Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Senj camp Ujca

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 18.02.2015 00:20

Janusz... dzięki wielkie za namiar ! Wysłałem maila poprzez formularz kontaktowy. W sprawie Ujca zaliczka jeszcze nie wysłana więc sprawa jest otwarta :) Zobaczymy co odpowiedzą

Póki co dzięki za propozycje... coś z pewnością wybierzemy :)

pozdrawiam serdecznie :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.02.2015 15:01

Na Ujca też jest knajpa jakby co i kolega nie narzekał na spokój a byli z 2 małych dzieci, owszem luzów nie ma bo to mały kemping ale faktycznie na tych Bunica może być luźniej skoro nie ma na nich namiarów w necie.
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 18.02.2015 19:34

W Ujca mam parcelę zarezerwowaną. Póki co zaliczki aż do kwietnia nie muszę wpłacać i to jest "+". Zobaczymy co odpowiedzą z Bunicy. Jeśli nie będzie odzewu, to miejscówke mam. Jeśli odpowiedzą i oferta będzie korzystniejsza, to wylądujemy w Bunicy a Ujca odmówię. Tak czy inaczej już czuję, że to będą fajne miejsca :)
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 24.02.2015 14:14

Właśnie rozeznaję ceny kempingów i ta Ujca mnie skusiła - po wymianie maili z obsługa Ujcy, jestem bliska rezerwacji - mam czas do 3 marca ;)

Mam tylko pytanie, bo zaproponowana parcela jest w strefie A - podejrzewam, ze jeszcze mogę "powybrzydzać" - jeśli tak, to które miejsce lepiej wybrać? Wydaje mi się, że - ze względu na ukształtowanie - lepiej "głębiej" w ląd - fakt, że bardziej stromo, ale więcej drzew - odległość od sanitariatów ogólnie nieduża, więc chyba obawy, że ktoś nie doleci nie zachodzą ;)

Pytanie do tych, co byli - która lokalizacja względem toalet i zacienienia najlepsza?

Termin mamy wybrany w ścisłym sezonie (03-12.08), więc nie liczę na luzy, ale wolałabym, żeby mi nie śmierdziało z bloku sanitarnego, ani żebym się nie smażyła w namiocie ani koło ;)
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 25.02.2015 22:19

Natko, póki co z Bunicy nie mam odzewu, więc moja rezerwacja w Ujca od 7.08 do 17.08. jest aktualna. Tak więc jak zobaczysz dwoje smyków z czego jedno 4-letnie będzie mówiło do 7-letniego "Lubię Cię Amelko" to będą moje smyki :D
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 25.02.2015 22:52

@Viniu - nie ma sprawy :)
Moi 12, 10 i 2-latkowie płci różnej chętnie zagadają do innych maluchów :D

Powiedz mi tylko, skąd masz termin wpłaty kwietniowy na Ujcy?
Bo ja mam do odesłania rezerwacji czas do 3.03, a nie ukrywam, że wolałabym wpłatę zrobić w kwietniu, a nie zaraz po rezerwacji, początkiem marca ;)
Sama kwota 150 euro (to połowa pobytu! ) nie jest jakaś dla mnie zbyt wygórowana, bo rezerwując zakładam, że pojadę, a nie że zrezygnuję, a poza tym jakby nie patrzeć, o te 150 do zapłaty później mniej :P No ale termin wpłaty mi teraz nieco koliduje z założeniami :/
Oni Ci odpisali, że rezerwują, a wpłata w kwietniu? Bo jeszcze nie odpowiedziałam na maila ;)

No i rezerwowałeś parcelę pod namiot, czy przyczepę? Można "wybrać" miejsce konkretniejsze, czy tylko zonę "A" lub "B" (mi akurat wpisali "A", bo sama nie zaznaczyłam :P )?
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 26.02.2015 20:12

Natko_ napisał(a):@Viniu - nie ma sprawy :)
Moi 12, 10 i 2-latkowie płci różnej chętnie zagadają do innych maluchów :D

Powiedz mi tylko, skąd masz termin wpłaty kwietniowy na Ujcy?
Bo ja mam do odesłania rezerwacji czas do 3.03, a nie ukrywam, że wolałabym wpłatę zrobić w kwietniu, a nie zaraz po rezerwacji, początkiem marca ;)
Sama kwota 150 euro (to połowa pobytu! ) nie jest jakaś dla mnie zbyt wygórowana, bo rezerwując zakładam, że pojadę, a nie że zrezygnuję, a poza tym jakby nie patrzeć, o te 150 do zapłaty później mniej :P No ale termin wpłaty mi teraz nieco koliduje z założeniami :/
Oni Ci odpisali, że rezerwują, a wpłata w kwietniu? Bo jeszcze nie odpowiedziałam na maila ;)

No i rezerwowałeś parcelę pod namiot, czy przyczepę? Można "wybrać" miejsce konkretniejsze, czy tylko zonę "A" lub "B" (mi akurat wpisali "A", bo sama nie zaznaczyłam :P )?


Natko, w pierwszej kolejności dostałem maila z podziękowaniem za rezerwacje i informacją, że musze wpłacić 150E zadatku. Nastepnie napisałem maila z prośba o podanie nr rachunku do przelewu, na który dostałem taką oto odpowiedź:
We confirm your reservation. Since we are not able to receive payments prior to 1. May, 2015. (the official opening of the camp), payment information will be sent subsequently (April 30,2015).
Thank you for your reservation.

Czyli jak widać ich konto będzie czynne po 1 maja... no chyba, że google translator mi źle przetłumaczył ;)

Oczywiście 150E samą w sobie nie jest wygórowaną kwotą, bo w końcu dokładnie wiem ile będę płacił i nie robi mi to różnicy czy zapłacę teraz czy później, zdziwił mnie fakt, że ktoś żąda 50% zadatku... chodzi mi o sam procent :)

A co do parceli, to wybierałem sam parcelę A... patrząc na zdjęcia jakoś wydaje mi się ciekawsza lokalizacją, ta część B wydaje mi się zbyt blisko drogi dojazdowej, zbyt duży ruch itd.

A co do dzieciaczków to super... będą miały z kim poganiać :) W zeszłym roku byliśmy we Wloszech i pod tym względem była lipa... my po Włosku "ni huhu..." oni po angielsku tez nie bardzo... ale jak to dzieci.. radziły sobie na inne sposoby :)
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 26.02.2015 20:39

Ok, czyli mogę odesłać potwierdzenie rezerwacji, a reszta później - oby mi nie przysłali nic innego w mailu :P ;)
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 06.03.2015 02:22

No i niestety z powodu nieustalenia terminów urlopowych jeszcze muszę odpuścić tak wczesną rezerwację - nie wiem, jak wypadnie nasz wyjazd dokładnie...
Ale chyba jadąc po raz siódmy do Chorwacji możemy w końcu odważyć się i pojechać w ciemno, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak najbardziej kemping :D
Co nie znaczy, że za jakiś czas nie podejmę prób rezerwacyjnych na Ujcy czy innym równie kameralnym ośrodku :)
KrisLukas
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 24.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisLukas » 24.03.2015 09:00

Viniu napisał(a): Tak czy inaczej już czuję, że to będą fajne miejsca :)

Możesz sie rozczarować na miejscu. Na nas zdjęcie z neta też wywarło duże wrażenie. :?
kurt76
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurt76 » 29.06.2015 12:27

Też jadę na Camp Ujca na przełomie Sierpnia-Września.
Jakiej temperatury powietrza (opisowo) i wody można się spodziewać?

I jeszcze temacik poboczny, czy Plitvice są w jakis sensowny sposob dostępne od strony morza, tzn. zeby nie jechac dookola droga "1"?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2015 13:22

kurt76 napisał(a):Też jadę na Camp Ujca na przełomie Sierpnia-Września.
Jakiej temperatury powietrza (opisowo) i wody można się spodziewać?

I jeszcze temacik poboczny, czy Plitvice są w jakis sensowny sposob dostępne od strony morza, tzn. zeby nie jechac dookola droga "1"?

Jeśli chodzi o pogodę i temperaturę morza to trudno powiedzieć jak będzie.

Senj - Pltvice jedziesz drogami 50 i 52
https://www.google.pl/maps/@44.8707401,15.1421097,11z
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 29.06.2015 17:01

Byłam w okolicach Dubrownika we wrześniu, 2 lata temu i było wtedy cieplej, niż rok temu, w lipcu, na Peljesacu. Co prawda miniony rok był wyjątkowy pod względem ilości opadów ( deszcze i burze były bardzo często), ale nie wiadomo jaki będzie ten rok. Generalnie było ciepło, woda w morzu nawet bardzo ciepła, ale trochę tych burz przeżyliśmy. A jak będzie w Senj to trudno teraz przewidzieć.
mlody1002
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.04.2017
Kemping z późnym zameldowaniem lub 24h, Senj, Rijeka

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlody1002 » 23.08.2017 12:25

Witam

Szukam kempingu w okolicach Senj lub Rijeka gdzie mógłbym przyjechać w godzinach 23.00-01.00 i bez problemu rozbić namiot.
Jak to jest z campingami czy mogę się rozbić gdy recepcja nie jest czynna i zapłacić rano ? Najgorzej jak będzie jakiś zamknięty szlaban lub brama.
brachol
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 23.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) brachol » 25.07.2021 14:38

Podłączę się pod temat bo też szukam kampingu w okolicy Senj (rozważam też Istrię, ale tam chyba raczej są duże). Najbardziej interesuje mnie niewielki kamping, bez basenów za to nad brzegiem morza. Znalazłem kamping Ujca, ale na razie brak odpowiedzi. Może jakiś inny w okolicy?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Senj camp Ujca - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone