Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karolcia1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 28.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolcia1 » 16.08.2015 14:20

Bo ja napisałam z prośbą o info i dostałam obszerną odp. za co serdecznie dziękuję :)
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.08.2015 14:34

SYLWKA_2014 napisał(a):
karolcia1 napisał(a):Napisałam maila w sprawie ap.


Hmm, a ja nic nie dostałam :(

Pani Sylwio proszę napisac do mnie na meil, bo mam cos problem z wysłaniem przez cro.pl wiadomości. Pozdrawiam i odpisze na pewno :-)
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.08.2015 14:34

karolcia1 napisał(a):Bo ja napisałam z prośbą o info i dostałam obszerną odp. za co serdecznie dziękuję :)

Cieszę się że pomogłam pozdrawiam!
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2015 15:40

karolina031 napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):
karolcia1 napisał(a):Napisałam maila w sprawie ap.


Hmm, a ja nic nie dostałam :(

Pani Sylwio proszę napisac do mnie na meil, bo mam cos problem z wysłaniem przez cro.pl wiadomości. Pozdrawiam i odpisze na pewno :-)


Bardzo dziękuję, dostałam wiadomość. Tylko nie mogę doczytać, czy zwierzęta są akceptowane. Pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.08.2015 17:19

Opisałam kiedyś w banku kwater dom baaardzo pogodnych i serdecznych Chorwatów, posiadających własną winnicę i ogród oliwny plus jakieś zwierzaki. Ivana, Brist:
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666
Zwierzęta o ile wiem są akceptowane.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.08.2015 17:43

SYLWKA_2014 napisał(a):
karolina031 napisał(a):
SYLWKA_2014 napisał(a):
karolcia1 napisał(a):Napisałam maila w sprawie ap.


Hmm, a ja nic nie dostałam :(

Pani Sylwio proszę napisac do mnie na meil, bo mam cos problem z wysłaniem przez cro.pl wiadomości. Pozdrawiam i odpisze na pewno :-)


Bardzo dziękuję, dostałam wiadomość. Tylko nie mogę doczytać, czy zwierzęta są akceptowane. Pozdrawiam[/quote
Pani Sylwio. W 2013 roku kiedy tam urlopowałam byli Niemcy z Goldenem , śmialismy się z mężem, bo każdy chodził na nogach a Golden był noszony na rękach do auta i z powrotem (tak miał dobrze), więc nie ma problemu. Mogę dopytać Ivana a jaki to piesek? Pozdrawiam.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2015 20:43

Bardzo dziękuję, dostałam wiadomość. Tylko nie mogę doczytać, czy zwierzęta są akceptowane. Pozdrawiam[/quote
Pani Sylwio. W 2013 roku kiedy tam urlopowałam byli Niemcy z Goldenem , śmialismy się z mężem, bo każdy chodził na nogach a Golden był noszony na rękach do auta i z powrotem (tak miał dobrze), więc nie ma problemu. Mogę dopytać Ivana a jaki to piesek? Pozdrawiam.[/quote]


A, może by tak po imieniu? Na forum raczej wszyscy na Ty, a i ja będę młodziej się czuła :)). Co do psa, to border collie. Może na razie nie zawracaj głowy Ivanowi, ponieważ rozglądam się za miejscówką na przyszły rok. Mam wprawdzie zarezerwowaną Rogoznicę, ale coś mnie ciągnie dalej, albo znowu na Pag(byłam tam 2x ale tylko na jeden dzień i chyba nie doceniłam tej wyspy).
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 16.08.2015 20:58

Także byłam na Pag przejazdem ale jednak wolę okolice Środkowej Dalmacji. Może już z przyzwyczajenia bo w sumie wszystko się zna, każdy kąt i człowiek jedzie jak do siebie :-) W każdym razie proszę zostawić sobie namiar może się przyda :-)
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 16.08.2015 21:09

Mikromir napisał(a):Opisałam kiedyś w banku kwater dom baaardzo pogodnych i serdecznych Chorwatów, posiadających własną winnicę i ogród oliwny plus jakieś zwierzaki. Ivana, Brist:
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1574666
Zwierzęta o ile wiem są akceptowane.


Dziękuję za przypomnienie Twojego wpisu. Pięknie wszystko opisałaś, naprawdę super. Jednak akurat dla mnie kompletnie nie pasuje - trochę daleko -1650km i do tego kilka razy pod górkę w ciągu dnia, nie na moją wydolność - lubię chodzić ale miejscówki raczej wybieram do 100m od wody. Oprócz dużego apartmana wszystkie to studia - z 16-latkiem to i nie wygodne :wink: i szału bym dostała przez dwa tygodnie nie mieć swojego kącika.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 17.08.2015 09:44

karolina031 napisał(a):Także byłam na Pag przejazdem ale jednak wolę okolice Środkowej Dalmacji. Może już z przyzwyczajenia bo w sumie wszystko się zna, każdy kąt i człowiek jedzie jak do siebie :-) W każdym razie proszę zostawić sobie namiar może się przyda :-)


Oczywiście kontakt zapisałam, takie sprawdzone zawsze są na wagę złota. Mam nadzieję, że jeszcze wiele wyjazdów przed nami. Chyba nie tylko ja tak mam, że po powrocie planuję kolejny?
maku
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 17.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maku » 17.08.2015 11:06

Witam
ja również poproszę namiary na serdecznego Chorwata.
Sama mogę takiego też polecić na wyspie Brać, jeśli ktoś chce.
Myślę, że warto zobaczyć też inne miejsca, dlatego pytam o inne namiary.
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 17.08.2015 15:13

Mogę również prosić o namiar i info na temat tego Pana? Powoli trzeba się zastanawiać nad przyszłym rokiem, a opis jest rewelacyjny :)

Pozdrawiam.
zuzaga
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzaga » 17.08.2015 15:51

Czy i ja mogę poprosić o namiary. W te okolice chcę wrócić jeszcze raz
lucyna835
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucyna835 » 17.08.2015 16:32

Ja też poproszę o namiary :)
jarod
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarod » 17.08.2015 17:40

Coraz mniej rozumiem polityke tego forum. Niby dba się o porządek, każde błahe pytanie jest ganione przez "cromaniaków" i człowiek jest odsyłany do szukajki (a co tam niech siedzi godzinami). Z drugiej strony coraz więcej takich wątków jak ten z dziesiątkami postów w stylu "to ja też poprosze o namiar", tak jakby go nie można było oficjalnie podać na stronie i każdy będzie widział i kto chce skorzysta. Rozumiem że "nie ma miejsca na reklamy" itd., ale na priva i maile też można wysyłać reklamy do tego zbierając pokaźną bazę adresów. Baza kwater też nie działa. Może moderator powinien odsyłać autorów takich wątków do bazy kwater - masz coś do polecenia to umieść dane. Tworzenie wątków w stylu "byłem, było super hiper full itp" bez namiarów to tylko śmiecenie i żadna wiedza na przyszłość. Sorry za OT :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
szukam namiar na noclegi u pogodnego Chorwata - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone