Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 19.08.2013 22:21

Tomek76 napisał(a):proszę o namiary,
będę wdzięczny, szukamy czegoś już sporo czasu a to co tu zobaczyliśmy na temat Sv. Marko nad Paszkim jest super, czy możemy prosić namiary na apartamenty w tej miejscowości pozdrawiam


Poszło :)

Fajnie tam było :D
ewa_no
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 25.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa_no » 20.08.2013 15:35

Ja też poproszę, a czy są tam plaże z łagodym zejściem do wody dla dziecka? Jestem w Cro na Ciovo i chciałam od soboty być na Pagu na tydz - do 30.08. Jeśli ktoś coś ma ciekawego, to poproszę o namiary. Jesteśmy w 2+1 i jak napisałam zależy mi na w miarę blisko plaży z zejściem dla dziecka. Nie chcę w ciemno bo tu przyjechaliśmy w ciemno i mój mąż stracił trochę do mnie zaufanie co do szukania apartamentu w ciemno :)
Poproszę i namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Wiadomość mogę odebrać w czw bo w apartamencie nie mam wifi :)
Z góry dzięki za pomoc :)
malyslazak
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyslazak » 01.09.2013 10:19

witam
też prosiłbym o namiary ponieważ w przyszłym roku wybieramy się w 10 osób właśnie w te strony
pozdrowienia
an2002
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) an2002 » 17.12.2013 22:28

Witam Mikromir!
Wiem, że grudzień, ale czy możesz przesłać mi namiary na Sv. Marko nad Paszkim? Będę wdzięczna. Pozdrawiam.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.12.2013 22:48

an2002 napisał(a):Witam Mikromir!
Wiem, że grudzień, ale czy możesz przesłać mi namiary

Grudzień jest w sam raz. :wink: Ja już zabukowałam apartman na przyszły rok. :lol:
Poszło...
zoi01
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 22.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zoi01 » 17.12.2013 23:48

Ja też poproszę. Z góry wieeelkie dzięki. Pozdrawiam.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.12.2013 07:48

zoi01 napisał(a):Ja też poproszę. Z góry wieeelkie dzięki. Pozdrawiam.


Poleciało na maila.
Reynevan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reynevan » 21.04.2014 00:21

Hej, trochę odkopywanie tematu, ale też chciałbym dostać namiar. Na przyszłość może się przydać.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.04.2014 07:38

Reynevan napisał(a):Hej, trochę odkopywanie tematu, ale też chciałbym dostać namiar.


No nie wiem... :roll: Nie znasz magicznego hasła otwierającego drogę do namiarów. :mrgreen: :mrgreen:

A o który apartament Ci chodzi? Bo w wątku mowa o dwóch.
Ostatnio edytowano 21.04.2014 18:02 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
Reynevan
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reynevan » 21.04.2014 11:41

Bardzo, ale to bardzo proszę :). Chodziłoby mi Twoją propozycję czyli w Sv. Marko nad Paszkim Zaljevem. Przepraszam, za brak kultury. Tyle wczoraj się naczytałem tu na forum, późna pora i świąteczna atmosfera - aż się zapomniało o podstawach...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.04.2014 12:49

Reynevan napisał(a):Przepraszam, za brak kultury. Tyle wczoraj się naczytałem tu na forum, późna pora i świąteczna atmosfera - aż się zapomniało o podstawach...


Jak miło... :) Mnie chyba zmęczenie przygotowaniami do Świąt i imprezowaniem też pozbawiło resztek cierpliwości. :wink:
Życzę miłych ostatnich chwil wielkanocnego świętowania. :D
Przesłałam namiary na maila w profilu.
Saia
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saia » 26.04.2014 11:02

Witam,
będęwdzięczna za namiary. Szukam już jakiś czas i im dłużej tym gorzej, chęci już powoli brak. Jedziemy we trójke ( z synkiem 5) lat lub jesli trafimy na fajny apratament zafunduje wakacje siostrzenicy-w lipcu ma 18-stke. Bede wdzieczna za pomoc:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
danielbd
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielbd » 26.04.2014 14:25

poproszę o namiar
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.04.2014 14:44

danielbd napisał(a):poproszę o namiar


Hmmm... ciekawe na co?... :roll:

:x

Są jakieś granice streszczania się.
Ostatnio edytowano 07.07.2014 20:11 przez Mikromir, łącznie edytowano 2 razy
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.04.2014 14:48

Saia napisał(a):Witam,
będęwdzięczna za namiary. Szukam już jakiś czas i im dłużej tym gorzej, chęci już powoli brak. Jedziemy we trójke ( z synkiem 5) lat lub jesli trafimy na fajny apratament zafunduje wakacje siostrzenicy-w lipcu ma 18-stke. Bede wdzieczna za pomoc:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszło na maila z profilu.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wróciłam z Pagu-mam namiary,pytajcie. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone