Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu Hvar

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elena1507
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.01.2013
Noclegi na wyspie Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) elena1507 » 05.01.2013 17:39

Zna ktoś może sprawdzone, fajne i w miare tanie apartamenty na wyspie Hvar?
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Re: Noclegi na wyspie Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 06.01.2013 13:49

Spróbuj na stronie Visit Hvar.com. Ja tam znalazłam naprawdę fajne apartamenty. Nie polecę bo akurat były dość drogie a z tego co wiem zeszłoroczna miejscówka jest zajęta w całości od.... listopada :wink:
Znajdziesz jednak i tańsze.
szpaczek82
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.06.2010
Szukam apartamentu Hvar

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpaczek82 » 14.12.2013 21:47

Witam serdecznie.
W Cro już byliśmy 3 razy ... zawsze na Ciovo w Slatine... jak dla mnie dobry wybór bo w miare blisko wszędzie plus blisko wody.
W 2014r zachciało mi się Hvaru.
Szukamy apartamentu dla 4 soób + dziecko (1 połowa sierpnia) blisko moża i najlepiej w jakieś małej mieścinie gdzie będzie cisza i spokój.
Wysłałem pare maili z zapytaniami do właścicieli i albo cisza.... albo już zajęte :P.
jeśli macie jakieś pewne namiary to proszę na maila

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

gdyby ktoś chciał w Slatine odpocząć to mogę podać namiar na bardzo miła właścicielkę apartamentów.

pzdr Damian
szpaczek82
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpaczek82 » 21.12.2013 12:50

Witam
Widzę że na Hvarze to musi być cudownie... Nikt nie chce się podzielić namiaram na sprawdzony apartament. Ale spokojnie będę szukał dalej.
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 21.12.2013 13:22

szpaczek82 napisał(a):Witam
Widzę że na Hvarze to musi być cudownie... Nikt nie chce się podzielić namiaram na sprawdzony apartament. Ale spokojnie będę szukał dalej.


Witaj
Spokojnie ktoś na pewno podeśle jakieś namiary, teraz jest wariactwo przed świąteczne, ja Tobie nie pomogę bo spędzam wakacje pod namiotem, a spójrz w dział miłośników wyspy Hvar. Poszukaj w Ivan Dolac, Zavala, Hvar, Jagona, Jelsa itp.

Pozdrawiam. Miłego szukania.
MariuszD
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszD » 21.12.2013 13:56

Proponuję szukać tu:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
cooleczka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 17.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cooleczka » 21.12.2013 14:23

poleciało :)
Piter78
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter78 » 24.01.2014 00:10

Gdybym też mógł prosić o jakiś namiar na ciekawy apartament na wyspie Hvar. Nie mogę nic sensownego znaleźć w tym całym gąszczu :)
hansklos_1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) hansklos_1 » 26.01.2014 00:27

poleciało :)
Kasia i Adam
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Adam » 08.02.2014 00:01

Witam, jeśli mogłabym prosić równiez o namiary :)
Kasia i Adam
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Adam » 08.02.2014 00:02

mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl z góry bardzo dziekuję
benm323
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) benm323 » 26.02.2014 11:00

Witam. Poszukuję kwatery przełom lipca/sierpnia na wyspie Hvar-dla 3 rodzin. Podaję @: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Z góry dziękuję
Apias
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2017
Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apias » 30.12.2017 18:04

Witajcie,

dopiero się zarejestrowałam, więc na razie poruszam się po forum trochę po omacku.
Jeśli jestem w złym miejscu, odeślijcie bez niepotrzebnych złośliwości.
Poszukuję apartamentu dla rodziny 2+2 (8 i 11 lat) na Hvarze, w rozsądnej odległości (do 1 km) od plaży (najchętniej żwirkowej).
*Termin 28 lipca -11/12 sierpnia 2018
*cena do 4200 zł za całość pobytu, czyli do 300 zł za noc
*koniecznie na parterze z kawałkiem ogródka i meblami ogrodowymi, żeby można było zjeść na zewnątrz
*osobna sypialnia dla rodziców (dzieci mogą spać w części wspólnej)
*spokojna okolica (bez hałasu, dyskotek, życia nocnego)
*planujemy zjechać całą wyspę więc lokalizacja najlepiej gdzieś pośrodku, żeby wszędzie było względnie blisko
Wiem, że budżet nie za wielki, ale wiem też, że w tej kwocie można wynająć naprawdę dobry apartament. W zeszłym roku mieszkaliśmy w wiosce pod Labinem (Istria) w fantastycznym, czyściutkim apartamencie z full wyposażeniem i własnym ogrodem za 3500 zł za 14 nocy. Natomiast 2 lata temu w podobnej kwocie upolowaliśmy podobny na wyspie Krk, aż żal było wyjeżdżać.
Także wydaje mi się, że przy pominięciu opłat prowizyjnych na booking.com i innych można w tej kwocie znaleźć coś fajnego.
Pomożecie?
Dzięki z góry!
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013
Re: Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 30.12.2017 18:56

Apias napisał(a):Witajcie,

dopiero się zarejestrowałam, więc na razie poruszam się po forum trochę po omacku.
Jeśli jestem w złym miejscu, odeślijcie bez niepotrzebnych złośliwości.
Poszukuję apartamentu dla rodziny 2+2 (8 i 11 lat) na Hvarze, w rozsądnej odległości (do 1 km) od plaży (najchętniej żwirkowej).
*Termin 28 lipca -11/12 sierpnia 2018
*cena do 4200 zł za całość pobytu, czyli do 300 zł za noc
*koniecznie na parterze z kawałkiem ogródka i meblami ogrodowymi, żeby można było zjeść na zewnątrz
*osobna sypialnia dla rodziców (dzieci mogą spać w części wspólnej)
*spokojna okolica (bez hałasu, dyskotek, życia nocnego)
*planujemy zjechać całą wyspę więc lokalizacja najlepiej gdzieś pośrodku, żeby wszędzie było względnie blisko
Wiem, że budżet nie za wielki, ale wiem też, że w tej kwocie można wynająć naprawdę dobry apartament. W zeszłym roku mieszkaliśmy w wiosce pod Labinem (Istria) w fantastycznym, czyściutkim apartamencie z full wyposażeniem i własnym ogrodem za 3500 zł za 14 nocy. Natomiast 2 lata temu w podobnej kwocie upolowaliśmy podobny na wyspie Krk, aż żal było wyjeżdżać.
Także wydaje mi się, że przy pominięciu opłat prowizyjnych na booking.com i innych można w tej kwocie znaleźć coś fajnego.
Pomożecie?
Dzięki z góry!


Mam taki w samym Hvarze 600m od pięknej plaży Pokojni Dol i 900m od centrum miasteczka- spokojna okolica . Mieszkaliśmy na I piętrze , ale na parterze też był apartament z wielkim tarasem. Podaj maila to wyślę Ci namiary .
Apias
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.12.2017
Re: Hvar szukam apartamentu 2+2

Nieprzeczytany postnapisał(a) Apias » 30.12.2017 19:11

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dięki.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Szukam apartamentu Hvar
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone