Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vrboska - Nudist Camp

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
croand
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) croand » 24.01.2013 00:59

Mam pytanko do autorów zdjęć tj bluesmana i olo111 w jakim miesiącu robione były te fotki. Chodzi o to czy np na przełomie lipca i sierpnia jest szansa na miejsce dla przyczepy kempingowej i niezbyt duży tłok .
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.01.2013 10:21

Zdjęcia były robione w lipcu 2010 r., w 2012 r. byłem też z początkiem lipca i było podobnie. To mały kemping więc trudno by było całkiem pusto w tym czasie ;) Najlepiej by było pewnie przyjechać z końcem czerwca lub z końcem sierpnia początkiem września :)
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 24.01.2013 11:19

ale nie pustoszeje całkowicie z końcem sierpnia?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 24.01.2013 16:04

Nie byłem, nie wiem :)
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 05.02.2013 00:33

a jak z pomieszczeniem kuchennym, można tam gdzieś sobie wodę na kawę zagotować, czy konieczny własny sprzęt albo kawa pita w knajpce? i jeszcze jedno pytanko, choć odpowiedź wydaje mi się oczywista, ale... czy 'kibelki' są zamykane czy też jak kabiny prysznicowe - 'gościnne'? mam nadzieję, że chociaż to pomieszczenie daje te 5 minut komfortu samotności.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.02.2013 09:11

piotrus666 napisał(a):a jak z pomieszczeniem kuchennym, można tam gdzieś sobie wodę na kawę zagotować, czy konieczny własny sprzęt albo kawa pita w knajpce? i jeszcze jedno pytanko, choć odpowiedź wydaje mi się oczywista, ale... czy 'kibelki' są zamykane czy też jak kabiny prysznicowe - 'gościnne'? mam nadzieję, że chociaż to pomieszczenie daje te 5 minut komfortu samotności.

:mrgreen: Kibelki zamykane :) do kawy sprzęt własny lub jak napisałeś knajpka :) przydatny też na wszelki wypadek w miarę długi przedłużacz. Można na miejscu wynająć małą lodóweczkę. Lodóweczki są zblokowane i znajdują się obok recepcji przy wjeździe na kemping. Nie wiem jak chłodzą i czy można uzyskać lód. My wozimy własną lodówkę z zamrażalnikiem. Polecamy rowery dzięki temu zaoszczędzicie czasu jadąc do Vrboski, Jelsy, czy też Stari Gradu.
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 05.02.2013 11:05

dzięki. myślę jeszcze w praniu wyjdzie jeszcze trochę organizacyjnych pytań. pozdrawiam
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 11.02.2013 16:38

a jak na campie wygląda sprawa z wbijaniem szpil czy śledzi od namiotu? muszę się zaopatrzyć sprzęt do rozbijania namiotu na skalnym podłożu (dłuższe stalowe szpile,mocny cięzki wbijak itp.)?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.02.2013 19:58

piotrus666 napisał(a):a jak na campie wygląda sprawa z wbijaniem szpil czy śledzi od namiotu? muszę się zaopatrzyć sprzęt do rozbijania namiotu na skalnym podłożu (dłuższe stalowe szpile,mocny cięzki wbijak itp.)?


Czy będąc w Cro czy też nie, zawsze używam stalowych szpili (specjalnie przez siebie zrobione) i wożę gumowy młotek. Nie chcę po prostu zostać zaskoczony przez teren :mrgreen: Aluminiowe śledzie i cienkie szpilki łatwo się wyginają i niszczą poza tym przy silnym wietrze nie gwarantują bezpieczeństwa. Jeżeli byście rozbili się na półce niedaleko morza to potrafi tam zawiać :) Do kotwiczenia używaliśmy też większych głazów gdy nie było możliwości użyć szpil czy śledzi..
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 12.02.2013 09:16

widziałem już patent z kamieniami w reklamówkach,do których dowiązane były linki od namiotu. jest sporo jeszcze czasu,więc przygotuję się na nieprzyjazny dla szpil i śledzi teren i wietrzną miejscówkę, tak by po jakimś niespodziewanym mocnym podmuchu nasze gołe tyłki nie stały się przymusowo stałym elementem campu... dzięki.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.02.2013 10:27

Czyżby aż tak różniły się od innych obecnych tam tyłków? :mrgreen: nie wierzę :oczko_usmiech:
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 12.02.2013 11:25

po ewentualnej utracie namiotu - wystawione na całodobowe czynniki atmosferyczne mogą stać się bardziej ogorzałe
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.02.2013 12:00

Chyba, że tak :mrgreen: ale sądząc po tam panującej pogodzie i bez tego będą :)
piotrus666
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 11.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrus666 » 13.02.2013 10:45

ale przy okazji podmuchów - palnik turystyczny z osłoną przeciwwietrzną tak by się nie mocować i nie czekać długo na poranną kawę...(?) tym bardziej że to może być kwintesencja poranka... są na campie takie miejsca, gdzie w spokoju (przed ewentualnym takimi podmuszkami) można odpalić kuchenkę, zagotować wodę czy kawę w kawiarce i bez biegania po campie w komforcie się napić? czy też: czym się osłonisz to masz?
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 13.02.2013 10:53

piotrus666 napisał(a):ale przy okazji podmuchów - palnik turystyczny z osłoną przeciwwietrzną tak by się nie mocować i nie czekać długo na poranną kawę...(?) tym bardziej że to może być kwintesencja poranka... są na campie takie miejsca, gdzie w spokoju (przed ewentualnym takimi podmuszkami) można odpalić kuchenkę, zagotować wodę czy kawę w kawiarce i bez biegania po campie w komforcie się napić? czy też: czym się osłonisz to masz?

Używamy elektrycznego czajnika więc problem nie jest nam znany. Przy toaletach w miarę można się osłonić ale trzeba dojść ew. osłona przy namiocie przydatna. Wcześnie rano jest raczej bezwietrznie. Można kupić ew. mały czajnik elektryczny, zajmuje mało miejsca i wody na 2 kawy wystarczy :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Vrboska - Nudist Camp - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone