Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Połączenia autokarowe/autobusowe Dubrovnik -Czarnogóra

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pirogirl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 01.07.2003
Połączenia autokarowe/autobusowe Dubrovnik -Czarnogóra

Nieprzeczytany postnapisał(a) pirogirl » 20.04.2004 15:17

Witam
Czy ktoś z was się oriętuje jak z połączeniami Dubrovnik-Czarnogóra(głowne,atrakcyjne miejscowości)-mam na myśli czy wogóle są, ceny, częstotliwość odjazdów,itd. ?
M.Smith
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1029
Dołączył(a): 11.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) M.Smith » 20.04.2004 15:34

Z Dubrownika jeździ autobus, ale tylko do granicy. Widziałem to w zeszłym roku stojąc na granicy Czarnogóra :arrow: Chorwacja, ludzie z walizami przechodzą pieszo granice i po stronie Czarnogórskiej ładują się do tamtejszej komunikacji, autobus do Kotoru. Co do połączenia bezpośredniego to nie wiem.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 20.04.2004 20:53

Bezpośrednich chyba nie ma!
Lastovo
Croentuzjasta
Posty: 489
Dołączył(a): 07.10.2003
Chyba są

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lastovo » 12.05.2004 16:57

ally napisał(a):Bezpośrednich chyba nie ma!


EEE, chyba są. Dzwoniłem dwa lata temu na dworzec w Dubrowniku, codziennie o godz. 11.00 był autobus Dubrownik - Ulcinj, bilet kosztował 110 kun.

Pozdrawiam
Krzysztof
www.lastovo.prv.pl - zapomniana wyspa Dalmacji

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Połączenia autokarowe/autobusowe Dubrovnik -Czarnogóra
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone