napisał(a) Cjapek » 19.06.2026 15:14
Witam kolegów i koleżanki.
Potrzebuję wsparcia. Jestem w Rogoznicy (między Trogirem a Primosten). W trasie wywaliło mi check engine. Samochód zachowuje się normalnie, nie stracił mocy, silnik pracuje równo, generalnie niezauważalne,ale nie chcę tak jechać,bo nie wiem co się wydarzyło.
Czy znacie kogoś w okolicy poza ASO w Sibeniku z interfejsem VAG, żeby podpiąć i sprawdzić jakie błędy wyrzuciło? Jeżdżę po lokalnych warsztatach ale jest jakaś niechęć albo nie mają sprzętu (ASO dopiero w poniedziałek na 10.30)
Ewentualnie może ktoś z Was jest w okolicy i ma interfejs do VAG?
Pacjent Octavia 3, 1.4 tsi EA211 CHPA. 2015r.
Pozdrawiam