Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 11.02.2014 00:37

Nostromo napisał(a):Witam wszystkich, :)
Jak zapewne zauważyliście po moich postach, jestem tu nowy, ale zanim się zarejestrowałem czytałem dość sporo. Pierwszy raz byłem tu ok 2 godziny, znalazłem forum przez przypadek szukając apartamentów w Chorwacji. I muszę wam powiedzieć, im częściej i dłużej tu bywam, tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dla części z was Chorwacja to taka druga miłość a dla niektórych może nawet pierwsza :D .
Na prawdziwym urlopie za granicą nie byłem nigdzie. Urlop spędzałem zawsze nad Bałtykiem ale do czasu kiedy na 10 dni, 8 było pochmurnych i deszczowych. Powiedziałem DOSYĆ :evil:
Przeglądam wasze posty i wiem bardzo dużo, wiem jak i gdzie parkować, wiem na co i na kogo uważać, wiem co pić :) , wiem co zabrać, wiem co zwiedzać, ustaliłem sobie nawet trase samochodową z w-wy przez Barwinek, Słowacje, Węgry. Znam opłaty za przejazd autostradami. W newralgicznych miejscach wchodziłem na street view by sprawdzić rozjazdy.
Wiem ok, do brzegu :roll: Chcemy jechać 2 samochodami w 6 osób od 15 czerwca na dwa tygodnie gdzieś w okolice od Sibenik Trogir. Może Brela, wiele ciepłych słów czytałem na forum o tej miejscowości dla początkujących. Wiem, że to już bardziej na południe ale jakby to nie ma znaczenia. Poszukuje namiarów na apartament 3 pokojowy z dużym tarasem, warunek z widokiem na morze i oczywiście nad samym morzem, w spokojnym miejscu. Palmy mile widziane :lol: Może ma ktoś namiar na nieduży domek nad morzem, cały do wynajęcia. Przeglądałem apartamenty Daria ale nie leżą nad samym morzem :( i w większości dwupokojowe. Byłbym bardzo wdzięczny za namiary na e-mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Darek :)


Nostromo nie masz co tutaj szukać jak jedziesz w czerwcu ,na miejscu będzie spory wybór blisko morza :wink:
..jak palmy, to zacznij od Baśka Voda ,super mieścina :wink:....a do Breli 2 km deptaczkiem nad brzegiem Jadranu
Baśka Voda w czerwcu :)

20120610164147(1).jpg
bieder1
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 11.02.2014 12:27

Szukam kwatery dla trzech rodzin okolice Makarskiej ale nie Makarska w lewo lub prawo od Makarskiej.
Ostatnio miałem pod Zadarem całe mieszkanie = może coś w tym stylu??
Termin: 12 sierpień
około 10 nocy

3 rodziny typowe 2+2 w tym w jednej trzylatek w drugiej roczniak.

proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję
peetus
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 14.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) peetus » 11.02.2014 13:00

Witajcie
Szukam sprawdzonej kwatery/apartamentu na półwyspie Peljesac a dokładnie w Orebic.
Co możecie polecić dla rodziny 2+2.
Propozycję proszę przesyłać na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Wielkie dzięki z góry za pomoc.
stew666
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 15.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stew666 » 11.02.2014 21:40

Podbijam temat
Witam ponownie
Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty dla 2 dorosłych osób w okolicach Omisia ( Stanici, Mimice, Lokva, Pisak, Baśka Voda, Brela ew. Promajna) w terminie 14-25- lipca 2014. Interesuje mnie spokojna okolica, apartament z tarasem lub balkonem, najlepiej z widokiem na morze, aneks kuchenny, prysznic, dojście na plażę do 200m. Cena max do 50 €/noc.
Dziękuję za już przesłane propozycje, i czekam na kolejne. Pozdrawiam wszystkich Cro-maniaków :papa:
Upss.. mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 12.02.2014 19:44

Bylismy juz w cro w Baska VODA KTO POLECI COS NOWEGO TEZ W DALMACJI POLUDNIOWEJ MYSLAEM O BRELA?PODGORA?OMIS JAK MIEJSCOWOSC WYBRAC KTO POLECI?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 12.02.2014 19:48

andreas66 napisał(a):Bylismy juz w cro w Baska VODA KTO POLECI COS NOWEGO TEZ W DALMACJI POLUDNIOWEJ MYSLAEM O BRELA?PODGORA?OMIS JAK MIEJSCOWOSC WYBRAC KTO POLECI?

Będąc w Baśce, to chyba zachodziłeś do Breli :roll:
andreas66
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 10.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andreas66 » 12.02.2014 20:07

wlasnie problem ze nie bylismy w breli tylko baska voda i centrum
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 12.02.2014 21:46

andreas66 napisał(a):wlasnie problem ze nie bylismy w breli tylko baska voda i centrum


My spaliśmy w BV , do Breli na spacer poszliśmy
..tu masz
''''relacje''
i zdjęcia z plażą Punta Rata :wink:
asia0105
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) asia0105 » 14.02.2014 21:38

Witam! Szukam noclegu dla 3 osób w Breli lub okolicach w terminie 20.08.14 - 28.08.14. Proszę o pomoc w znalezieniu fajnego, taniego miejsca :)
nataa
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nataa » 15.02.2014 20:03

Witam!
Proszę o sprawdzone namiary na apartament dla 2 osób w terminie od 28ego czerwca na 2 tygodnie, od miejscowości Gradac na południe. Z góry dziękuję! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maniusc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 619
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniusc » 16.02.2014 14:27

Poszukuję namiaru na drugą połowę sierpnia dla 3 rodzin 4 osobowych (każda osobno)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
martika71
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) martika71 » 17.02.2014 13:55

Witam. Czy może ktoś z Was polecic jakąś miejscowośc w płd.Chorwacji ,okolice Dubrownika.Zastanawiamy się też nad wyspami w tych okolicach. Może jakieś namiary na fajny apartament (4 osoby). Z góry dziękuję za pomoc.
bobek
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 14.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobek » 17.02.2014 19:32

Proszę o informacje na temat apartamentu JERIN - ZAOSTROG DRVENIK może ktoś kojarzy ten apartament albo był tam każde info ważne, jakie pokoje, pobliska plaża.
Nalesnick
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nalesnick » 19.02.2014 15:38

poszukuję noclegów
15-31.08 dwie rodziny 2+2 i 2+1
Peljasac, Orebic, Trpanj
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Zeluu
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zeluu » 19.02.2014 21:47

Witam,

Szukam domu wakacyjnego na 8 osób dorosłych + 2 dzieci ( 1 rok i 3 lata ). Termin to 23.08 -06.09 natomiast region który preferuję to Dalmacja Północna lub centralna.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 84
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone