Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SEZON 2006. Kto ile płacił za kwaterę.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 16.03.2007 16:12

właśnie ci wysłałem namiarek i fotki. Pozdrawiam. :D :D :D :D
Fidur
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fidur » 16.03.2007 16:51

hrehor napisał(a):właśnie ci wysłałem namiarek i fotki. Pozdrawiam. :D :D :D :D


Dzięki hrehor. Wszystko doszło . Bardzo ładne zdjęcie zachódu słońca. Wybierasz się (wybieracie) w tym roku do Chorwacj? 8) :papa:
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 16.03.2007 21:47

:D :D oczywiście że tak innych wakacji sobie nie wyobrażamy , w tym roku Riwiera Makarska i okolice w kierunku na Dubrownik.
Fidur
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fidur » 17.03.2007 12:01

hrehor napisał(a)::D :D oczywiście że tak innych wakacji sobie nie wyobrażamy , w tym roku Riwiera Makarska i okolice w kierunku na Dubrownik.


W tamtym roku byliśmy z mężem jeden dzień w Dubrovniku. Skorzystaliśmy ze zwiedzania pięknych murów i jeszcze z leniuchowania na plaży. Chcielibyśmy zakwaterować się w okolicach Dubrovnika, bo tam podobało się nam najbardziej, ale to chyba będzie zbyt kosztowne. Tam na pewno są droższe kwatery.
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 17.03.2007 20:35

Nie byłbym taki pewien można na pewno znaleźć coś taniego , wystarczy troszkę dłużej poszukać.
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 17.03.2007 20:36

a kiedy się wybieracie :?: :?: :?: :?: :?: :D :D :D :D
Fidur
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fidur » 18.03.2007 11:27

hrehor napisał(a):a kiedy się wybieracie :?: :?: :?: :?: :?: :D :D :D :D


Tzn. ja z mężem chcielibyśmy jechać na koniec czerwca i zachaczyć o lipiec, ale z racji, że jedziemy z zaprzyjaźnionym małżeństwem, oni są bardziej skłonni na wrzesień. Wiadomo, że cenowo będzie podobnie. Tylko, że we wrześniu zaczynają się chłodne wieczory i częściej niebo jest zachmurzone, tzn. jest słonko, ale takie zamglone :( . Przynajmniej jak dwa razy byłam we wrześniu, nie długo, to tak było. Myślę, że się jakoś dogadamy.
A odnośnie Dubrovnika, to właśnie wczoraj zahaczyłam o Cavtat, trochę niżej od Dubrovnika. Piękne miasteczko ze starożytnymi budowlami i cenowo faktycznie przyzwoicie :D Patrzyłam przez google.
marzenaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.03.2007
Poproszę o namiar na kwaterę

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzenaa » 18.03.2007 18:51

Wiła wianki napisał(a):MAKARSKA - 100m od plaży, apartament - duza sypialnia, łazienka, aneks kuchenny wyposażony, oprócz tego co niezbędne, w kawiarkę + kawa, cukier, sól itp. Do tego co niedziela ciasto od gospodarzy i grillowane sardynki:-) 20 Euro w sezonie za dobę za całość (pokój miesci 2 os. dorosłe i dziecko). :D :D :D


Witam wybieram się w czerwcu do makarskiej czy mogłabym dostać ten adres kwatery :?: Jeśli tak to poproszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
bewa_eb
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.03.2007
Re: ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) bewa_eb » 18.03.2007 20:49

morfeusz_kr napisał(a):Właśnie wrócilem.Podgora 9 euro od osoby a w loviste na peljesaczu 39 euro za 4 osoby .Obydwa miejsca to byly apartamenty.


Czesc!
Mozesz mi podac namiary na apartament w Podgorze na priva. I czy byl z klima , moze pare fotek lub opis itp.
Dzieki!
Aga7
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aga7 » 20.03.2007 16:52

el_guapo napisał(a):4 osoby
01-15.09
Apartament 2 poziomowy, 2 tarasy, 10m od wody
2 sypialnie na górze+łazienka, kuchnia + pokój dzienny na dole (rozkładana sofa). W sumie wygodnie może mieszkać 6 osób, a komfortowo będą się czuć 4 os. dorosłe +2dzieci.

TV+w pełni wyposażona kuchnia i barek :lol: (nic nie tknęliśmy), klima nie potrzebna (dom zacieniony, przez cały czas wiatr z nad morza). Knajpa 10m, sklep 50m, lody 20m, starówka Tribunji 300m - no i przede wszystkim rewelacyjna gospodyni Vesna :wink:

40E


Moge prosic o namiar na apartament? - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z gory dzieki.
Agnieszka
agpiozuka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agpiozuka » 22.03.2007 12:46

Witajcie !!
Też podczytuję Was od czasu do czasu a na forum od wczoraj.
Hrehor czy mógłbyś ten adresik do Mimice ? Chcemy się wybrać 2+1 w drugiej połowie lipca.
Cudowna Makarska Riwiera nęci nas ponownie.
Jak macie też coś fajnego za 40 "ojro" to byłabym wdzięczna. Na wyszukiwarki już nie mogę patrzeć :roll:

Pozdrawiam
Agnieszka
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 22.03.2007 13:01

Agnieszka podaj twoją pocztę lub napisz do mnie e-mail. to dam Ci adres bo na forum nie można. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
agpiozuka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agpiozuka » 22.03.2007 13:16

Dzięki za odpowiedź.
Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:D
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 22.03.2007 15:11

właśnie Ci wysłałem :lol: pozdrawiam
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
MIMICE nocą :D
agpiozuka
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 21.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agpiozuka » 22.03.2007 16:21

Pięknie. :!: :!: :!:

Dostałam : :D . Mówią po angielsku ? Polsku?

Agnieszka

PS. Fajne dzieci masz.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
SEZON 2006. Kto ile płacił za kwaterę. - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone