Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RobsonC
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 13.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobsonC » 04.02.2014 16:32

Witajcie

Poszukuję apartamentu na Korczuli w terminie 26.07-02.08 - będę wdzięczny za podpowiedź (na pw) cichego miejsca, blisko morza. Konfiguracja 2 dorosłych + 2 dwójka dzieci

Pozdrawiam
Robson
stew666
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 15.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) stew666 » 05.02.2014 11:06

Witam
Proszę o namiary na sprawdzone apartamenty dla 2 dorosłych osób w okolicach Omisia ( Stanici, Mimice, Lokva, Pisak, Brela) w terminie 14-25- lipca 2014. Interesuje mnie spokojna okolica, apartament z tarasem lub balkonem, najlepiej z widokiem na morze, aneks kuchenny, prysznic, dojście na plażę do 200m. Cena max do 50 €/noc.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich Cro-maniaków :papa:
Upss.. mój e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
maciek1974
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 16.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek1974 » 05.02.2014 12:18

:papa: jeśli chodzi o noclegi w Vodicach to polecam kontakt z Dario Orlovicem, adres mailowy znajdziecie na tutejszym forum, dobry i szybki kontakt, jak to tutaj piszą prowadzi tzw. Polonie w Vodicach. Jak nie znajdziecie to piszcie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. :papa: :papa:
Jupek
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 21.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jupek » 07.02.2014 14:48

Witam !
Szukam kwatery dla 4 osób (2 pary) w okolicach Omisia, Baski Vody itd. Zależy nam na dobrej bazie wypadowej. Koniecznie 2 sypialnie. Możliwie blisko do plaży. Jakby był widok na morze to już komplet. Termin to 28.06.2014 do 12.07.2014. W 2012 roku byliśmy (z tym, że tylko z moją ładniejszą połówką) w Cirkvenicy przez Novasol i byliśmy zadowoleni ale teraz chcemy zwiedzić coś dalej a niestety nigdzie rozsądnych cenowo ofert nie ma. Ceny do 50 euro. Mój mail to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dzięki za namiary. Pozdrawiam
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 07.02.2014 17:06

Jupek 2 lata od rejestracji ,a pierwszy post 8O
...to nawet się nie przywitałeś :roll:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.02.2014 17:13

Jupek napisał(a):Witam !
Szukam kwatery dla 4 osób (2 pary) w okolicach Omisia, Baski Vody itd. Ceny do 50 euro.


50E od pary czy za całość? 8O
tadeuszaga
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tadeuszaga » 07.02.2014 21:00

W tym roku jadę pierwszy raz do Chorwacji. Jeśli mielibyście jakieś namiary na kwatery dla rodziny 4 os będzie miło. Nie wiem gdzie szukać sprawdzonych miejsc, ani za bardzo gdzie jechać. Dzieci mam prawie dorosłe więc na typowych udogodnieniach dla dzieci mi nie zależy. Chciałbym trochę pozwiedzać itp. Proszę o adresy i porady co do miejsca
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
brycha3
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) brycha3 » 08.02.2014 12:11

Prosze o info na priv tam gdzie ty jedziesz tzn namiar na kwatere adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. dzieki
ARNIK
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 29.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARNIK » 08.02.2014 12:45

Witam
Potrzebuje namiarow na kwatere w 2 polowie lipca w Dalmacji dla 4 osob ( w tym 2 dzieci). Byloby fajnie jakby byla mozliwosc korzystania z łódki.
W zamian moge sie zrewanzowac namiarami na Grebastice za rozsadna cene dla ok. 2 rodzin z duzym tarasem z widokiem na zatoke.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 08.02.2014 12:57

tadeuszaga napisał(a):W tym roku jadę pierwszy raz do Chorwacji. Jeśli mielibyście jakieś namiary na kwatery dla rodziny 4 os będzie miło. Nie wiem gdzie szukać sprawdzonych miejsc, ani za bardzo gdzie jechać. Dzieci mam prawie dorosłe więc na typowych udogodnieniach dla dzieci mi nie zależy. Chciałbym trochę pozwiedzać itp. Proszę o adresy i porady co do miejsca
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Widzę że nie wiesz gdzie jechać ,to znaczy że nie czytałeś żadnej relacji :roll:
..żeby poczuć wspaniałego Chorwackiego klimatu czyli góry z morzem w śród palm ,to szukaj od Omisia w stronę południa :wink:
..acha nie zapomnij odwiedzić ,wspaniałej przyrody w śród ''''wodospadów''
Jarzab14
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarzab14 » 08.02.2014 17:21

Witam wszystkich, szukam apartamentów dla 3 rodzin (2+1, 2+2, 2+2 ew. 2+3) na rivierze Omis, Makarska ale z wyłączeniem dużych miast. Mile widziane apartamenty, studia z sypialniami . Z góry dziękuję.

Jarzab14
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
artur.de
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur.de » 08.02.2014 20:10

polecam sprawdzone apartamenty! naprawdę super
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Nostromo
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nostromo » 09.02.2014 18:20

Witam wszystkich, :)
Jak zapewne zauważyliście po moich postach, jestem tu nowy, ale zanim się zarejestrowałem czytałem dość sporo. Pierwszy raz byłem tu ok 2 godziny, znalazłem forum przez przypadek szukając apartamentów w Chorwacji. I muszę wam powiedzieć, im częściej i dłużej tu bywam, tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że dla części z was Chorwacja to taka druga miłość a dla niektórych może nawet pierwsza :D .
Na prawdziwym urlopie za granicą nie byłem nigdzie. Urlop spędzałem zawsze nad Bałtykiem ale do czasu kiedy na 10 dni, 8 było pochmurnych i deszczowych. Powiedziałem DOSYĆ :evil:
Przeglądam wasze posty i wiem bardzo dużo, wiem jak i gdzie parkować, wiem na co i na kogo uważać, wiem co pić :) , wiem co zabrać, wiem co zwiedzać, ustaliłem sobie nawet trase samochodową z w-wy przez Barwinek, Słowacje, Węgry. Znam opłaty za przejazd autostradami. W newralgicznych miejscach wchodziłem na street view by sprawdzić rozjazdy.
Wiem ok, do brzegu :roll: Chcemy jechać 2 samochodami w 6 osób od 15 czerwca na dwa tygodnie gdzieś w okolice od Sibenik Trogir. Może Brela, wiele ciepłych słów czytałem na forum o tej miejscowości dla początkujących. Wiem, że to już bardziej na południe ale jakby to nie ma znaczenia. Poszukuje namiarów na apartament 3 pokojowy z dużym tarasem, warunek z widokiem na morze i oczywiście nad samym morzem, w spokojnym miejscu. Palmy mile widziane :lol: Może ma ktoś namiar na nieduży domek nad morzem, cały do wynajęcia. Przeglądałem apartamenty Daria ale nie leżą nad samym morzem :( i w większości dwupokojowe. Byłbym bardzo wdzięczny za namiary na e-mail
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Darek :)
regina26
zbanowany
Posty: 23
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) regina26 » 10.02.2014 22:56

Poszukuję domu do wynajęcia dla 9 osób bądź duży apartament lub osobnych apartamentów dla 2 rodzin ( 2+2, 2+3 ) ale w jednym budynku w miejscowościach w Dalmacji środkowej i południowej na Lipiec lub Sierpień 2014. Będę wdzięczny za sprawdzone w rozsądnej cenie apartamenty. Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dziękuję i pozdrawiam :D :papa:
bieszczadnik
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieszczadnik » 10.02.2014 23:25

Poszukuję domu do wynajęcia, albo kilka apartamentów dla 5 rodzin z dziećmi ( w sumie 8 małych dzieci do 6 lat) w POŁUDNIOWEJ DALMACJI albo Środkowej.

termin 14.06.- 28.06.2014

Super byłoby by blisko morza, miejsce przyjazne dzieciom :))))

Bardzo prosiłabym o jakieś namiary, fajnie byłaby np baska voda, może być tez coś niżej :)))

namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTAMENTY - DALMACJA POŁUDNIOWA - strona 83
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone