Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Riva del Garda - 2014

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.02.2016 21:33

Dzięki ;)
wiola2012
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 29.02.2016 07:03

:) Tylko dlaczego kolega "ostravak" tak się ociąga? Jest poniedziałkowy poranek, zrobiłam sobie kawkę, zasiadłam do poczytania a tu nic :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.02.2016 09:48

wiola2012 napisał(a)::) Tylko dlaczego kolega "ostravak" tak się ociąga? Jest poniedziałkowy poranek, zrobiłam sobie kawkę, zasiadłam do poczytania a tu nic :(

Bo zastanawam się, co tu napisać ;) Generalnie, nie przepadam za pisaniem długich opisów i jak mam np. w pracy pisać dokumentację, to mnie skręca ;)

Co chcesz wiedzieć - to napiszę :)

Nie wiem - plaża miejska w Rivie ładna, długa. Jak się znudzi, można przejść się do Torbole. W mieście jest problem z parkowaniem, jeżeli ma się miejscówkę do kimania gdzieś na starym mieście (nasze auto kimało na podziemnym parkingu, na miejscu należącym do właściciela apartamentu - za tydzień wyszło cca 50 EUR). W sierpniu słońce dość szybko chowa się za góry.

W mieście jest muzeum, jest mnóstwo miejsc gdzie można posiedzieć. W sierpniu jest jakiś festyn (muszę sobie przypomnieć, co to było), wieczorne koncerty na starym mieście. Jak ktoś lubi jeździć na rowerze - jezioro można objechać, jest względnie płasko ;) Ogólnie, rejon jest nastawiony m.in. pro-rowerowo do turystów.

Koniec końców, pogodę mieliśmy kiepską i jak wyszło słońce, to siedzieliśmy na plaży. Jak nie padało, to chodzilismy po okolicy :)
wiola2012
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiola2012 » 29.02.2016 16:23

Dzięki :) Pytanie poszło na PW
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 08.03.2016 10:46

Mimo średniej pogody, Garda i tak nieźle wygląda na Twoich fotach :D
KarKoz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 08.03.2016 11:04

Fajne widoki więc będę zaglądał. :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Riva del Garda - 2014 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019