Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa ze Szczecina na Istrię (Rabac)

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
qdlaty25
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) qdlaty25 » 31.01.2014 18:40

Kurczę, pospieszyłem się trochę z rezerwacją. Teraz można by było zarezerwować domek fiji na 10 nocy za jakieś 1200 pln. No ale już za późno. :( Może w przyszłym roku będziemy mądrzejsi. Gdyby ktoś poszukiwał taniego wyjazdu poza sezonem, podpowiem jak to zrobić za niskie pieniądze.
Pozdrowionka
ofirka1
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ofirka1 » 28.05.2014 17:21

Witam jestem z Golczewa jeżdżę na Istrię przez Szczecin w różne miejscowości i zawsze tędy odpada tunel a włoska autostrada chyba 8,5euro i oczywiście nie kupuję vinety na Słowenji czas jazdy na ogół 14godz w zasadzie do KOPER autostrada.
https://goo.gl/maps/hbvOJ
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 28.05.2014 19:53

ofirka1 napisał(a):Witam jestem z Golczewa jeżdżę na Istrię przez Szczecin w różne miejscowości i zawsze tędy odpada tunel a włoska autostrada chyba 8,5euro i oczywiście nie kupuję vinety na Słowenji czas jazdy na ogół 14godz w zasadzie do KOPER autostrada.
https://goo.gl/maps/hbvOJ


Fajna alternatywa jeśli jedzie się na Istrię, natomiast w kierunku środkowej o południowej Dalmacji trasa ta staje się mało ekonomiczna w mojej ocenie.
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 28.05.2014 21:03

Brutaka napisał(a):
ofirka1 napisał(a):Witam jestem z Golczewa jeżdżę na Istrię przez Szczecin w różne miejscowości i zawsze tędy odpada tunel a włoska autostrada chyba 8,5euro i oczywiście nie kupuję vinety na Słowenji czas jazdy na ogół 14godz w zasadzie do KOPER autostrada.
https://goo.gl/maps/hbvOJ


Fajna alternatywa jeśli jedzie się na Istrię, natomiast w kierunku środkowej o południowej Dalmacji trasa ta staje się mało ekonomiczna w mojej ocenie.

OO!! Pozdrawiam Golczewo i okolice - szczególnie, że mam w okolicach w Ciesławiu rodzinkę...
Trasę Twoją też rozważałem - tylko przejazd przez riwierę opatijską jest baaardzo turystyczny... Piękny widokowo lecz przez same kurorty bardzo wolny. A dlaczego piszesz o włoskich autostradach? Jadąc do Koper od Lubljany nie dojeżdżam do Włoch...
ofirka1
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ofirka1 » 28.05.2014 22:10

Brutaka napisał(a):
ofirka1 napisał(a):Witam jestem z Golczewa jeżdżę na Istrię przez Szczecin w różne miejscowości i zawsze tędy odpada tunel a włoska autostrada chyba 8,5euro i oczywiście nie kupuję vinety na Słowenji czas jazdy na ogół 14godz w zasadzie do KOPER autostrada.
https://goo.gl/maps/hbvOJ


Fajna alternatywa jeśli jedzie się na Istrię, natomiast w kierunku środkowej o południowej Dalmacji trasa ta staje się mało ekonomiczna w mojej ocenie.



Hmm masz rację ale piszesz nie w tym wątku Rabać to nie DALMACJA a pytanie brzmi jak na początku wątku,aby przyznać Ci rację osobiście jadąc do Dubrownika nie jadę tą trasą mało ekonomiczna.
ofirka1
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ofirka1 » 28.05.2014 22:19

Bartek1977 napisał(a):
Brutaka napisał(a):
ofirka1 napisał(a):Witam jestem z Golczewa jeżdżę na Istrię przez Szczecin w różne miejscowości i zawsze tędy odpada tunel a włoska autostrada chyba 8,5euro i oczywiście nie kupuję vinety na Słowenji czas jazdy na ogół 14godz w zasadzie do KOPER autostrada.
https://goo.gl/maps/hbvOJ


Fajna alternatywa jeśli jedzie się na Istrię, natomiast w kierunku środkowej o południowej Dalmacji trasa ta staje się mało ekonomiczna w mojej ocenie.

OO!! Pozdrawiam Golczewo i okolice - szczególnie, że mam w okolicach w Ciesławiu rodzinkę...
Trasę Twoją też rozważałem - tylko przejazd przez riwierę opatijską jest baaardzo turystyczny... Piękny widokowo lecz przez same kurorty bardzo wolny. A dlaczego piszesz o włoskich autostradach? Jadąc do Koper od Lubljany nie dojeżdżam do Włoch...



Świat jest mały :) a co do Włoch zobacz na moją mapę i z Villach (A) trasa prowadzi na Udine Triest i masz odp co do Włoch,jadąc zobaczysz Dolomity od południowej strony a Triest przywita piękną panoramą.Mobilnie mniejszy ruch oraz koszt Vinety Słoweńskiej jeśli masz możliwość jedź z czwartku na piątek.
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 29.05.2014 09:08

To właściwie można by założyć nowy wątek: "Trasa ze Szczecina na Dalmację (Rogoznica)"....
qdlaty25
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) qdlaty25 » 30.05.2014 12:39

Witam.
U nas się trochę plany pozmieniały i jedziemy najpierw do Włoch nad Jezioro Garda, tam spędzamy 4 nocki i następnie mkniemy dopiero do Puli, gdzie odpoczywać będziemy kolejne 6 nocek. Powrót do domu już bez dodatkowych atrakcji (mam taką nadzieję), bo trasa dość długa. Tak więcwinietę na Słowenię kupię tylko tygodniową, ale za to na Austrię 10-dniowa będzie mi za krótka :( Trudno. Trzeba będzie kupić dłuższą, albo dwie 10-dniowe. Pomyślimy jeszcze
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa ze Szczecina na Istrię (Rabac) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone