Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrboska - Nudist Camp

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.02.2013 16:40

piotrus666 napisał(a):
bluesman napisał(a): zdarzyło się nam natknąć na parę młodych Słoweńców, która permanentnie chodziła ubrana. (...) Obsługa mimo zwracanej uwagi nic sobie z tego nie robiła, młodzi też ......


Moja partnerka ma wątpliwości jak jest odbierane na campie poruszanie się w odzieży, szczególnie w jakiś chłodniejszy wieczór (jest wyjątkowym zmarzlakiem), czy z innych powodów powiedzmy jej tylko znanych acz zmuszających do ubrania. Czy też dla zwykłej chęci ubrania czegokolwiek w konkretnym momencie... Krótko mówiąc naturystyczny charakter campu chce odbierać jako miejsce z możliwością funkcjonowania 'jak ją przyroda stworzyła' a nie z przymusem permanentnego bycia na golasa. Czytałem też, że sklep i bar wymagają jakiegoś minimum tekstyliów...


Decydując się na taki kemping to Ty masz podporządkować pewnym regułom na nim obowiązującym :) Są kempingi gdzie wyproszono by gościa nie stosującego się do reguł FKK. Z mojego doświadczenia wynika, że poruszanie się po kampie przy ciepłym dniu w ubraniu nie jest dobrze widziane, oczywiście chodzi o częstsze chodzenie w ubraniu niż bez, kiedy panująca pogoda nie daje ku temu powodu. By zwrócił Ci ktoś uwagę musiałbyś chodzić prawie cały czas w ubraniu po kempingu bo na plaży to szybko zwrócono by uwagę. Jeżeli chodzi o kobiety to widuje się je poruszające się topless ale są w zdecydowanej mniejszości i sądzę, że chodzi tu o tzw kobiece sprawy. Najczęściej widać w majteczkach nastolatki jak i nastolatków co można zrozumieć. Co do wieczoru nie ma żadnego problemu jak chcesz to się ubierasz:)
Co do wspomnianych Słoweńców ta sytuacja tylko raz zdarzyła się we Vrbosce, uwagę zwracały im niemieckie i bodajże holenderskie naturystki, zgłaszały też w recepcji. Dziewczyna kilka razy na moment pojawiła się topless. Wkurzające przyznam się były wielkie srebrne lustrzanki chłopaka, który z nimi się nie rozstawał. Ani razu się nie rozebrał :). Obserwacje mam takie w miarę dokładne bo byli blisko nas rozbici. Z tego co jeszcze zauważyłem była to jakaś rodzina do właścicieli kempingu albo dzieci bardzo dobrych znajomych w-cieli.
Do sklepu oraz do knajpki trzeba się ubrać i to jest dla mnie oczywiste :) nie chciałbym mieć czyjejś pupy pod nosem schylając się do półek, no i higiena :)
Jeszcze jedno, uwagę najprędzej zwróci Ci ktoś z gości :)
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 20.02.2013 17:34

Dzięki. Wszystko jasne jak chorwackie słońce. I, co najważniejsze, z każdą informacją i fotografią coraz bardziej się podoba...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 20.02.2013 17:42

piotrus666 napisał(a):Dzięki. Wszystko jasne jak chorwackie słońce. I, co najważniejsze, z każdą informacją i fotografią coraz bardziej się podoba...


Z każdą kolejną wizytą na kempingach FKK będziesz nabierał doświadczenia i przekonania. Kulturą, ciszą i bezpieczeństwem kempingi FKK biją na głowę kempingi tekstylne :) Oczywiście to zasługa tam wypoczywających :) Nie jesteśmy fanami obiektów typu Valalta, owszem byliśmy i zdecydowane nie ale wiadomo de gustibus ...... :mrgreen:
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 21.02.2013 10:22

Wyposażenie na urlop prawie skompletowane, zasób informacji jest i liczę, że jeszcze systematycznie będzie rósł. pozostaje tylko dla podniesienia poziomu kultury doszkolić język nieojczysty by zrozumieć i być zrozumianym. zorientowałem się (nie wiem czy prawidłowo) z netu, żewspomniana valalta to taki trochę nagi kombinat. chwalony w recenzjach (nie zorientowałem się czy recenzje sponsorowane czy nie), niemniej jednak 'ludzki przemiał'...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 21.02.2013 12:58

piotrus666 napisał(a):Wyposażenie na urlop prawie skompletowane, zasób informacji jest i liczę, że jeszcze systematycznie będzie rósł. pozostaje tylko dla podniesienia poziomu kultury doszkolić język nieojczysty by zrozumieć i być zrozumianym. zorientowałem się (nie wiem czy prawidłowo) z netu, żewspomniana valalta to taki trochę nagi kombinat. chwalony w recenzjach (nie zorientowałem się czy recenzje sponsorowane czy nie), niemniej jednak 'ludzki przemiał'...


To nie trochę :) to jest kombinat :) jeżeli ktoś lubi tłum i hałas jest ok. żaden odpoczynek ale jak się chce naoglądać jak najbardziej :mrgreen: już lepsza jest Koversada z opcją pobytu na wysepce niesamowite fale z pełnego morza to jest to :)
Blizz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blizz » 28.02.2013 23:08

normalny napisał(a):Teraz dopiero przeczytałem wątek od początku.Miałem nadzieje na wspólny pobyt.
My niestety pierwsza połowa lipca-trudno.


My będziemy, znaczy mamy w planach tak na 95% (2 pary) być w Nudist Camp Vrboska od 5 lipca do około 20 lipca :)


Mam take pytanie:
Otóż na pierwszej stronie pisze, w mailu od właściciela campu że ponoć nie ma rezerwacji... Co zrobić żeby nie rozczarować się przyjeżdżając 5 lipca? Żeby nie okazało się że nie ma miejsca na 2 namioty....

A tak nawiasem ktoś już był w Vrbosce (najlepiej jak by były informacje z lipca) i okazywało się że nie ma miejsc?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.02.2013 23:10

nie no skądże we Vrbosce nikt nie był :mrgreen: ludzie czytajcie :) :papa:
to jest duża sztuka by nie było miejsca na namioty !!!!!!
Blizz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blizz » 28.02.2013 23:21

Ja czytam ale nie orientuje się jaką ma powierzchnię camp i jak z jego popularnością :)

Ja powiem tak: jadę pierwszy raz tak daleko za granicę polski i do tego pierwszy raz na camping :)
także wybaczcie banalne pytania :P
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.02.2013 23:28

Blizz napisał(a):Ja czytam ale nie orientuje się jaką ma powierzchnię camp i jak z jego popularnością :)

Ja powiem tak: jadę pierwszy raz tak daleko za granicę polski i do tego pierwszy raz na camping :)
także wybaczcie banalne pytania :P


To ja przepraszam :) spoko będziesz miał miejsce, aczkolwiek niekoniecznie jakieś super :) To jest mały kemping ale bardzo polecam :)
Blizz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blizz » 28.02.2013 23:46

Właśnie "nie super" miejsca się obawiam :P nie wyobrażamy sobie rozbijać namiotów w skale na samym brzegu morza a potem widzieć jak odfruwają przy silniejszym podmuchu wiatru :P

A jeszcze tak zapytam :) znajdziemy tam ewentualnych rówieśników (średnia naszego wieku 25 lat) żeby zorganizować jakąś międzynarodową integracyjną imprezkę :P czy raczej przyjeżdżają tam ludzie w wieku 30 - 40 lat wolący raczej nienaruszalny spokój i ciszę :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.02.2013 23:49

Blizz napisał(a):Właśnie "nie super" miejsca się obawiam :P nie wyobrażamy sobie rozbijać namiotów w skale na samym brzegu morza a potem widzieć jak odfruwają przy silniejszym podmuchu wiatru :P

A jeszcze tak zapytam :) znajdziemy tam ewentualnych rówieśników (średnia naszego wieku 25 lat) żeby zorganizować jakąś międzynarodową integracyjną imprezkę :P czy raczej przyjeżdżają tam ludzie w wieku 30 - 40 lat wolący raczej nienaruszalny spokój i ciszę :)

Na samym brzegu morza miejsca przede wszystkim zajęte są przez kampery :) Chyba wiem co masz na myśli (imprezka) :)
W tej sytuacji polecam Ibizę :)
Blizz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 28.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blizz » 28.02.2013 23:53

Ibiza... Tekstyliów i swingers-party nie szukam :)

Może nie impreza żeby nas było słychać w promieniu 5km ale grillek wino i śpiew :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.02.2013 23:54

Blizz napisał(a):Ibiza... Tekstyliów i swingers-party nie szukam :)

Może nie impreza żeby nas było słychać w promieniu 5km ale grillek wino i śpiew :)

Zapomnij 22:00 lulu :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.03.2013 00:03

Blizz napisał(a):Właśnie "nie super" miejsca się obawiam :P nie wyobrażamy sobie rozbijać namiotów w skale na samym brzegu morza a potem widzieć jak odfruwają przy silniejszym podmuchu wiatru :P

A jeszcze tak zapytam :) znajdziemy tam ewentualnych rówieśników (średnia naszego wieku 25 lat) żeby zorganizować jakąś międzynarodową integracyjną imprezkę :P czy raczej przyjeżdżają tam ludzie w wieku 30 - 40 lat wolący raczej nienaruszalny spokój i ciszę :)


Dobry namiot i stalowe szpile to podstawa, Bora czasem bywa nieprzewidywalna.
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 02.03.2013 11:33

a Bora Bora to dwie Bory - wtedy długie i stalowe szpile mogą nie pomóc... to dopiero może być imprezka...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Vrboska - Nudist Camp - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone