Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wielkanoc 2015 - Plitvicka jezera, Postojna, Wenecja

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Berbel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 18.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Berbel » 20.05.2015 11:43

Ostatni dzien naszych wakacji, znaczy przedostatni bo jeden dzien bedziemy jechac. Dzieciaki zadowolone i spragnione swoich lozek, dodatkowo zachwycone bo beda mogly spedzic czas na elektronicznych g...nach i psuc oczy.

ObrazekDSCF0708

Madzia spakowana i my tez, to w droge. Takie autostrady podobaja mi sie bardzo, na drodze zywego ducha.

ObrazekDSCF0710

Tunel bez korkow :arrow: 8O

ObrazekDSCF0717

Byly drzewa

ObrazekDSCF0720

czasami samochody byly :mrgreen:

ObrazekDSCF0721

ObrazekDSCF0727

i troche sniegu w Alpach

ObrazekDSCF0738

ObrazekDSCF0752

ObrazekDSCF0760

ObrazekDSCF0778

ObrazekDSCF0779

ObrazekDSCF0792

ObrazekDSCF0800

Stoki jeszcze zasniezone ale nikt nie wykazuje checi

ObrazekDSCF0822

I to juz koniec zdjec, nie pomyslalem zeby naladowac baterie :roll:

Wyjezdzajac nie mialem wielkich oczekiwan, podchodzilismy bardzo ostroznie do pogody i mielismy swiadomosc ze moze byc kiepsko. Ale okazuje sie ze wczesna wiosna wcale nie jest tragiczna, ma swoj urok. Owszem popadalo troche pierwszego dnia, ale pogoda byla zblizona do zimy w Anglii, wiec nie przeszkadzalo nam to bardzo. Puste Plitvice za to nas oczarowaly, doszlismy do wniosku ze raczej nie odwiedzimy ich latem. Tlumy na zdjeciach i komentarze w innych relacjach mnie przerazaja. Stracily by cala swoja magie przez ten ciagly jazgot i przepychanie, ale zdecydowanie chcialbym zobaczyc Plitvice okute lodem i przykryte sniegiem.

Miasta nad morzem dopiero budzily sie ze snu zimowego, ale wiekszosc knajp i kawiarnii byla otwarta. Powiem szczerze ze bardzo, bardzo nam sie to podobalo. W koncu bylismy wstanie nasycic sie wszystkim, bo bylo tylko nasze :devil:

Do Wenecji wracamy czesto ale w tym roku poznalismy ja z innej strony, nie odwiedzilismy zadnego turystycznego rarytasu i to chyba bylo najlepsze co moglismy zrobic. Do tej pory bylismy nia zafascynowani, ale teraz nabralo to zupelnie innego wymiaru. Jesli moglbym cos doradzic to: ludziska idzcie w przeciwnym kierunku do turystycznych wskazowek to napewno zabladzicie i zobaczycie ja normalna, zyjaca swoim zyciem bez chmary :hut: i poznacie milych i przyjaznych tubylcow. A do tego wszystkiego wisienka na torcie byla pogoda, truskawki (mlodziez mowi ze najlepsze na swiecie) i pelno suszonych pomidorow :hearts:

Dzieki za zainteresowanie i moze do zobaczenia za 57 dni :coool: (wypatrujcie niebieskiej Madzi z wielorybem na dachu i kierownica po poprawnej stronie :oczko_usmiech: )

:papa:
wiola3131
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola3131 » 20.05.2015 12:05

Piękna jest Wenecja, kolejny z punktów na mapie do których bym chciała kiedyś dotrzeć, a na razie cieszę oczy Twoją relacją :lol: :papa:
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 20.05.2015 12:06

Berbel napisał(a):]Do Wenecji wracamy czesto ale w tym roku poznalismy ja z innej strony, nie odwiedzilismy zadnego turystycznego rarytasu i to chyba bylo najlepsze co moglismy zrobic. Do tej pory bylismy nia zafascynowani, ale teraz nabralo to zupelnie innego wymiaru. Jesli moglbym cos doradzic to: ludziska idzcie w przeciwnym kierunku do turystycznych wskazowek to napewno zabladzicie i zobaczycie ja normalna, zyjaca swoim zyciem bez chmary :hut: i poznacie milych i przyjaznych tubylcow.


W pełni się zgadzam, najwspanialej jest gdy odłoży się przewodnik i po prostu pooddycha nowym miejscem :D
Dzięki za fajną relację, bardzo mi się tu podobało :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wielkanoc 2015 - Plitvicka jezera, Postojna, Wenecja - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone