Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Santorini, Ateny + HR + IT + Inne + Amorgos 2017

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
margaret-ka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2622
Dołączył(a): 05.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaret-ka » 24.06.2017 19:56

Ale się rozczuliłam przy Waszych wspominkach. Chyba najbardziej mnie wzrusza moment opuszczania trapu na Blu Starze i towarzysząca temu muzyczka. Potem zapach rozgrzanego jeszcze betonu, powiew od morza i już jestem w wymarzonym raju :D
Amorgos to "moja" wyspa :wink: Miło razem z Tobą tam wrócić.
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 02.12.2017 14:54

Pora zakończyć majową wycieczkę ....

Wczesnym rankiem udajemy się do portu w Katapola, gdzie czeka już prom do Pireusu. Samochód z wypożyczalni zostawiamy na parkingu obok, wkładając kluczyki pod dywanik zgodnie z umową ... :D Świt słońca będziemy już obserwować na pokładzie ...

O Amorgos było już mówione wiele na forum ... ja tylko dodam, że warto "przemęczyć" się promem te kilka godzin, żeby dotrzeć na wyspę. Brak lotniska chroni tą wyspę przed dużym ruchem turystycznym... Pobyt poza sezonem daje ponadto możliwość zobaczenia spokojnego życia na wyspie bez tłoku ... Amorgos nosi słusznie miano "wyspy skąpanej w wielkim błękicie " ...

Pozdrawiam :papa:


Obrazek
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 07.08.2019 17:20

Jaki jest sprawdzony darmowy hosting zdjęć, który nie"wykosi" zdjęć po upływie pewnego czasu... Skorzystałem z Pomniejszacz.pl na próbę ... Korzysta ktoś z tego ??? 8O
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.08.2019 17:34

Ja używam google.
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Santorini, Ateny + HR + IT + Inne + Amorgos 2017 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone