Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pomoc moj pierwszy raz

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
paweb
Plażowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 13.07.2013
Pomoc moj pierwszy raz

Nieprzeczytany postnapisał(a) paweb » 13.07.2013 22:56

Witam, na koniec lipca jedziemy w 4 osoby samochodem do Chorwacji dokładnie do Brseč, mam kilka pytań na które pewnie juz odpowiadaliście milion razy jednak tematy są tak obszerne ze ciężko wszystko przeczytać :)

Jedziemy z Gdynii, chcemy przenocować w Pradze, potem ruszyć na Brno, Wiedeń, teraz pytanie jak najlepiej dalej jechać ? Auto mamy na LPG czytałem ze to nie jest problem i jest sporo stacji ( tankować będe co jakies 300 KM ) gdzie najlepiej ?

Trasa wyznaczona przez googla: http://tinyurl.com/o59cehv

W informacjach w internecie każdy pojadą rożne ceny winiet itd chciałem się zapytać jakie i gdzie kupić?
Dwa, czy z samym dowodem osobistym nie ma problemu ? i ile się czeka na przejściu granicznym?

I jeśli ktoś się orientuje czy jeśli wykupuje ubezpiecznie turystyczne u jakiegoś ubezpieczyciela ( zdrowotne, assistance itd ) to wymagana jest takze karta EKUZ ?

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagiChorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018