Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

troche słońca z wakacji w grudniu

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006
troche słońca z wakacji w grudniu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 06.12.2006 14:02

ponieważ właśnie nauczyłem się wklejac zdjęcia wprost na forum w dużym rozmiarze to postanowiłem sobie trochę powklejać. zdjęcia będą co prawda z krety, ale postaram się z grubsza je opisać - widoczki w sumie podobne do chorwackich.


Obrazek

moje córeczki Ania i Klaudia na plaży przy hotelu arminda k. hersonissos



Obrazek


plaża w stalidzie - 5 minut spacerkiem od hotelu - moja żona Agata.



Obrazek

moja córeczka Klaudunia w stalidzie.

Obrazek

storczyk?


Obrazek

skaliste wybrzeże koło hotelu.



Obrazek

krajobraz z płaskowyżu lasithi



Obrazek

lasithi cd.


Obrazek

w drodze do matali



Obrazek

kaczuszki w agios nicolaos



Obrazek

w drodze do matali cd.


Obrazek

matala - groty



Obrazek

matala - cieplutkie seledynowe morze libijskie


Obrazek


vai



Obrazek

vai - w drodze do plaży za skałkami
Ostatnio edytowano 10.07.2007 11:02 przez Rafał K, łącznie edytowano 8 razy
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 06.12.2006 15:19

Piękne...kiedy tam byłeś i jakim środkiem transportu?
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 07.12.2006 11:33

madzia1981 napisał(a):Piękne...kiedy tam byłeś i jakim środkiem transportu?


wakacje na krecie były we wrzesieniu br - pobyt zorganizowany, a więc przelot samolotem. wspomnieniami lecze aktualnie jesienną depresję i już nie mogę doczekać się lata. gorąco pozdrawiam cro forumowiczów.
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 07.12.2006 11:53

Fajne fotki! Poznaję kilka miejsc ze zdjęć w przewodniku (Vai?, Samaria? "plaża hipisów"?). A czy mógłbyś napisac coś więcej o tym wyjeździe? Założyłem nowy temat w "Jak nie Chorwacja to..." - zapraszam
pozdr

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
troche słońca z wakacji w grudniu
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone