Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

SANTORINI inne wyspy...

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
SANTORINI inne wyspy...

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.09.2006 18:59

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=163753#163753

Pod ww. adresem temat się zrodził.

Nikt się nie kwapił, aby założyć nowy wątek, więc pozwoliłem sobie to zrobić. Nie będę z googli wpisywał linków. Każdy może to uczynić.
Za to serdecznie zapraszam ludzi, aby dzielili się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Wszelkie informacje na temat biur podróży, dojazdu, pobytu, hoteli, apartamentów, samolotów, cen, na co zwracać uwagę, sprawdzone przewodniki, co warto, a co trzeba zobaczyć, etc., etc.

Zapraszam

FUX
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 17.09.2006 20:28

czesc FUX!
tak sobie przeglądałem posty, i zobaczyłem zdjęcia twojej łódki, widziałem ją również na allegro, piękna! :) ale do sedna - gdzie można kupić taki dach słoneczny?
dzięki za odp
już się przygotowuje do przyszłego sezonu w cro
pozdrav
adam_cro
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.09.2006 20:35

adam_cro napisał(a):czesc FUX!
tak sobie przeglądałem posty, i zobaczyłem zdjęcia twojej łódki, widziałem ją również na allegro, piękna! :) ale do sedna - gdzie można kupić taki dach słoneczny?
dzięki za odp
już się przygotowuje do przyszłego sezonu w cro
pozdrav
adam_cro

Kupiłem z łódką.
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 17.09.2006 21:44

Ale FuX proszę o namiar na maila
dz
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.09.2006 21:58

adam_cro napisał(a):Ale FuX proszę o namiar na maila
dz

Masz telefon na Allegro. Dzynknij jutro.

Fux
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 17.09.2006 22:22

ok, dzieki, dzynkne jutro!
pozdrav

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
SANTORINI inne wyspy...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone