Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Vodice - pytania

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sekou
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 12.07.2006
Vodice - pytania

Nieprzeczytany postnapisał(a) sekou » 01.04.2007 16:20

Witam, w tej miejscowości znajdują się ponoć trzy duże dyskoteki. Czy ktoś się orientuje gdzie one są.

http://www.vodice.org/milan/location.jpg

Pod tym linkiem kryje się lokalizacja mojego apartamentu. Zastanawiam się jak może być daleko do centrum, plaży i wsponianych imprez/

Pozdrowienia
profet
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) profet » 01.04.2007 17:24

Jedna była przy porcie a druga poza miastem w kierunku na Szybenik, ale moje informacje są zprzed kilku lat tak że mogło się coś zmienić
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 01.04.2007 17:33

Ta w kierunku Szybenika to Hacienda
http://www.hacienda.hr/indexeng.html
fakt jest trochę poza miastem.

Jest też w hotelu Punta i przy porcie, ale tej przy porcie dyskoteką bym nie nazwała, ot taki bar gdzie się tańczy. :wink:

Hacienda to zdecydowanie najmodniejsze miejsce w okolicy, największe i najbardziej snobistyczne. :D
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 01.04.2007 17:49

Apartament masz faktycznie na strasznym zadupiu, ale spoko Vodice nie są takie duże. Jak zejdziecie w linii prostej do morza to nad brzegiem ciągną się same knajpy i udając się w stronę centrum będzie tego sporo, niektóre całkiem , całkiem. :wink:

Plaża w Twojej okolicy to niestety plaża betonowa, także do żwirkowej to będziecie musieli/ały iść przez całe miasto, ale nie watro, bo tam straszny tłok. Proponuję odbić w przeciwnym kierunku i udać się poza miasto, w kierunku Tribunj.
sekou
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 12.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sekou » 02.04.2007 15:26

Jak daleko jest to "straszne zadupie". Na stronce info było podane że 10 min spacerkiem. Może tak być?? Pamiętassz może ceny na dyskotekach??
sekou
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 12.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sekou » 02.04.2007 15:56

Będę również wdzięczny za wszelkie możliwe info na temat miasta, okolicy, atrakcji, cen. Foto mile widziane;)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Japona
Cromaniak
Posty: 739
Dołączył(a): 30.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Japona » 02.04.2007 20:13

sekou napisał(a):Będę również wdzięczny za wszelkie możliwe info na temat miasta, okolicy, atrakcji, cen. Foto mile widziane;)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam

Wiesz 10, no może Cię trochę oszukali, będzie z 15 :wink: zależy dokąd, ale do Haciendy chłopie to będzie z godzina drogi hehe.
Cen nie pamiętam z zeszłego roku, jakoś pamięć mam krótką do cen.
A zdjęcia z Vodic to znajdziesz w innym temacie...szukaj tam gdzie foto miejscowości czy jakoś ten dział się nazywa, no w każdym razie tam wszystko jest.

Pozdrawiam też. :papa:
chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 02.04.2007 20:41

Japona napisał(a):
sekou napisał(a):Będę również wdzięczny za wszelkie możliwe info na temat miasta, okolicy, atrakcji, cen. Foto mile widziane;)

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam

Wiesz 10, no może Cię trochę oszukali, będzie z 15 :wink:

Pozdrawiam też. :papa:

Vodice mają ponad 50 tysięcy miejsc noclegowych!!!
I każde jest 10 minut od morza i dyskoteki :D Przynajmniej tej wersji się wszyscy trzymają. :wink:
sekou
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 12.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) sekou » 03.04.2007 00:30

jak wyglada sprawa z busami taksowkami? Znajde tam cos takiego??
marek2006
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 23.04.2006
Hacienda

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek2006 » 06.05.2007 17:00

w Vodicach słyszałem że jest to najlepsza dyskoteka w Cro.Widziałem ją (ale nie byłem)i naprawsę robi wrażenie 8)
Tomasz.M
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 129
Dołączył(a): 27.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomasz.M » 06.05.2007 17:33

Potwierdzam. Przyjeżdżają ludzie nawet ze Splity i Zadaru. A to kilka kilometrów więc musi być OK.
a.d.a.m.
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 27.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) a.d.a.m. » 08.05.2007 20:30

sekou napisał(a):Witam, w tej miejscowości znajdują się ponoć trzy duże dyskoteki. Czy ktoś się orientuje gdzie one są.

http://www.vodice.org/milan/location.jpg

Pod tym linkiem kryje się lokalizacja mojego apartamentu. Zastanawiam się jak może być daleko do centrum, plaży i wsponianych imprez/

Pozdrowienia


Właśnie wróciłem z Vodic.
No to miejscówkę masz wybitnie pod plażowanie, chodziłem tamtędy jeszcze kilka dni temu i adres twojej miejscówki to coś w okolicach Blata 60 (tak na oko). Do brzegu będziesz miał ta prostą drogą jakieś 5 minut w większości polną drogą z łąkami po obu stronach. Za to plaża to nazwa mocno na wyrost, bo jest to poprostu betonowe nabrzeżeszerokości około 4m, zaś stricte plaża zaczyna się jakieś 500m na zachód (w kierunku Tribunij) od miejsca gdzie będziesz wychodził na brzeg. Jak zrzucę fotki z aparatu to wkleję widok tej plaży.
DO centrum będziesz miał jakieś 10 minut spacerkiem wzdłuż ulicy Blata.
A co do dyskoteki to niestety nie mam pojęcia.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 09.05.2007 11:09

sekou napisał(a):Pod tym linkiem kryje się lokalizacja mojego apartamentu. Zastanawiam się jak może być daleko do centrum, plaży i wsponianych imprez/
Pozdrowienia


Zmartwię Cię - plaża to to nie jest. Ot betonowa promenada z kilkoma pomostami - też z betonu. Owa zatoczka jest bardzo płytka: miejscami kamienista, miejscami piaszczysta, ale generalnie do nurkowania się nie nadaje.

W kierunku przeciwnym niż do centrum Vodic masz plażę kamienistą, bez grama zacienienia. Czasami opalali się na niej nudyści :oops:. Jeszcze dalej jest plaża w Tribunji - żwirkowa z lokalami gastronomicznymi przy brzegu.
Irecki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irecki » 09.05.2007 11:56

mieszkalem na Blata podczas urlopu, i kozystalem z betonowej promenady, i mi sie tam akurat podobalo, dodatkowo pomiedzy betonowa promenada a linia brzegu jest nawieziony zwirek na jakies 1,5 do 2m do lini brzegu, wiec mozna sie jakos ulozyc, do morza bedziesz mial doslownie kilka krokow, mysle ze ze 100m. Do centrum rowniez nie daleko, w poblizu jest sklep spozywczy a w centrum markety, kanjpek cale mnostwo (glownie w centrum). Znajac Vodice mozna trafic znacznie gorzej, blizej glownej ulicy a z tego miejsca droga do morza w pelnym sloncu to droga przez meke.

http://www.hrholiday.com/croatia/thumbn ... m=3&page=1
tu masz galerie z Vodice

Pozdrawiam
Ajgor
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 07.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ajgor » 09.05.2007 18:33

Ja wlasnie w czerwcu jade do Vodic. Hotel Jadran Plavi. W jakiej to jest czesci miasta? Jak dojechac z Vodic do wodospadow Krka?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone