Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na 2022 r.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009
Re: Vidalići, Kustići,Zubovići, Matejna...

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 14.01.2022 20:29

robiz napisał(a):
jarko1976 napisał(a):Witam, szukam noclegów dla 4 osób w/w miejscowościach w okresie 24.07-03.08.2022r. Wysłałem już ponad 30 zapytań ale tylko na 4 otrzymałem odpowiedzi... Jak juz odpowiedzą a chcę jeszcze coś podpytać to albo odpiszą po dwóch dnaich lub wcale, tak jakby im nie zależało na wynajęciu apartamentu, nie wiem o co w tym wszystkim chodzi... :(


Może czekają na potwierdzenie zrobionych wcześniej rezerwacji ?

Ja rezerwowałam apartament na wrzesień 2022 w październiku 2021 i właściciel napisał mi że odezwie się w styczniu
i wtedy muszę ostatecznie potwierdzić termin mojej rezerwacji oraz zapłacić zaliczkę.
I faktycznie tak było.
Sporo ludzi rezerwuje wcześniej .
Myślę ,że niektórym w ogóle nie chce się odpisywać , bo mają już dawno wszystko zarezerwowane przez stałych gości.
Fajne i tanie miejscówki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :)

Mimo wszystko życzę powodzenia :papa:


Tam jest dużo noclegów, gdzie właścicielami są starsi ludzie - nie zawsze są na bieżąco z mailami.
Potwierdzam, dużo osób ma już terminy obstawione stałymi klientami. Sam mam tam sprawdzone 4-5 noclegów i przy rezerwowaniu na ten rok niektórzy mieli już obstawione całe wakacje.
TomekRZ
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekRZ » 15.01.2022 16:04

Witam :)

Szukam apartamentu w Pakostane, dla rodziny 2+2. Zna ktoś miejsca godne polecenia?
W jakich sprawdzonych serwisach noclegowych szukać pokoju?
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 19.01.2022 10:51

lukasl15 napisał(a):Mam pytanie odnośnie VillaKeneddy, jak daleko jest do plaży, sklepów i restauracji ?


Mimice to malutka mieścina. Plaża jest blisko, ale trzeba zejść i wejść częściowo schodami - nie były dla nas problemem. Sklep jest jeden Studenac. Restauracji jest kilka, 4 lub 5.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15666
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 19.01.2022 11:45

TomekRZ napisał(a):Szukam apartamentu w Pakostane, dla rodziny 2+2. Zna ktoś miejsca godne polecenia?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link i tu na forum wątek o Pakostane.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 19.01.2022 11:50

aisa80 napisał(a):
lukasl15 napisał(a):Mam pytanie odnośnie VillaKeneddy, jak daleko jest do plaży, sklepów i restauracji ?


Mimice to malutka mieścina. Plaża jest blisko, ale trzeba zejść i wejść częściowo schodami - nie były dla nas problemem. Sklep jest jeden Studenac. Restauracji jest kilka, 4 lub 5.


Mimice to nawet nie mieścina. Pas domów wzdłuż głównej drogi i w jednym miejscu większe skupisku budynków z betonowym nabrzeżem /przystanią, restauracją i kilkoma barsmi. Za główną drogą też jest jakaś konoba.
Ale generalnie, fajna okolica, chociaż lepiej szukać coś przy morzu, bo ruch na głównej drodze spory.
vide84
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.01.2022
Nocleg dla dużej grupy

Nieprzeczytany postnapisał(a) vide84 » 19.01.2022 21:03

Dzień dobry,

W tym roku kolejny raz wybieramy się na wakacje do Chorwacji (corocznie grupa się powiększa i obecnie liczy 14 osób w tym 8 osób dorosłych i 6 dzieci w wieku od 2 do 11 lat) i nie jest łatwo znaleźć coś dla całej grupy. W związku z powyższym poszukuję noclegu dla wszystkich w jednym "domu" w okresie 16.07.2022-28/29.07.2022.
Preferowany rejon od Zadaru na południe. Jesteśmy elastyczni, a warunki mieszkaniowe nie są dla nas najważniejsze i rozważymy wszystkie propozycje.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 20.01.2022 13:44

Witam!

Szukam apartamentu dla 4 osób z 2 sypialniami, tarasem, fajnie jakby był grill. Do plaży blisko no max 300m i żeby była to miejscowość powiedzmy od Zadaru do Splitu z plażą żwirkową i żeby były tam jakieś knajpki, coś do zjedzenia. Coś w stylu Pakostane byłem tam 2 razy i o taką miejscowość mi by chodziło.
gruby96
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.10.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby96 » 20.01.2022 19:56

Witam, szukam domu w terminie od 23.07 do 07.08 z dwoma 4+2 , lub 4 sypialniami w sumie dla 8 dorosłych + 3 dzieci, na ladzie lub wyspie z dojazdem (bez promów) do 50 m od plaży - basen mile widziany.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 20.01.2022 22:00

gruby96 napisał(a):Witam, szukam domu w terminie od 23.07 do 07.08 z dwoma 4+2 , lub 4 sypialniami w sumie dla 8 dorosłych + 3 dzieci, na ladzie lub wyspie z dojazdem (bez promów) do 50 m od plaży - basen mile widziany.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.

Witaj, szczerze, dom 50 m od plaży, w szczycie sezonu ( na wyspie bez promów- wiele ich nie ma:):):) ) dla 11 osób pod koniec stycznia...oj może być ciężko:).
gruby96
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.10.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) gruby96 » 20.01.2022 23:29

amatus1 napisał(a):
gruby96 napisał(a):Witam, szukam domu w terminie od 23.07 do 07.08 z dwoma 4+2 , lub 4 sypialniami w sumie dla 8 dorosłych + 3 dzieci, na ladzie lub wyspie z dojazdem (bez promów) do 50 m od plaży - basen mile widziany.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.

Witaj, szczerze, dom 50 m od plaży, w szczycie sezonu ( na wyspie bez promów- wiele ich nie ma:):):) ) dla 11 osób pod koniec stycznia...oj może być ciężko:).

jest ciężko
na chwile obecna wszystkie rarytasy typu - basen i 50 metrów do plaży - raczej trzeba zapomnieć - szukam dalej
Ostatnio edytowano 20.01.2022 23:47 przez gruby96, łącznie edytowano 1 raz
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 20.01.2022 23:31

Szczerze w samym szczycie sezonu dla 11 osób to nawet bez basenu będziesz miał spory problem.
Patrycja Głowacka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 17.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patrycja Głowacka » 22.01.2022 17:08

Kochani,
jako córa marnotrawna chcę w tym roku powrócić na łono pięknej Chorwacji. Termin druga połowa lipca - dwa tygodnie. Poszukuję apartamentu 3+1 lub 2+2 w spokojnej miejscowości, z łagodnie opadającym morzem. Miło jakby był jakiś niewielki deptak tak aby pospacerować z wózkiem wieczorem. Plaża żwirkowa, kamienista (aby nie betonowe płyty) odpowiednia dla dziecka. Tak do 500 m od morza bez schodów i nie pod górkę. Środkowa, południowa Dalmacja, ląd nie wyspy. Budżet do 60EUR. Wiem, że tak to tylko w Erze (teraz Play) ale może pomożecie?
Z góry dziękuję
Patrycja :)
farow
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 07.07.2014
Vodice - ktoś poleci apartament?

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 30.01.2022 16:37

Hej :)

Szukam apartamentu w Vodicach dla rodziny 2+1, który przyjmuje małe pieski.

Nie zależy mi na Super luksusach, ważne żeby było czysto, WiFi i w miarę blisko do plaży.

Z góry dzięki za polecenia!
kicha9
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicha9 » 31.01.2022 13:04

Cześć. Szukam domku dla 8 osób dorosłych i dwójki dzieci (9 i 12 lat). Termin 31 lipca - 8 sierpnia. Przydałby się 4 sypialnie i bliskość plaży. Proszę o podpowiedź.
tuk
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuk » 31.01.2022 21:57

Witam szukam apartamentu 2+1 w lipcu w Primosten. Czy może ktoś dać jakiś namiar .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rezerwacja apartamentów na 2022 r. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone