na Pagu. Szukam na odludziu w ciekawym miejscu, może się uda w 2018 ;)

Dyplom archeologa dla Ciebie za odkopanie mega starego wątku. :oczko_usmiech: :mrgreen:

Poszło na PW - jeśli w ogóle chodziło o apartament, który mam na myśli... :lol:
f1croatia
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) f1croatia » 23.11.2017 17:39

jest jakieś biuro podróży co organizuje przejazd + zakwaterowanie w PAG
Bodzia793
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzia793 » 15.12.2017 08:33

Witam, Jeżeli można to ja też poproszę o namiary na sprawdzone noclegi w Pagu
zrafal
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) zrafal » 05.02.2020 14:45

Polecam Krste Apartmani w miejscowości Metajna. Lokalizacja do wypraw na okoliczne plaże b. wygodna. B. blisko dobry sklep, piekarnia i restauracje
Odpoczywalismy w apartamentach Krste w 3 rodziny w 2019r. 10 dni w dobrych warunkach.
Jak na Pag ceny tych apartamentów niewysokie. Cisza, czysto i właściciel b. spokojny i bezproblemowy.
Polecam.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019