Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Mljet.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nafie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 13.05.2015
SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Mljet.

Nieprzeczytany postnapisał(a) nafie » 23.05.2015 15:35

Nie zliczę już godzin spedzonych nad szukaniem wolnych miejsc :(
Proszę Was o pomoc w znalezieniu fajnej, spokojnej miejscówki dla pary (mąż uwielbia spędzać czas w wodzie z rurką i ganiać za rybami)
Apartament koniecznie z aneksem kuchennym, balkonem z widokiem na morze i niedaleko wody :)
Spokojna, cicha okolica z ładnymi widoczkami i miejscem na spacerki wieczorne.
BŁAGAM Was o pomoc, bo coś czuję , że sama nic nie znajdę.

Myślimy o tygodniu na Peljesac, a drugi tydz. Korcula albo Mljet.

Liczę na Was ! bo ginie we mnie nadzieja na znalezienie o tej porze czegokolwiek sensowego :( :cry:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.05.2015 15:44

Tu pisałaś?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.05.2015 16:49

I cała reszta:
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
Jakiś termin konkretny?...
nafie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 13.05.2015
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) nafie » 23.05.2015 20:51

14 - 21. 07 - Peljesac
21 - 28. 07 - Korcula

naprawdę ogromnie dziękuję za pomoc ! mam nadzieję, że jakoś będę mogła się odwdzięczyć ;) wypije Wasze zdrówko i wysmaruję porządną relację ! może kiedyś też będę mogła komuś pomóc :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 23.05.2015 21:12

nafie napisał(a):14 - 21. 07 - Peljesac
21 - 28. 07 - Korcula

naprawdę ogromnie dziękuję za pomoc ! mam nadzieję, że jakoś będę mogła się odwdzięczyć ;) wypije Wasze zdrówko i wysmaruję porządną relację ! może kiedyś też będę mogła komuś pomóc :)

Powodzenia :) Za mnie walnij dwa razy bo ja relacji nie czytuję ;)
nafie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 13.05.2015
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) nafie » 24.05.2015 20:12

niestety, nadal nie moge znalezc kompletnie nic na Peljesac-u w terminie, ktory nas interesuje :( bardzo nakrecilam sie na Zuljane, moze jednak ktos ma jakis namiar albo pomysl na inna, podobna miejscowosc (sporo zatoczek, intymnosci i spokoju?)
nafie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 13.05.2015
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) nafie » 25.05.2015 18:22

no pomóżcie kochani bo małż mnie prześwięci z tymi moimi pomysłami na znajdywanie miejscówki w maju na Peljesacu ;) nadal nic nie mamy od 14 - 21. 07 ...

no moze jeden namiar.. kiepski.. bez klimy... da sie wytrzymac ? ;)
jacaj
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 14.08.2013
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacaj » 27.05.2015 19:13

My byliśmy w zeszłym roku w Orebic i fajnych gospodarzy. Mają tam taki aprtamencik, tylko nie do końca spęlnia wasze warunki. usytuowany jest ok 800m nad Orebicem, niby niedaleko, ale pod górke, więc lepiej sobie zjechac, żeby sie nie namęczyć.
Tam są 2 apartamenty: 1 dla 2/3 osób (1 sypialnia) duża kuchnia z jadalnią; 2 dla 4 osob, Widok na morze przy tym drugim, pryz którym jest tez grill do dyspozycji.
Wogóle to zbieram się do napisania większego postu. Bo jest tam też do zaoferowania dom z basenem dla 10 osób (pisałem o tym w zeszłym roku, a teraz jz jest nówka wykończony, ale z lipiec, sierpien zarezerwowany, sa terminy w czerwcu i juz we wrześniu.
I jeszcze 2 domy juz bez basenu w Kunie, praktycznie w sodku półwyspu, więc doskonały jako baza wypadowa do exploracji półwyspu.
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 28.05.2015 15:54

nafie napisał(a):Nie zliczę już godzin spedzonych nad szukaniem wolnych miejsc :(


Może to były sekundy a nie godziny?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 29.05.2015 14:51

Raczej pewnie godziny...wiem coś na ten temat....kręgosłup mnie już boli od poszukiwań w necie
nafie
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 13.05.2015
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) nafie » 30.05.2015 23:48

nie minuty nie godziny , a dni ! :) nie chcielismy Orebica, jestesmy wybredni :)
na szczescie wczoraj klepnelo i mamy zalatwione :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Ml

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 30.05.2015 23:50

nafie napisał(a):nie minuty nie godziny , a dni ! :) nie chcielismy Orebica, jestesmy wybredni :)
na szczescie wczoraj klepnelo i mamy zalatwione :)

Gdzie?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
SZUKAM APARTAMENTÓW dla 2 osób PELJESAC, KORCULA, ew. Mljet.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone