Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

troche słońca z wakacji w grudniu

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafał K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 06.12.2006 14:02

ponieważ właśnie nauczyłem się wklejac zdjęcia wprost na forum w dużym rozmiarze to postanowiłem sobie trochę powklejać. zdjęcia będą co prawda z krety, ale postaram się z grubsza je opisać - widoczki w sumie podobne do chorwackich.

Obrazek

moje córeczki Ania i Klaudia na plaży przy hotelu arminda k. hersonissos

Obrazek

plaża w stalidzie - 5 minut spacerkiem od hotelu - moja żona Agata.

Obrazek

moja córeczka Klaudunia w stalidzie.

Obrazek

storczyk?

Obrazek

skaliste wybrzeże koło hotelu.

Obrazek

krajobraz z płaskowyżu lasithi

Obrazek

lasithi cd.

Obrazek

w drodze do matali

Obrazek

kaczuszki w agios nicolaos

Obrazek

w drodze do matali cd.

Obrazek

matala - groty

Obrazek

matala - cieplutkie seledynowe morze libijskie

Obrazek

vai

Obrazek

vai - w drodze do plaży za skałkami
Ostatnio edytowano 10.07.2007 11:02 przez Rafał K, łącznie edytowano 8 razy
madzia1981
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 06.12.2006 15:19

Piękne...kiedy tam byłeś i jakim środkiem transportu?
Rafał K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 07.12.2006 11:33

madzia1981 napisał(a):Piękne...kiedy tam byłeś i jakim środkiem transportu?

wakacje na krecie były we wrzesieniu br - pobyt zorganizowany, a więc przelot samolotem. wspomnieniami lecze aktualnie jesienną depresję i już nie mogę doczekać się lata. gorąco pozdrawiam cro forumowiczów.
janusz.w.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.12.2006 11:53

Fajne fotki! Poznaję kilka miejsc ze zdjęć w przewodniku (Vai?, Samaria? "plaża hipisów"?). A czy mógłbyś napisac coś więcej o tym wyjeździe? Założyłem nowy temat w "Jak nie Chorwacja to..." - zapraszam
pozdr

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019