Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrboska - Nudist Camp

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
korculankajedna
zbanowany
Posty: 59
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korculankajedna » 13.02.2013 18:18

bluesman napisał(a):Używamy elektrycznego czajnika więc problem nie jest nam znany. Przy toaletach w miarę można się osłonić ...


Rozumiem urok kempingowego życia, ale parzyć kawę w kiblu? :devil: :devil:

Ja również używam czajnika elektrycznego, a nawet wożę na kempingi dwupalnikową płytę ceramiczną (oczywiście elektryczną). Byle jaki pawilon 3 x 3 m kupiony za kilkadziesiąt złotych z co najmniej 2 ściankami służy jako kuchnia i osłania od wiatru. Lepsze ścianki z tkaniny, plastikowe bardzo przeszkadzają w nocy przy nawet słabym wietrze, bo bardzo szeleszczą. Zdecydowanie dla mnie lepsze jest korzystanie z prądu niż z gazu (jeśli tylko prąd jest dostępny!!). Cenowo nie jest to jakaś masakra, a możesz podłączyć lodówkę :D , kuchenkę :D , oświetlenie wieczorem :D , radyjko :D , telefon :D , laptopa :? (nie polecam, bo zaraz jakiś problem Ci z firmy wyślą :mrgreen: ).
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 13.02.2013 18:28

korculankajedna napisał(a):
bluesman napisał(a):Używamy elektrycznego czajnika więc problem nie jest nam znany. Przy toaletach w miarę można się osłonić ...


Rozumiem urok kempingowego życia, ale parzyć kawę w kiblu? :devil: :devil:

Ja również używam czajnika elektrycznego, a nawet wożę na kempingi dwupalnikową płytę ceramiczną (oczywiście elektryczną). Byle jaki pawilon 3 x 3 m kupiony za kilkadziesiąt złotych z co najmniej 2 ściankami służy jako kuchnia i osłania od wiatru. Lepsze ścianki z tkaniny, plastikowe bardzo przeszkadzają w nocy przy nawet słabym wietrze, bo bardzo szeleszczą. Zdecydowanie dla mnie lepsze jest korzystanie z prądu niż z gazu (jeśli tylko prąd jest dostępny!!). Cenowo nie jest to jakaś masakra, a możesz podłączyć lodówkę :D , kuchenkę :D , oświetlenie wieczorem :D , radyjko :D , telefon :D , laptopa :? (nie polecam, bo zaraz jakiś problem Ci z firmy wyślą :mrgreen: ).


Widocznie nie rozumiesz :) Czy ja napisałem, że w kiblu? :oczko_usmiech:

Na 11 zdjęciu jest widoczna najbliżej morza położona toaleta, po prawej stronie jest widoczne miejsce do wszelakiej obróbki i rynna z kranami do mycia naczyń, płukania warzyw itp
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 14.02.2013 09:58

pawilon chyba odpadnie, skoro przyjeżdżamy z namiotem - dwójką; laptop czy telefon możemy podłączyć w samochodzie, czajnik elektryczny czy lodówka już raczej za dużo ciągną (tym bardziej że lodówkę można wynająć na miejscu). pozostaje nam więc palnik z kartuszami. ale to kwestia jeszcze do rozpracowania. camp raczej postrzegamy dla nas jako miejsce poranka ze śniadaniem, ewentualnej sjesty i wieczornego powrotu sypialnianego, chyba, że zrobimy sobie jakiś dzień wypoczynkowy od zwiedzania czy korzystania z uroków wyspy...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.02.2013 12:28

piotrus666 napisał(a):pawilon chyba odpadnie, skoro przyjeżdżamy z namiotem - dwójką; laptop czy telefon możemy podłączyć w samochodzie, czajnik elektryczny czy lodówka już raczej za dużo ciągną (tym bardziej że lodówkę można wynająć na miejscu). pozostaje nam więc palnik z kartuszami. ale to kwestia jeszcze do rozpracowania. camp raczej postrzegamy dla nas jako miejsce poranka ze śniadaniem, ewentualnej sjesty i wieczornego powrotu sypialnianego, chyba, że zrobimy sobie jakiś dzień wypoczynkowy od zwiedzania czy korzystania z uroków wyspy...


Tak krawiec kraje jak materii staje :mrgreen: mam nadzieję, że nikt Cię tu nie będzie przekonywał, że jak już jedziesz co Cro to widocznie stać Cie na wszystko, a skoro oszczędzasz to widocznie jesteś sknera :oczko_usmiech:
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 14.02.2013 14:56

uznam, że skoro jestem sknera, to znaczy że jest mi z tym dobrze... a do września możemy sobie poustalaćna co chcemy wydawać, na co musimy wydawać, a na czym chcemy i możemy oszczędzić
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 14.02.2013 15:12

piotrus666 napisał(a):uznam, że skoro jestem sknera, to znaczy że jest mi z tym dobrze... a do września możemy sobie poustalaćna co chcemy wydawać, na co musimy wydawać, a na czym chcemy i możemy oszczędzić


Słusznie, tak trzymaj :oczko_usmiech:
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 15.02.2013 14:29

a funkcjonuje w sieci gdzieś jakaś mapa plaż naturystycznych na Hvar, tak żeby można było zwiedzając wyspę można było bez szukania zatrzymać się, odpocząć czy posjestować...?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 15.02.2013 14:34

piotrus666 napisał(a):a funkcjonuje w sieci gdzieś jakaś mapa plaż naturystycznych na Hvar, tak żeby można było zwiedzając wyspę można było bez szukania zatrzymać się, odpocząć czy posjestować...?


Nie spotkałem ale i też nie szukałem takiej mapy. Z plażowanie w Cro nie ma żadnego problemu i nie potrzeba do tego stricte plaży FKK chyba, że potrzebna Ci jest z różnych innych względów :)oczywiście trzeba zachować zdrowy rozsądek i wyczucie by między innymi nie pchać się tekstylnym na ich plażę :lol: Chociaż często na poboczach tekstylnych plaż widziałem opalających się nago ludzi.
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 15.02.2013 15:19

chyba myślałem o tym, żeby móc pomiędzy korzystaniem z różnych atrakcji wyspy zejść na plaże bez marnowania czasu na poszukiwania, zrzucić łaszki, odświeżyć się w wodzie i pobyczyć bez łaszków i napinki, że zaraz komuś zacznie to przeszkadzać. a mapa miała pomóc przy planowaniu tras itd. nie znajdę - trzeba będzie improwizować. albo pozostawić coś na sobie (np. skarpetki kąpielowe)
normalny
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) normalny » 18.02.2013 23:38

piotrus666 w jakim terminie będziecie we Vrbosce?
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 19.02.2013 07:45

jeszcze nie ustalony dokładny, ale w przybliżeniu plany obejmują pierwszą połowę września. i mam nadzieję, że wypalą. pytasz z powodu...?
normalny
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) normalny » 19.02.2013 11:23

Teraz dopiero przeczytałem wątek od początku.Miałem nadzieje na wspólny pobyt.
My niestety pierwsza połowa lipca-trudno.
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 19.02.2013 14:25

pierwsza połowa lipca niemal na pewno nie jest u nas możliwa, ale w takim razie liczę na najświeższe relacje, porady i informacje zaraz po Waszym powrocie
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 19.02.2013 14:26

Z pewnością będziesz zadowolony :D już Ci zazdroszczę :papa:
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 20.02.2013 11:53

bluesman napisał(a): zdarzyło się nam natknąć na parę młodych Słoweńców, która permanentnie chodziła ubrana. (...) Obsługa mimo zwracanej uwagi nic sobie z tego nie robiła, młodzi też ......


Moja partnerka ma wątpliwości jak jest odbierane na campie poruszanie się w odzieży, szczególnie w jakiś chłodniejszy wieczór (jest wyjątkowym zmarzlakiem), czy z innych powodów powiedzmy jej tylko znanych acz zmuszających do ubrania. Czy też dla zwykłej chęci ubrania czegokolwiek w konkretnym momencie... Krótko mówiąc naturystyczny charakter campu chce odbierać jako miejsce z możliwością funkcjonowania 'jak ją przyroda stworzyła' a nie z przymusem permanentnego bycia na golasa. Czytałem też, że sklep i bar wymagają jakiegoś minimum tekstyliów...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

cron
Vrboska - Nudist Camp - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone