Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Sv Marija na PAGU - 2011

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Skrzypu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 170
Dołączył(a): 11.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skrzypu » 10.08.2011 17:58

No i odwiedziliśmy plażę Sv. Marija, zeszliśmy schodkami bodajże do drugiej zatoczki z rzędu (na pierwszej było dużo ludzi). Widoczki naprawdę przednie, a pod kątem nurkowania z maską i rurką to mój nr 1 na Pagu. Pływanie wśród ławicy ryb, rybki duże, rybki małe, ciepła woda. Jak sobie przypomnę jak się wkleja zdjęcia i będę miał więcej czasu (czyli po powrocie z Pagu) postaram się wrzucić parę fotek.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 10.08.2011 18:21

AMFI napisał(a):Obrazek

Piękne zdjęcia.

Obrazek

pzdr :wink:
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 10.08.2011 21:28

longtom napisał(a):Piękne zdjęcia.


:lol: czyżby te samo drzewko???? fascynujące jest, nieprawdaż????
no wiem, moje nieostre, ale przyznaję, że kompletnie nie panuję nad obiektywem :x

Skrzypu napisał(a):No i odwiedziliśmy plażę Sv. Marija, zeszliśmy schodkami bodajże do drugiej zatoczki z rzędu (na pierwszej było dużo ludzi).

całkiem możliwe Skrzypu, że ta druga zatoczka to właśnie ta "nasza" - nie była publicznie dostępna, ale było do niej zejście przy takim niewykończonym domku - i tym zejściem pojawiali się od czasu do czasu przybysze niezamieszkali na stałe na tym klifie. O dziwo wyjątkowe zdolności do eksploracji takich zacisznych zatoczek mieli Polacy... :lol: i to zarówno od strony lądu jak i morza!

PS
Pozdrowienia dla opalonego przybysza materacowego, cośmy sobie pogawędki w wodzie ucinali ;)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 12.08.2011 10:24

Amfi! Żadne z Twoich zdjęć mi sięnie wyświetlają... :(
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 13.08.2011 22:25

fidosanok napisał(a):Amfi! Żadne z Twoich zdjęć mi sięnie wyświetlają... :(

ot, żal :( mogę tylko podesłać linka do całego albumu, ale tam bez opisów:
https://picasaweb.google.com/1165740647 ... 1Chorwacja
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 13.11.2011 15:08

AMFI napisał(a):Byliśmy, zwiedziliśmy i ... niestety już wróciliśmy.
Jako miłe wspomnienie wklejami kilka fotek z "naszej" plaży Sv. Marija - plaża prawie prywatna, tzn zejście z na nią było w zasadzie tylko z 3 domów na klifie :) w jednym z nich mieszkaliśmy w tym roku :) cisza, spokój - cudo miejscówka :)
nasz domek:
Obrazek




Mam pare pytań.

Ilu osobowa była wasza kwatera?
Jaki był jej skład i wyposażenie?
Czy był z niej widok na morze?
Proszę o informacje na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Na stronie Perli http://perla-pag.hr/index.php?option=co ... -gallery(1)-picture(4) wygląda to inaczej niż na twoim zdjęciu.
Czy masz może bezpośrednie namiary do właścicieli?


Pozdrawiam

censor
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 13.11.2011 15:12

Torac napisał(a):i dom Nevenki trafił na cro.pl.....


Torac jeżeli masz to proszę o namiary do właścieli na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam

censor
Persa
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 05.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Persa » 27.11.2011 18:19

Czy moglabym rowniez prosic o bezposredni namiar do wlasciicielli
jesli to mozliwe oczywiscie?
na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 27.11.2011 18:40

censor napisał(a):Mam pare pytań.

Ilu osobowa była wasza kwatera?
Jaki był jej skład i wyposażenie?
Czy był z niej widok na morze?
Proszę o informacje na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Na stronie Perli http://perla-pag.hr/index.php?option=co ... -gallery(1)-picture(4) wygląda to inaczej niż na twoim zdjęciu.
Czy masz może bezpośrednie namiary do właścicieli?


Pozdrawiam

censor


mieszkaliśmy na pięterku, były tam dwie sypialnie 2 osobowe (jedna łóżko podwójne, w drugiej dwie jedynki), plus rozkładana kanapa w salonie, więc od biesy 6 osób, a 4 komfortowo :)
Wyposażenie jak to w apartamentach: mała ale czysta łazienka, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, nawet jakiś TV sat był, ale nie sprawdzaliśmy czy działa ;) taras ze stołem zadaszony markizą, na dole w ogrodzie grill, leżaki. Z tarasu może było widać tylko pomiędzy prześwitami drzew, no i niestety widok na wschód, wiec bez cudnych jadrańskich zachodów słońca - tego mi najbardziej brakowało :?
to widok z tarasu górnego:

Obrazek

niestety nie mam namiarów na właścicieli - nie jest to miejsce, w które koniecznie chciałabym wrócić - choć niewątpliwie było super.
Pozdrawiam :)
Ostatnio edytowano 28.11.2011 13:10 przez AMFI, łącznie edytowano 1 raz
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.11.2011 12:04

A co powiesz o samej właścicielce . W 2010 zrobiła bardzo dobre wrażenie (w dostępie do plaży) ale jako gospodyni to podobno się nie realizuje.
Jak zagęszczenie na plaży ?
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 28.11.2011 13:09

Torac napisał(a):A co powiesz o samej właścicielce . W 2010 zrobiła bardzo dobre wrażenie (w dostępie do plaży) ale jako gospodyni to podobno się nie realizuje.
Jak zagęszczenie na plaży ?

co masz na myśli, że się nie realizuje????
gospodyni bardzo symapatyczna, większosć czasu, w którym byliśmy mieszkała w małym domku na terenie posesji, zawsze uśmiechnięta i gotowa pomóc. Poza tym nienarzucająca się, ot, wieczorem pozamiatała, co 2-3 dni przynosiła na zmianę ręczniki...
Co do plaży, zazwyczaj plażowały 1-2 rodzinki (prócz nas), ale bywało, ze byliśmy sami... :D może nie wszytkim chciało się drałować te 140 schodków i woleli się wylegiwac na tarasach... ;)
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.11.2011 14:39

AMFI napisał(a):
Torac napisał(a):A co powiesz o samej właścicielce . W 2010 zrobiła bardzo dobre wrażenie (w dostępie do plaży) ale jako gospodyni to podobno się nie realizuje.
Jak zagęszczenie na plaży ?

co masz na myśli, że się nie realizuje????
gospodyni bardzo symapatyczna, większosć czasu, w którym byliśmy mieszkała w małym domku na terenie posesji, zawsze uśmiechnięta i gotowa pomóc. Poza tym nienarzucająca się, ot, wieczorem pozamiatała, co 2-3 dni przynosiła na zmianę ręczniki...
Co do plaży, zazwyczaj plażowały 1-2 rodzinki (prócz nas), ale bywało, ze byliśmy sami... :D może nie wszytkim chciało się drałować te 140 schodków i woleli się wylegiwac na tarasach... ;)


No to dobra wiadomość !
Znajomy mi mówił że leniwa aż strach.
AMFI
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 22.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) AMFI » 28.11.2011 17:27

Torac napisał(a):No to dobra wiadomość !
Znajomy mi mówił że leniwa aż strach.

ciekawe :roll: może miał jakieś wygórowane oczekiwania??? :wink: :lol:
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 28.11.2011 21:49

Tylko pozazdrościć wakacyjnej miejscówki.
Dla lubiących spokój i brak wścibskich sąsiadów - super.
Pozdrawiam aga.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 28.11.2011 22:05

AMFI napisał(a):
Torac napisał(a):No to dobra wiadomość !
Znajomy mi mówił że leniwa aż strach.

ciekawe :roll: może miał jakieś wygórowane oczekiwania??? :wink: :lol:


Muszę z nim na ten temat porozmawiać :) nomen omen - Cromaniak :!:
A może sam się wypowie niebawem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Sv Marija na PAGU - 2011 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone